Hej, hej,, po latach

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
tiantian
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2023, 22:58

Hej, hej,, po latach

Post autor: tiantian »

Cześć!

Pierwszy raz znalazłm to forum kilka(może już nawet 'naście') lat temu w podstawówce jak wszystko sprawiało, że miałm już dosyć. Nie pamiętam dokładnie ile wtedy miałm lat, ale byłm na tyle dzieciakiem, żeby nie zakładać wtedy konta :lol: Jako nasto-ileś-latek czytałm posty na tym forum praktycznie co noc, bo wreszcie znalazłm ludzi, którzy czuli się jak ja.

Teraz wchodzę powoli w dorosłość i próbuje żyć nie martwiąc się już tym co lubię (a raczej czego nie lubię). Aseksualność żyje we mnie do tej pory, i tak pewnie będzie już do końca.

'Lurkowanie' na forum bardzo mi pomogło w odnalezieniu siebie i sprawiło że wierzę, że na mnie 'jest jeszcze czas', że wcale nie będzie tak, że będę sam* aż do śmierci. Dziękuję za to wszystkim historiom o udanych i długotrwałych aseksualnych związkach o których tu usłyszałm :cry:

Nie wiem czy ten post można uznać jako introdukcje, ale niech już tak zostanie. Nie szukam niczego, chcę po prostu zostawić tu po sobie ślad :D
Chcę tylko podziękować weteranom forum za pomoc, bo wiem że nie jestem jedynym bobASkiem, który się wszystkiego właśnie od was "nauczył".

Dziękuję!
kikox
ASiołek
Posty: 63
Rejestracja: 12 paź 2020, 19:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Hej, hej,, po latach

Post autor: kikox »

hejka
ODPOWIEDZ