Dzień dobry Państwu :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
zewsząd i znikąd
pASibrzuch
Posty: 246
Rejestracja: 30 lip 2014, 11:07

Dzień dobry Państwu :)

Post autor: zewsząd i znikąd »

W zasadzie już dawno powinnam zacząć pisać na tym forum, ale nie dostawałam potwierdzenia... w końcu przekonałam się, że mimo tego mogę się zalogować. Jeżeli czyta to jakiś admin, z góry dziękuję za rozjaśnienie procedury rejestracji - dla dobra nowych osób, które rejestrują się i nie wiedzą, ile czekać na odpowiedź, czy ona w ogóle przychodzi itd.

Mam 33 lata, jestem aseksualną lesbijką, feministką i posiadaczką bogatych zainteresowań: od literatury, poprzez filozofię i duchowość, politykę, teorię i praktykę psychodeliczną, kulturę LGBTQ, sport, historię, aż po wielkie koty (tygrysomania od 1982 r.) i skoczniołazostwo, skocznioznawstwo oraz fotografię skoczniową ("zaliczyłam" 245 skoczni, niestety od dłuższego czasu nie miałam okazji...).
Tak różnorodne zainteresowania mogą być ciężarem: podsuwają jako wręcz niezaprzeczalną oczywistość myśl o cudownej jedyności każdej osoby, ale ta jedyność bywa jednak przejmująca, kiedy uświadamiasz sobie, że może nikt na świecie nie podziela tego połączenia różnych pasji, które stało się Twoim udziałem... I bywa też po prostu tak, że w tych wszystkich obszarach, w których bywasz, nikt nie chce Cię zrozumieć, kibice oczekują antyużywkowości, intelektualiści lekceważą sport, osoby LGBTQ nieraz nie dostrzegają aseksualności, a filozofowie nie uznają amatorek... Może zarysowałam ten obraz ogólnego lekceważenia zbyt pesymistycznie, w taki sposób, że może stwarzać wrażenie, jakbym to ja lekceważyła innych przez wlasne poczucie niedocenienia... ale jednak bardzo ważne - nie tyle osobiście, co raczej bardziej ogólnie, politycznie i filozoficznie - jest dla mnie prawo do samoookreślenia i dlatego czuję się zobowiązana przypominać o wielości sposobów życia.
Awatar użytkownika
VojciechSV
mASełko
Posty: 145
Rejestracja: 18 sty 2009, 12:32
Lokalizacja: Podlasie

Re: Dzień dobry Państwu :)

Post autor: VojciechSV »

Witaj :) :)
enjoy the silence
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Dzień dobry Państwu :)

Post autor: Sherly »

Witam Panią o wielu zainteresowaniach ;) :ciasto:

Kolejna aseksualna lesbijka na pokładzie :-)
Awatar użytkownika
snowleo
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, 16:02
Lokalizacja: gg: 2367381

Re: Dzień dobry Państwu :)

Post autor: snowleo »

Witaj na forum :) :ciasto:
RudiBlondi
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 13 kwie 2014, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień dobry Państwu :)

Post autor: RudiBlondi »

Witaj Kolorowy Asie :ciasto: :ciasto: :ciasto:
ODPOWIEDZ