Batman czy Spiderman?

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)

Batman czy Spiderman?

Batman!
31
61%
Spiderman, ku@#a! ;D
20
39%
 
Liczba głosów: 51

motokogirl
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 7 kwie 2012, 22:39
Lokalizacja: opole

Re: Batman czy Spiderman?

Post autor: motokogirl »

batman. kojarzy mi sie z dzieciństwem....a potem były już dalsze podróby i kreacje supweludzi ;)
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Batman czy Spiderman?

Post autor: panna_x »

Spiderman, bo był taką słodką ciapą, zastraszony przez innych bidulek ( przynajmniej w 1 częsci, jak pokazują go w autobusie, z kolegami szkolnymi itd). A ja mam słabość do takich. Generalnie nie znoszę zimnych twardzieli- macho, tak w życiu, jak i na ekranie- stąd chyba moja niechęć do Batmana.
Za to lubiłam wszystkich jego przeciwników :)
evika
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 18 sty 2013, 21:10
Lokalizacja: Dolny śląsk

Re: Batman czy Spiderman?

Post autor: evika »

Batman- miał super samochód i gadżety a i czarny to mój ulubiony kolor :)
Awatar użytkownika
Tinuviel
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 24 mar 2014, 12:24

Re: Batman czy Spiderman?

Post autor: Tinuviel »

Batman był bogaty :D i ludzki. Chociaż trochę kijek w pupie, ale w gruncie rzeczy fajny gość. A spiderman to taka ciapa. A na dodatek nie cierpię pająków.
Awatar użytkownika
windhoek
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 31 mar 2014, 20:47
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Batman czy Spiderman?

Post autor: windhoek »

Batman żył w ciekawszym mieście i miał też ciekawszych wrogów. Już nie wspomnę o gadżetach. :)
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Batman czy Spiderman?

Post autor: Sherly »

Spider-man.

Za charakter Petera Parkera, za to że mimo zostania superbohaterem nadal był ludzki i prawdziwy. Poza tym kojarzy mi się z dzieciństwem. Batman może i lokację ma lepszą, może i lepszych przeciwników - zakładam że twórcy tematu chodzi o postać. A ta jakoś zawsze wydawała mi się dosyć kiczowata. Chłodny twardziel o dobrym sercu latający w stroju nietoperza - to brzmi trochę żałośnie :diabel:
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Batman czy Spiderman?

Post autor: Heremis87 »

Spiderman zawsze bardziej mnie interesował od Batmana. Może to też zasługa polskiego dubbingu w wykonaniu Jacka Kopczyńskiego. Poza tym zwykły gość, samotnik, na początku moc wykorzystywał dla zdobycia pieniędzy, przeżył tragedie i zmienił się, oddany swojej sprawie, rozdarcie miedzy służbą innym a swoim życiem osobistym. Teksty też miał zabawne, Batman w moim odczuciu taki sztywniak, ale przyznam, że nigdy nie wnikałem specjalnie w jego postać.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Batman czy Spiderman?

Post autor: melodia »

Heremis87 pisze:Spiderman zawsze bardziej mnie interesował od Batmana. Może to też zasługa polskiego dubbingu w wykonaniu Jacka Kopczyńskiego. Poza tym zwykły gość, samotnik, na początku moc wykorzystywał dla zdobycia pieniędzy, przeżył tragedie i zmienił się, oddany swojej sprawie, rozdarcie miedzy służbą innym a swoim życiem osobistym. Teksty też miał zabawne, Batman w moim odczuciu taki sztywniak, ale przyznam, że nigdy nie wnikałem specjalnie w jego postać.
Dobrze powiedziane :) Spiderman!
Awatar użytkownika
MarcinK
starszASek
Posty: 46
Rejestracja: 3 maja 2014, 17:26

Re: Batman czy Spiderman?

Post autor: MarcinK »

Batman, bo jest bardziej prawdziwy, od spidermana :D To oczywiste.
incomplete
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 4 cze 2014, 20:54

Re: Batman czy Spiderman?

Post autor: incomplete »

Spiderman!
Moje życie nie byłoby takie samo, gdyby nie ta postać. Spiderman był jedną z moich dziecięcych obsesji i do dziś czuję niezdrową, ogromną sympatię do tego bohatera. Chociaż obawiam się, że to nie za sprawą "geniuszu" tej bajki/filmu/komiksu, a raczej z czystego sentymentu.
Poza tym Batmana nigdy nie obejrzałam od początku do końca i raczej nie zamierzam. Odstrasza mnie jego aparycja, klimat, wszystko.
Awatar użytkownika
unloveable
starszASek
Posty: 43
Rejestracja: 10 sie 2014, 21:49

Re: Batman czy Spiderman?

Post autor: unloveable »

Spider-Man! :D
Zawsze wydawał mi się takim najbardziej wrażliwym superbohaterem i do tego wiedział ,że wielka siła to wielka odpowiedzialność. Potrafił tyle poświęcić byle by iść ratować świat i rzucać swoje pajęcze sieci . Po prostu mam mega sentyment. Batman jakoś obrzydliwie bogaty w jego idealnie dopasowanym stroju w Batmobilu mnie nie przekonuje.Jednak nie twierdzę ,że był gorszym superbohaterem. :P
Obrazek
ODPOWIEDZ