Cześć

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
AnAn
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 31 sie 2022, 18:48

Cześć

Post autor: AnAn »

Cześć!

Od dawna przymierzałam się, żeby zarejestrować się na tym forum i dziś wreszcie powiedziałam sobie, że jeśli nie teraz, to już chyba nigdy. Coś o mnie... Mogę cały dzień chodzić po mieście czy lesie, ale jeśli biegnę, to znaczy, że coś mnie goni. Innej opcji nie ma :P Uwielbiam czytać książki, ale te, które wybieram, rzadko znane są szerszej publiczności. Lub mają szanse za jakąś dekadę zostać ponownie odkryte. Mam całą kolekcję filmów, które uważam za klasyki, a których nikt z moich młodszych znajomych już nie zna. A wybierając pomiędzy serią Star Wars i Star Trek, wybiorę zawsze Stargate :wink: I tak przykładów można mnożyć, kończąc na tym, że lubię się przytulić do drugiej osoby, ale nie za wiele więcej. Chciałabym znaleźć kogoś tylko dla siebie, ale jeśli mogę na tym forum poznać nowych ludzi i przyjemnie porozmawiać, warto się było tu zgłosić :)
Pozdrawiam wszystkich :) :ciasto:
Hazel
AS gaduła
Posty: 433
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Cześć

Post autor: Hazel »

Witaj na forum :ciasto:
GG: 3498837
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 299
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Cześć

Post autor: Kamilos »

Cześć,napisz więcej o sobie i conajmniej 5 postów by odblokować prywatne wiadomości .🍰☕
kikox
ASiołek
Posty: 63
Rejestracja: 12 paź 2020, 19:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Cześć

Post autor: kikox »

tez cię wkurzał daniel z sg-1
zwyczajna_ja
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 29 sie 2022, 17:26

Re: Cześć

Post autor: zwyczajna_ja »

Hej ☺️
Przeciętnie nieprzeciętna 😁
AnAn
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 31 sie 2022, 18:48

Re: Cześć

Post autor: AnAn »

kikox pisze: 9 wrz 2022, 04:38 tez cię wkurzał daniel z sg-1
Daniel, tak! Wreszcie ktoś, kto mnie rozumie - do tej pory Daniel był ulubieńcem każdego, z kim rozmawiałam. Osobiście zawsze najbardziej lubiłam O'Neila (z wyjątkiem oryginalnego filmu) :D Choć z czasem tak zżyłam się z całą ekipą SG1, że w Stargate Atlantis nie kibicowałam nikomu z załogi, za to byłam fanką Todda (Wraith) :-P
Awatar użytkownika
majka88
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 21 wrz 2022, 14:08

Re: Cześć

Post autor: majka88 »

Hej :)
ODPOWIEDZ