kto wam się podoba?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
zdziwaczalastarapanna
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 24 lip 2011, 09:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: zdziwaczalastarapanna »

dziwożona pisze:Kiedyś Dżony Dep, a teraz Benedict O mój Boże Cumberbatch.
O, Benedict :serce: Niby nie mój typ, za chudy i za wysoki, ale ma tak przenikliwe spojrzenie, że na jego widok aż chciałoby się zamruczeć.

Obrazek

„Sherlock” to mój ukochany serial. Główny bohater, jak i ja, jest nieźle walnięty. Zespół Aspergera czuć na kilometr :D
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Patryk »

O ja pi....e następna :mrgreen:
Awatar użytkownika
zdziwaczalastarapanna
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 24 lip 2011, 09:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: zdziwaczalastarapanna »

Jaki pyszny temat. Szkoda, że dopiero teraz go zauważyłam :(

Takie głupoty jak płeć, wiek, wyznanie i narodowość mnie nie obchodzą. W ludziach najbardziej pociągająca jest osobowość. Moja druga połowa może być nieśmiała oraz małomówna. W stosunku do mnie ciepła i spokojna, porządna dla porządnych ludzi, bezkompromisowa wobec kanalii. Outsider, nonkonformista srający na rodzinę i stado, który w dupie ma normy społeczne, socjalizację, integrację oraz inne durne racje. Nigdy nie zgina karku przed silniejszymi i zawsze broni słabszych. Niepokorny jak Maria Goniewicz albo Jim Stark :D Nieuzależniony od toksycznych starych oraz opinii innych. Pozbawiony chęci kontroli, dominacji i rywalizacji. Nieuległy wobec władzy (poczynając od rodzicielskiej, na instytucjonalnej kończąc).

Nie musi być wykształcony. W dzisiejszych czasach dyplom się zdewaluował. Każdy może zdobyć magisterkę. Jednak moja partnerka/partner nie może brzydzić się książek. Chyba, że ma dysleksję. Prawdziwą, nie urojoną. Wtedy pozostają audiobooki, dobre kino, teatr i muzyka.

W przeciwieństwie do innych nie zwracam tak dużej uwagi na wygląd. Oczywiście mam jakieś estetyczne preferencje, lecz dalece odbiegające od standardowych gustów. Zacznę od pań. Kobiety podziwiam tak, jak podziwia się rzeźby i obrazy. Kocham nie te podobne do klasycznych greckich posągów czy subtelne hrabianki rodem z neoklasycystycznych portretów, lecz te dziwne, wymykające się wszelkim współczesnym kanonom. Te, które dzisiejsi męscy koneserzy kobiecej urody odrzucają ze wstrętem. Neolitowe figurki potężnej Czarnej Wenus. Gidie ze średniowiecznych prawosławnych ikon. Pulchne i skromne służki z płócien Veermera. Przelewającą się obfitość muz Rubensa. Romantyczne blade strzygi i dziwożony. Baśniowe przebiegłe, stare wiedźmy. Okryte nimbem tajemniczości, zamotane chustami muzułmanki. Androginiczne awanturnice pokroju panny Schwarzenbach.

Obrazek

A mężczyźni ? Ryczące czterdziestki albo starcy o pobrużdżonych, pooranych zmarszczkami i zmęczonych twarzach. Takich, na których życie zdążyło coś już zapisać. Dobrze, kiedy chłop ma mordę jak rozjechany beton :D Nie w moim typie zniewieściali lalusie, loczkowani albo wypomadowani. Wyfiokowani i wystrojeni. Oni są obmierźli. Nie maminsynki. Rzygam maminsynkami. Chłop powinien umieć poskromić własną matkę. Zabić ją symbolicznie, żeby z siuśmajtka przepoczwarzyć się w prawdziwego mężczyznę.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2015, 03:04 przez zdziwaczalastarapanna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: kto wam się podoba?

Post autor: morowy »

zdziwaczalastarapanna pisze: Nie w moim typie zniewieściali lalusie, loczkowani albo wypomadowani. Wyfiokowani i wystrojeni. Oni są obmierźli. Nie maminsynki. Rzygam maminsynkami.
Dyć to wypisz wymaluj ten twój Cumberbatch! :shock: On mi zawsze przypomina takiego przerośniętego, wiecznego cherubinka. Nawet loczki ma :D
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Sherly »

morowy pisze:
zdziwaczalastarapanna pisze: Nie w moim typie zniewieściali lalusie, loczkowani albo wypomadowani. Wyfiokowani i wystrojeni. Oni są obmierźli. Nie maminsynki. Rzygam maminsynkami.
Dyć to wypisz wymaluj ten twój Cumberbatch! :shock: On mi zawsze przypomina takiego przerośniętego, wiecznego cherubinka. Nawet loczki ma :D
Widać że nic nie wiesz o człowieku :lol: Loczki to on ma zwykle tylko blisko terminu produkcji serialu.

Skąd to upodobanie mężczyzn do "hejtu" obiektów westchnień pań (i niektórych panów)? Pociąg estetyczny to nie równanie matematyczne, tego się nie da wytłumaczyć :roll:
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: kto wam się podoba?

Post autor: morowy »

Sherly, oj ojejej, przepraszam :D To tylko taki niewinny żarcik miał być. Zapomniałem o Was - nieprzejednanych Wielbicielkach :wink:

Wybacz mi:
:kwiotka:
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Sherly »

morowy pisze:Sherly, oj ojejej, przepraszam :D To tylko taki niewinny żarcik miał być. Zapomniałem o Was - nieprzejednanych Wielbicielkach :wink:

Wybacz mi:
:kwiotka:
Nie czuję się urażona, więc nie musisz przepraszać ;P Moja reakcja to mieszanka poirytowania i zaciekawienia. Serio, macie tendencję do ośmieszania kobiecych (i nie tylko) ideałów. Kompleksy? Zazdrość? ;)
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: kto wam się podoba?

Post autor: morowy »

Sherly pisze:Nie czuję się urażona, więc nie musisz przepraszać ;P Moja reakcja to mieszanka poirytowania i zaciekawienia. Serio, macie tendencję do ośmieszania kobiecych (i nie tylko) ideałów. Kompleksy? Zazdrość? ;)
Nie raczej internetowa pseudopsychoanaliza powiedziałbym, jeśli miałbym być złośliwy. :wink:

Zdziwaczałastarapanna najpierw napisała, że jej ideałem urody obecnie jest Benedict Cumberbatch i zaprezentowała jego zdjęcie. Po czym w kolejnym poście napisała kto nie jest w jej typie, opisując moim zdaniem... Cumberbatcha ze zdjęcia, które zamieściła powyżej. :lol:
Wydało mi się to zabawne, dlatego pozwoliłem sobie na ten żart. Tylko dlatego. Nie mam żadnej tendencji, nikomu nic nie zazdroszczę, nikogo nie hejtuje, a sam Benedict obchodzi mnie tyle co twoje ubiegłoroczne skarpetki. Tyle tytułem wyjaśnień, pozdrawiam :)
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Sherly »

W porządku. Troszkę Cię trolluję w ramach odpowiedzi na Twój żart. Peace! *high five* :)

A by trzymać się tematu - moja nowa estetyczna fascynacja:

Zoe Saldana
http://cdni.condenast.co.uk/1280x1920/w ... 4_PR_b.jpg
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2015, 12:07 przez Sherly, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: kto wam się podoba?

Post autor: morowy »

Sherly, rozumiem, że musiałaś mnie odrobinę strollować za żarty z Benka, bo wiem, że jesteś fanką. :wink:

Cieszę się, że doszliśmy w końcu do porozumienia. :)
Sherly pisze: A by trzymać się tematu - moja nowa estetyczna fascynacja:
Zoe Saldana
http://cdni.condenast.co.uk/1280x1920/w ... 4_PR_b.jpg
Też się podczepię aby trzymać się tematu i powiem, że Zoe była też moja estetyczną fascynacją kiedyś, chociaz to trochę "ołówek". Sam nie wiem czy wolałem ją na niebiesko, zielono, czy w jej naturalnym odcieniu "kawy z mlekiem". To ostanie jednak chyba najlepsze :)
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: kto wam się podoba?

Post autor: melodia »

zdziwaczalastarapanna pisze:Nie maminsynki. Rzygam maminsynkami. Chłop powinien umieć poskromić własną matkę. Zabić ją symbolicznie, żeby z siuśmajtka przepoczwarzyć się w prawdziwego mężczyznę.
Doskonale powiedziane. Lubię to! :thumbsup:

Wracając zaś do głównego tematu,
co cenisz najbardziej u płci przeciwnej (lub tej samej jeśli jesteś homoseksualistą)?
Cenię ciepło, taki wyjątkowy urok, promienienie. Zadbany wygląd zewnętrzny i harmonię wewnętrzną.
Awatar użytkownika
zdziwaczalastarapanna
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 24 lip 2011, 09:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: zdziwaczalastarapanna »

morowy pisze:
zdziwaczalastarapanna pisze: Nie w moim typie zniewieściali lalusie, loczkowani albo wypomadowani. Wyfiokowani i wystrojeni. Oni są obmierźli. Nie maminsynki. Rzygam maminsynkami.
Dyć to wypisz wymaluj ten twój Cumberbatch! :shock: On mi zawsze przypomina takiego przerośniętego, wiecznego cherubinka. Nawet loczki ma :D
Jak Benek jest przerośniętym cherubinkiem, to ja jestem niedorobiona Miss Polonia :D Kudy mu do zniewieściałych Deppów i Pittów. Zresztą pan Cumberbatch stanowi raczej wyjątek w moim haremie. Wizualnie wolę niedźwiedzie, zwłaszcza brunatne, o łapach jak bochny, zarośnięte jak dżungla amazońska. Wzrost najlepiej średni, duże głowy, duże szczęki, duże nosy.

Tomek Karolak
Obrazek

Tomek Sekielski
Obrazek

Robert Więckiewicz
Obrazek

P.S. Hoffman, niestety już świętej pamięci :cry:
Obrazek

Andrzej Łapicki, jego żona też zawsze się mi podobała
Obrazek

Tomek Piątek
Obrazek

Eryk Lubos, mój ukochany zakapior
Obrazek

Danny DeVito
Obrazek

Wiktor Zborowski
Obrazek

Mirosław Zbrojewicz
Obrazek

Joaquin Phoenix w wersji drwaloseksualnej
Obrazek
Awatar użytkownika
zdziwaczalastarapanna
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 24 lip 2011, 09:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: zdziwaczalastarapanna »

Zawsze chciałam też zanurkować w kotle pełnym czekolady :D

Mike Tyson
Obrazek

I panie:

Whoopi Goldberg
Obrazek

Queen Latifah
Obrazek
Awatar użytkownika
zdziwaczalastarapanna
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 24 lip 2011, 09:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: zdziwaczalastarapanna »

Nie lubię chudych i wysokich mężczyzn, w szczególności polityków, ale sir Farage ma taki akcent, jest tak bezczelnie sarkastyczny, no i za młodu był punkiem, że dla niego zrobiłabym wyjątek.

Obrazek

Neil Gaiman też jest wart grzechu:
Obrazek

I Leonard Cohen
Obrazek

Jack Antonoff, słodka przytulanka
Obrazek

Na koniec Freddie Cunliffe grający w przejmującej „Strefie wojny”. We wczesnej młodości kochałam się w nim do szaleństwa. Mam 28 lat, ale nadal myślę o nim z rozrzewnieniem. Pewnie z powodu typu odtwarzanej przez niego roli, który preferuję – przymulony, flegmatyczny Angol, trochę abnegat, potrafiący zareagować po męsku, kiedy sytuacja tego wymaga.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 maja 2015, 05:03 przez zdziwaczalastarapanna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zdziwaczalastarapanna
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 24 lip 2011, 09:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: zdziwaczalastarapanna »

Zawsze pociągały mnie dziwne i wampowate kobiety budzące skrajne opinie, od zachwytu po obrzydzenie. Jednym z moich ideałów kobiecości jest młoda Anna Paquin, z czasów kiedy była bladą szatynką. Obecny żółty blond pasuje jej jak pantofle świni.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ