Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: Aoede »

Ten ostatni faktycznie jest fajny, ale ma jedną wadę - nie można wysłać kilku wiadomości pod rząd. Więc jeśli chcesz się zalogować np. raz dziennie i odpisać wszystkim z którymi utrzymujesz kontakt, to trzeba się liczyć z tym, że trzeba odczekać chwilę, żeby wysłać kolejną wiadomość.
Awatar użytkownika
Dia2305
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 1 lip 2022, 18:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: Dia2305 »

A wie ktoś coś o tym:
http://asportal.pl/infosite/start

Może ktoś używał?
Awatar użytkownika
nattandroses
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 8 cze 2021, 22:32
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Portale randkowe

Post autor: nattandroses »

Hej.

Od jakiegoś czasu kinda mam ochotę założyć sobie profil na jakimś portalu randkowym. Jestem ciekawa, czy ktoś z Was może korzysta z jakiegoś portalu, który mógłby polecić, niezależnie czy to portal kierowany do Asów czy nie.

Z góry dzięki :)
:dancingdog:
zwyczajna_ja
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 29 sie 2022, 17:26

Re: Portale randkowe

Post autor: zwyczajna_ja »

Podpinam się ☺️ jeśli nie randkowe to chociaż takie do poznawania nowych ludzi czysto koleżeńsko 😜
Dodam jeszcze od siebie, że czasem siedzę na czaterii i nawet w pokoju asów ciężko spotkać jakiegoś asa lub kogoś zwyczajnie normalnego, same napalone zboki 🤭 więc nie polecam tego miejsca na poszukiwania czegoś więcej niż wymiana zdań w okienku 😜
Przeciętnie nieprzeciętna 😁
Awatar użytkownika
reita
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 23 wrz 2019, 19:03

Re: Portale randkowe

Post autor: reita »

Ja przez jakiś czas korzystałam z ACEapp, który swego czasu był chyba najpopularniejszą aplikacją do poznawania asów: https://apkpure.com/aceapp-asexual-soci ... purush.ace

Pogadałam tam z paroma asami zza granicy, z jednym się nawet trochę zakolegowałam. Jednak ta aplikacja ma swoje minus:
- Mało tam Polaków
- Nie jest już wspierana, wersji na iOSa już się chyba wcale nie da ściągnąć
- ... a co za tym idzie mam wątpliwości, czy wciąż jest w pełni bezpieczna

Aktualnie chyba najlepszym miejscem do poznawania polskich asów jest grupa na FB "Aseksualni Polska" i ich Discord.
Hazel
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Portale randkowe

Post autor: Hazel »

reita pisze: 17 paź 2022, 19:52 Aktualnie chyba najlepszym miejscem do poznawania polskich asów jest grupa na FB "Aseksualni Polska" i ich Discord.
Czy to jest ten sam Discord co "Card Calls" czy inny?
GG: 3498837
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: Dolly »

Parę dni temu, poprzez Facebooka, dowiedziałam się o (podobno) nowo założonym międzynarodowym portalu dla As-ów, szukających relacji lub przyjaźni. Większość użytkowników to obecnie Amerykanie, ale z pewnością nie jestem tam jedyną Polką. ;) Ta strona to acespace.love
Benia

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: Benia »

No właśnie nie pasuje mi określenie "serwis randkowy" w odniesieniu do osób aseksualnych. Bo, ogólnie wiadomo, że serwisy randkowe są dokładniej mówiąc - serwisami seksualnymi albo burdelowymi, ewentualnie "genitaliami z katalogu", jak to mawiała moja znajoma. A do czego służą genitalia? Kto przypomni? :D
Awatar użytkownika
Saphira
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:37
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: Saphira »

Przydałoby nam się zebranie Asowych programistów i stworzenie dedykowanej appki do poznawania się.
Powiem Wam, że takie rozmowy wśród Asów już się toczą, ale do fazy realizacji jeszcze daleko.
Znajdziesz mnie tutaj: https://discord.gg/TsZsVz54
(Serwer Discord - nick Assire)
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: tymczasowy »

Kod to nie problem. Bardziej:
- bardzo ciezki prog wejscia aplikacji randkowych/spolecznych; jezeli appka nie znajdzie populacji, ktora utrzyma sie sama to wszystko walnie. Asy to % jakiegos malego % preferencji randkowych
- aspekt legalny takiej aplikacji; ubezpieczenia, prawnicy
- kasa na reklame, aby osiagnac prog spolecznosci; kilka k na miesiac

Latwiej by bylo szukac opcji filtrowania po byciu asem na istniejacych aplikacjach randkowych :(
KORALLO
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 21 sty 2024, 21:57

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: KORALLO »

A może moglibyśmy wymyślić jakiś sposób oznaczania siebie na istniejących portalach randkowych? Co Wy na to?
sASanka
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 21 sie 2023, 10:02

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: sASanka »

Teoretycznie moglibyśmy się oznaczać np. asową flagą, ale już widzę te zaczepki co większych prostaków na takich portalach - moglibyśmy w ten sposób karmić trolli. Generalnie AS nie zwykłym portalu nie ma czego szukać, ja jestem za dedykowaną apką.
forest
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 28 gru 2020, 21:58

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: forest »

Na acespace.love chyba aktualnie najwięcej polaków jest, a jest dość nowym portalem
ODPOWIEDZ