Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: zazu24 »

Masomka pisze:Zazu24, niestety studiuję coś zupełnie z innej beczki: filologię germańską. A Ty co studiujesz lub studiowałaś i dlaczego zrezygnowałaś z medycyny? Jeżeli nie chcesz pisać tu albo robić offtopu, to może być priv.
Złapała mnie ustawa o drugim płatnym kierunku i nie chciałam nadwyrężać portfela Rodziców. A potem się okazało, że ustawa jest niekonstytucyjna i spokojnie mogłabym być już w połowie drogi do zostania lekarzem ...
A studiuję (jeszcze) farmację. Czekam na obronę pracy magisterskiej i staż. Także ostatnia prosta.
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Masomka
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 8 kwie 2016, 16:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Masomka »

Zazu24, przykro czytać, że z medycyną Ci nie wypaliło, bo widzę, że - w przeciwieństwie do mnie - miałaś predyspozycje i możliwości.
Awatar użytkownika
agnieszka66
ASiołek
Posty: 52
Rejestracja: 7 maja 2017, 11:50

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: agnieszka66 »

W dzieciństwie chciałam być łyżwiarką figurową. Nie miałam ku temu żadnych predyspozycji ani pojęcia o jeździe na lodzie. Podobały mi się stroje tych pań, które uprawiały ten sport. Potem doszło marzenie o pisaniu książek, a w starszej podstawówce chciałam być lekarzem. Nawet do liceum poszłam na biol-chem, po czym wylądowałam na ekonomii :D
Jedyna różnica między mną a wariatem polega na tym, że ja nim nie jestem (S. Dali. I ja.)
Awatar użytkownika
Onyx
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 29 kwie 2017, 14:19

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Onyx »

Nikim i wcale nie miałam niczego złego na myśli ale teraz wygląda na to, że osiągnęłam cel po całości :lol:
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Nightmarine »

W dzieciństwie nie miałam żadnej wizji siebie, w ogóle nie myślałam o tym. We wczesnej podstawówce na lekcji mieliśmy narysować kim chcemy zostać w przyszłości, to z braku laku narysowałam piosenkarkę, chociaż nigdy śpiewać nie umiałam ani nie lubiłam. Jako nastolatka chciałam być artystką lub podróżnikiem.
???
takasobie

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: takasobie »

W dzieciństwie myślałam, że będę naukowcem, będę mieć jakieś osiągnięcia naukowe, nobla itp :P :D albo że będę pracować w laboratorium kryminalistycznym. Wybrałam inną ścieżkę. Miałam też takie marzenia, żeby być gimnastyczką artystyczną. Tutaj nawet miałam realne szanse na coś więcej w tej dziedzinie, jakieś tam predyspozycje miałam, ale mamusia się nie zgodziła na szkołę sportową. W sumie bycie gimnastyczką nie przeszkadzałoby w karierze naukowej, ale teraz już na wszystko za późno.
Nigdy nie chciałam być lekarzem, pielęgniarką, nauczycielką, muzykiem, prawnikiem, zakonnicą, sprzedawcą.
Awatar użytkownika
Raszi
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 2 gru 2017, 22:52

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Raszi »

Księgowym. Zawsze chciałem byc księgowym...

Nie, nie wiem dlaczego, i tak, mówię poważnie :D
Chcę robic z Tobą dorosłe rzeczy :]

*Szepce* płacmy rachunki
*Wzdycha* spacic kredyt hipoteczny
*Ciężko oddycha* sprawdźmy czy wyłączyliśmy wszystkie światła bo ostatni rachunek wyniósł ponad 300 zł.
*dreszcze na ciele* czy zapłaciłeś ratę za telewizor
*dochodzi* do stabilności finansowej :lol:
Awatar użytkownika
marzesobie
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:35

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: marzesobie »

Ja w dzieciństwie chciałam zostać lekarzem... i tak miałam dopóki nie dowiedziałam się że leczenie ludzi wiąże się z częstym widokiem krwi, a ja na widok krwi reaguję dość specyficznie, czyli leżąc na podłodze :) ba nawet jeśli myślę o pobieraniu mi czy komukolwiek krwi odbywa się to tak samo :)
Awatar użytkownika
Nuśka
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 8 sty 2018, 18:09

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Nuśka »

Jak byłam mała to zawsze mówiłam, że jak dorosnę to będę żoną. Szybko mi przeszło i później chciałam być sędzią, ale nasłuchałam się, że to skorumpowane środowisko i poszłam w kierunku moich zdolności i kierunków ścisłych. Teraz już wiem, że nie ma miłości, jest matematyka :D
Awatar użytkownika
liv
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 14 sty 2018, 20:10

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: liv »

Ja chciałam być architektem :P
Envy90
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2018, 17:21

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Envy90 »

Chyba jak każdy chłopczyk: Strażakiem.
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Słomiany Zapał »

Kiedy byłem malutki i słodziutki to często chciałem żyć w jakimś alternatywnym świecie i zostać superbohaterem.
Obrazek
Awatar użytkownika
AceKini
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 11 cze 2018, 16:36

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: AceKini »

Gdy byłam mała chciałam zostać weterynarzem, albo pisarką. Z weterynarią nie wyszło - zostałam pokonana przez genetykę na biologii i wolałam odpuścić sobie ten przedmiot na maturze. O tym drugim wciąż marzę (piszę teraz powieść). Trening czyni mistrza. Z czasem coś z tego będzie :wink:
Semper eadem - It's A-okay :ciasto:
AIS_spełniona
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 7 cze 2018, 19:38

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: AIS_spełniona »

Baletnicą - później śpiewaczką operową ;)
Nightfall

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Nightfall »

Miałam na ten temat różne fantazje, które często się zmieniały. Od lekarza po łyżwiarkę. Myślałam sobie też, że gdybym była mężczyzną to mogłabym zostać zakonnikiem xd
ODPOWIEDZ