Koniec stereotypów, walka o normalność

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Ile byłbyś w stanie złożyć się na billboard oznajmiający, że aseksualizm istnieje i nie jest chorobą, albo o podobnej treści?

Czas głosowania minął 11 paź 2009, 11:26

Nic i jestem przeciwko takiemu czemuś
10
38%
0zł - 2zł
4
15%
2,01z -30zł
4
15%
30,01zł - 70zł
1
4%
70,01zł - 139,99zł
3
12%
140zł - 320zł
3
12%
320,01zł - 750zł
0
Brak głosów
750,01zł -1250zł
0
Brak głosów
1250,01zł - 3000zł
0
Brak głosów
prawie całość kosztów
1
4%
 
Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Ostatnimi czasy na niektórych billboardach można było zobaczyć pary homoseksualne, co było traktowane przez niektórych jako niepotrzebna, głupia i prowokacyjna kampania :diabel:
dorosłe dziecko pisze:Myślisz, że po takiej akcji seksuolodzy głębiej by się nami zainteresowali i zaczęliby głosić jacy to my nie jesteśmy wynaturzeni?
Heh, jakby już teraz nie robili nam wystarczająco 'dobrej' publicity :P ...

Może lepiej zaczniemy zbierać na łapówkę dla któregoś z tych "medialnych" seksuologów, żeby odkręcił swoje brednie? :diabel:
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Gizmo pisze:Ostatnimi czasy na niektórych billboardach można było zobaczyć pary homoseksualne, co było traktowane przez niektórych jako niepotrzebna, głupia i prowokacyjna kampania :diabel:
I jakie skutki przyniosło to homoseksualistom w ostatecznym rozrachunku?
Gizmo pisze:Heh, jakby już teraz nie robili nam wystarczająco 'dobrej' publicity :P ...
Nigdy nie jest tak by nie mogło być gorzej. :wink: takich wypowiedzi autorytetów mogłoby być więcej gdyby przez plakaty temat zrobił się bardziej medialny.
Gizmo pisze:Może lepiej zaczniemy zbierać na łapówkę dla któregoś z tych "medialnych" seksuologów, żeby odkręcił swoje brednie? :diabel:
A to już może być Twoja inicjatywa. :wink: Chociaż, jak się tak zastanowię, to w sumie mnie to nie rusza, co te autorytety o nas mówią, chociaż kiedyś mnie to denerwowało. Może to tak z wiekiem przyszło to moje zobojętnienie. :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
magorek
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 3 kwie 2007, 20:39
Lokalizacja: śląsk

Post autor: magorek »

Już widzę ten billboard- przeciez pomyślą że to jakiś żart :lol:
Jak ktoś już musi sobie zamanifestować to może koszulka byłaby lepsza z napisem "Aseskualny/a" czy coś w tym rodzaju 8)
All men dream: but not equally. Those who dream by night in the dusty recesses of their minds wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act their dreams with open eyes, to make it possible
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Magorek, myślę, że taka koszulka jeszcze bardziej podchodziłaby pod żart w oczach laików bo profesjonalny billboard to jakby nie patrzeć bardziej 'poważne' medium niż T-shirt za 20 zeta. ;)
Dorosłe Dziecko pisze:I jakie skutki przyniosło to homoseksualistom w ostatecznym rozrachunku?
Nie wiem czy można to ostatecznie podliczać po takim krótkim okresie czasu. Poczekam na następną taką kampanię i zobaczę, czy będzie traktowana choć odrobinę mniej krytycznie przez homofobów w mojej rodzinie. Myślę, że mimo głupich poglądów już się z tą "innością" trochę oswoili.
Dorosłe Dziecko pisze:Chociaż, jak się tak zastanowię, to w sumie mnie to nie rusza, co te autorytety o nas mówią, chociaż kiedyś mnie to denerwowało.
..Jednak Twój argument przeciwko billboardowi jest taki, że to wzbudzi szum i kontrowersje. :wink: Ja też z wiekiem coraz bardziej obojętnieję na pewne rzeczy i dlatego teraz jestem gotowa wesprzeć taki pomysł - trzy lata temu nie zrobiłabym tego /może nawet byłabym przeciwko/.
A co do łapówki dla doktorka.. Już widzę te nagłówki w prasie kobiecej "chcieli mnie przekupić, żebym skłamał.." :lol:
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

2,01z -30zł :D Dla mnie to i tak dużo :D A bigboardów nikt nie czyta :P
ODPOWIEDZ