Kogo wolicie ... ?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Kogo wolicie ... ?

Post autor: dimgraf »

Trudne pytanie. Chyba raczej druga opcja mi bardziej odpowiada, choć to zależy od osoby tak naprawdę.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Xisco
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2013, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kogo wolicie ... ?

Post autor: Xisco »

Ja osobiście wolę kobiety które mają pewne doświadczenie ponieważ sex z nimi jest całkiem inny. Dużo osób mówi ze woli osoby doświadczone chociaż nigdy nie miało z nim styczności.
W trójmieście znajdziesz mieszkania gdańsk w dobrej cenie które pomogą Ci w życiu.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Kogo wolicie ... ?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2013, 13:07 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Kogo wolicie ... ?

Post autor: marisaxyz »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
Xisco pisze:Ja osobiście wolę kobiety które mają pewne doświadczenie ponieważ sex z nimi jest całkiem inny. Dużo osób mówi ze woli osoby doświadczone chociaż nigdy nie miało z nim styczności.
Yyy, na pewno dobrze się orientujesz, na jakim forum jesteś? Jest otwarte na osoby seksualne, ale partnerki do seksu to tu chyba nie znajdziesz. :P
dobre :lol:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Xisco
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2013, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kogo wolicie ... ?

Post autor: Xisco »

Przecież żartowałem :) ale udało Mi się was wkręcić ehehe :P
W trójmieście znajdziesz mieszkania gdańsk w dobrej cenie które pomogą Ci w życiu.
Larwa
starszASek
Posty: 34
Rejestracja: 25 maja 2012, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kogo wolicie ... ?

Post autor: Larwa »

Dla mnie wybór jest prosty i oczywisty (pomijając kwestię charakteru, tak jak pisała panna_x). Brak doświadczeń nie oznacza przecież braku potrzeb seksualnych. Wolałabym osobę aseksualną. Jej/jego przeszłość nie ma znaczenia. Właściwie jeśli jest "po przejściach" to można nawet brać to za dobrą monetę, bo miał/a okazję upewnić się w swojej aseksualności :)
Xisco pisze:Przecież żartowałem :) ale udało Mi się was wkręcić ehehe :P
Obawiam się, że takimi żartami możesz przepłoszyć potencjalne kandydatki na randkę :P
ODPOWIEDZ