praca magisterska o związkach osób aseksualnych

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
pistacja88
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwie 2012, 09:38

praca magisterska o związkach osób aseksualnych

Post autor: pistacja88 »

Witam wszystkich serdecznie:)

Nie wiem czy widzieliście, ale w wątku "Ankiety" umieściłam ankiety dotyczące związków osób aseksualnych. Bardzo trudno jest mi znaleźć osoby do badań, dlatego ponawiam w tym dziale moją prośbę o wypełnienie tamtych ankiet:) Istnieje niewiele badań dotyczących osób aseksualnych żyjących w stałych związkach, dlatego też wybrałam taki a nie inny temat mojej pracy magisterskiej. Bardzo bym chciała, żeby moja praca była jak najbardziej wiarygodna i rzetelna. W związku z tym proszę osoby z tego forum o pomoc:)

Jeżeli ktoś z was jest w związku, to bardzo proszę o wypełnienie tych ankiet:)

Może ewentualnie jesteście w stanie podpowiedzieć mi, gdzie jeszcze poza tym forum mogę znaleźć osoby aseksualne? Jakieś inne fora, strony?

Z góry bardzo wszystkim dziękuje za pomoc:)

Link do wątku z ankietami:
http://www.asexuality.org/pl/viewtopic. ... 555c13305f
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: praca magisterska o związkach osób aseksualnych

Post autor: urtika »

W języku polskim oprócz tego forum raczej innego nie znajdziesz. Ale jeśli interesują Cię jakieś obcojęzyczne fora i stronki, to mogę podrzucić kilka. Tylko jaki język by ci odpowiadał?
Quirkyalone
pistacja88
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwie 2012, 09:38

Re: praca magisterska o związkach osób aseksualnych

Post autor: pistacja88 »

No jak już to angielski:) No wiem, że jest forum AVEN i tam pewnie też spróbuję poszukać osób chętnych do odpowiedzi...

Ale jeżeli znasz jeszcze inne strony to poproszę:)
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: praca magisterska o związkach osób aseksualnych

Post autor: urtika »

Inne strony oprócz AVENu to anglojęzyczne portale randkowe. Wymienione w tym wątku. Bo gdzie jak gdzie, ale na portalach randkowych najprędzej spotkasz zainteresowanych i będących w związkach aseksualnych.
No i jest również grupa aseksualnych na Facebooku.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: praca magisterska o związkach osób aseksualnych

Post autor: DZIEWICA8 »

Wydaje mi się, że niewiele osób zdeklarowanych świadomie jako aseksualne żyje w stałych związkach. Większość z nich pewnie nie decyduje się po prostu na stworzenie związku. Mogą być także takie osoby, które żyją już od dawna w związku, ale nie potrafią się określić jako aseksualne. Czują, że coś jest z nimi nie tak, ale nie wiedzą do końca dlaczego.Kiedyś na forum były takie osoby,ale w tej chwili już nie piszą.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
ODPOWIEDZ