Co to jest pociag seksualny?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Sza_de
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 2 sty 2007, 04:33
Lokalizacja: USA

Co to jest pociag seksualny?

Post autor: Sza_de »

Czy moze mi ktos wytlumaczyc co to jest pociag seksualny?
Sama nazwa jet mi znana natomiast nie moge sobie tego wyobrazic lub odczuc.
"Nie szukaj prawdy, lecz przyjaciol"
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Co to jest pociag seksualny?

Post autor: Gizmo »

Gdybym kiedykolwiek doświadczyła tego na własnej skórze, pewnie nie zaglądałabym na to forum... :mrgreen:

Pytałam moich znajomych, jak określą pociąg seksualny - według nich jest to myślenie o seksie z daną osobą/płcią, które potęgują cechy fizyczne lub zachowanie tej osoby - seksualny powiedziałby "to mnie kręci" :wink: ).
Nie należy tego mylić z pożądaniem (przynajmniej w przypadku kobiet :P) - chociaż znam kilka dziewczyn, które spotykały się z kimś tylko dla seksu, większość moich koleżanek kategorycznie odrzuciła możliwość, by mogły chcieć uprawiać seks bez miłości. Jednak nie mogły pojąć, jak JA mogę nie wiedzieć, co to jest ten popęd :mrgreen:.
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Co to jest pociag seksualny?

Post autor: magellan »

:mrgreen:

pociag seksualny: to jest z pewnoscia nocny ekspres, wagony sa pomalowane na rozowo, w srodku czerwone wyposazenie, i w ktorym zamiast siedzen, sa zabudowane wylacznie lozka. nawet w lokomotywie. :lol: :lol: :mrgreen: *zart*

jest moze tez "samolot seksualny"?
-----------------

nie sugerowac sie tym co pisze, mam juz od rana dobre poczucie humoru, i same glupoty mi dzisiaj do glowy przychodza.. :D
Salomea

Re: Co to jest pociag seksualny?

Post autor: Salomea »

Nie wiem, czy jest samolot, a co z tramwajami seksualnymi, ktoś widział? :mrgreen: :wink:

A tak serio, to taki pociąg jest dla mnie czymś zupełnie abstrakcyjnym. :roll:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Co to jest pociag seksualny?

Post autor: clouds clear »

A ja mam bogata wyobraznie i juz to widze.Jako architekt wnetrz proponuje jeszcze lustra na sufitach .

Co do samolotu to nie wiem...turbulencje+"drgania" to zbyt duze ryzyko .

:mrgreen: :mrgreen: :wink: :ciasto:
einmal ist keinmal
Salomea

Re: Co to jest pociag seksualny?

Post autor: Salomea »

clouds clear pisze:Co do samolotu to nie wiem...turbulencje+"drgania" to zbyt duze ryzyko .:mrgreen: :mrgreen: :wink: :ciasto:
To może stateczek? :mrgreen: :wink: :lol:
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Co to jest pociag seksualny?

Post autor: Gizmo »

Salomea pisze:To może stateczek?
Tjaa... Statek miłości :mrgreen:.
(chyba taki serial leciał 100 lat temu w TV? :) )
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Co to jest pociag seksualny?

Post autor: Ardelia »

magellan pisze:jest moze tez "samolot seksualny"?
jest. :D
kiedys podali jako ciekawostke w szwabskim TV report o gosciu ktory prywatnym samolotem wozil kochankow dookola rejonu. klienci mogli korzystac z specjalnie przebudowanego pokoju za cockpitem, oprawionym miekkimi materacami - wygladal tak jak sobie wyobrazam cele psychiatryczna. ;) pasazerowie sie widocznie swietnie przy tym bawili. :)
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Co to jest pociag seksualny?

Post autor: maneki neko »

Seksualne tramwaje? Az strach poruszac sie po trojmiescie komunikacja miejska XD Zadam rownouprawnienia i wprowadzenia tez aseksualnych tramwajow.
Salomea

Re: Co to jest pociag seksualny?

Post autor: Salomea »

maneki neko pisze:Zadam rownouprawnienia i wprowadzenia tez aseksualnych tramwajow.
Podpiszę się pod tą petycją. :mrgreen: :wink:
Awatar użytkownika
black_mint
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 11 sty 2007, 14:09
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Co to jest pociag seksualny?

Post autor: black_mint »

jeśli chodzi o tramwaje to chyba coś takiego widziałam, bardzo późnym wieczorem. Swiatła były zgaszone i Bóg wie co tam sie działo ^^'''

Pociąg sexualny dla jest potrzebą cielesną na zbliżenie z drugą płcią. Widzisz np. kogoś kogo dażysz sympatią i czujesz że twoje ciało domaga sie wyładowania właśnie z tą osobą.
Sza_de
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 2 sty 2007, 04:33
Lokalizacja: USA

Re: Co to jest pociag seksualny?

Post autor: Sza_de »

Gizmo pisze:Gdybym kiedykolwiek doświadczyła tego na własnej skórze, pewnie nie zaglądałabym na to forum... :mrgreen:

Pytałam moich znajomych, jak określą pociąg seksualny - według nich jest to myślenie o seksie z daną osobą/płcią, które potęgują cechy fizyczne lub zachowanie tej osoby - seksualny powiedziałby "to mnie kręci" :wink: ).
Nie należy tego mylić z pożądaniem (przynajmniej w przypadku kobiet :P) - chociaż znam kilka dziewczyn, które spotykały się z kimś tylko dla seksu, większość moich koleżanek kategorycznie odrzuciła możliwość, by mogły chcieć uprawiać seks bez miłości.
Jednak nie mogły pojąć, jak JA mogę nie wiedzieć, co to jest ten popęd :mrgreen:.
Moje kolezanki tez mnie nie mogly zrozumiec...ani ja ich
"Nie szukaj prawdy, lecz przyjaciol"
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Re: Co to jest pociag seksualny?

Post autor: Nooki »

Mysle, siedze i mysle... :roll:
Ogolne pojecia pociąg do czegos wiaze sie z checia zdobycia lub posiadania. na przyklad bedac głodnym czuje sie pociąg do jedzenia, tak samo bedąc spragnionym! Wnioskuję z tego że tak samo jest z pociągiem seksualnym- miec na coś ochote, potrzebowac tego, czuc ze sie umrze jesli cos szybko nie nastapi. Czy nie czesto bylo na filmach lub w normalnym zyciu ze ktos nie tyle odczuwal docelowo kontakt seksualny co pragnał jedynie, np. dotknac czyjejs piersi, łona, brzycha, stóp. Takie odczuwanie checi to jest wlasnie pociąg seksualny. Wytwarzanie bodżców erotycznych na rzecz pożadania do innej osoby (lub zwierząt :shock: jak kto lubi).
co o tym myslicie??? 8)
Now I know,
only I can stop the rain
fonfeluch
mASełko
Posty: 144
Rejestracja: 19 lip 2007, 18:41
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: fonfeluch »

:roll: może przeciąg a nie pociąg :)
przeciągi seksualne są bardzo niebezbieczne i stanowią bardzo poważne zagrożenie dla uszu (podobno potem bolą uszy -- tak słyszałem gdzieś w tramwaju) :)
zajrzyjcie http://www.youtube.com/fonfeluch
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
możliwe że jesteś zainteresoanya przyłączeniem do grupy aseksualistów na youtube jak tak to klik klik:
http://www.youtube.com/group/aventube :)
pozdrochy
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
świat jest o wiele ciekawszy/bogatszy gdy nam się zdaje że nikt nie pa3y --- Kofta
qwerty_456
mASełko
Posty: 148
Rejestracja: 24 lis 2014, 21:52

Re: Co to jest pociag seksualny?

Post autor: qwerty_456 »

Też się zastanawiam, czym dokładnie jest pociąg seksualny, czy jest to pociąg do seksu z kimś, czy pociąg do zrobienia czegoś, co wywołuje podniecenie takie jak w seksie, bez względu na to, czy to pociąg do seksu czy do czegoś zupełnie innego.
Nadmierny dobrobyt szkodzi równie mocno co złe doświadczenia.
ODPOWIEDZ