Everything przesyła pozdrowienia

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Everything
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 10 lis 2019, 22:01

Everything przesyła pozdrowienia

Post autor: Everything »

Tymczasem przenoś moję duszę utęsknioną
Do tych pagórków leśnych, do tych łąk zielonych [...]
Dzień dobry - a raczej, dobry wieczór - wszystkim forumowiczom. Jako, że nieładnie jest przychodzić z pustymi rękami, to przynoszę ze sobą ciasto na przywitanie ( :ciasto: ). Może i wirtualne, ale ponoć smaczne i bezkaloryczne!
Kilka słów o mnie: podobno spokojna, pomocna i uczynna osoba ze mnie. Lat 23, studia prawie na półmetku. Prawdopodobnie aseksualna.
Z ciekawostek: pomimo iż umiem grać tylko w kilka karcianych gier, to AS od zawsze był jedną z moich ulubionych kart. Przypadek? Kto wie, kto wie.
No nic, cześć wszystkim!

Ps. Gdyby ktoś był ciekawy, dlaczego na początku mojej wypowiedzi zacytowałam fragment "Inwokacji" Adama Mickiewicza - od jakiegoś już czasu rozważałam to, że może jestem ASem i ta myśl wracała do mnie regularnie, aż w końcu moja "utęskniona dusza" trafiła "do swoich". Ponadto bardzo podoba mi się ten utwór.
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 320
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Everything przesyła pozdrowienia

Post autor: Nautilus1992 »

Miło Cię widzieć. Witaj na forum :) :ciasto:
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Everything przesyła pozdrowienia

Post autor: CloudninowaSWQ »

To tak jak ja 😊 też się śmieję że as zawsze ulubioną kartą był i czasem mówię sobie lub niby daję podpowiedź innym: jestem najwyższą kartą 😉
I uwielbiam spędzać czas na łonie natury wszelkich rodzajów- łąki, góry,lasy,parki....😍😏 Właśnie miałam zapytać czemu z tym Mickiewiczem wyskoczyłas😉
Everything
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 10 lis 2019, 22:01

Re: Everything przesyła pozdrowienia

Post autor: Everything »

Nautilus1992 pisze: 14 lis 2019, 02:29 Miło Cię widzieć. Witaj na forum :) :ciasto:
Dziękuję za powitanie :)
To tak jak ja 😊 też się śmieję że as zawsze ulubioną kartą był i czasem mówię sobie lub niby daję podpowiedź innym: jestem najwyższą kartą 😉
Ha! Nie jestem jedyna. Może trzeba przeprowadzić badania i napisać jakąś pracę naukową pt. "Ulubiona figura karciana, a orientacja seksualna" czy coś w ten deseń ;) Żartuję sobie, oczywiście, ale kto wie. Może kiedyś ktoś coś takiego zrobi.
I uwielbiam spędzać czas na łonie natury wszelkich rodzajów- łąki, góry,lasy,parki....😍😏 Właśnie miałam zapytać czemu z tym Mickiewiczem wyskoczyłas😉
Osobiście to po górach za bardzo chodzić nie lubię (zależy też po jakich, ale raczej preferuję zwykły spacer), ale przechadzka po lasach, parkach, etc., zawsze brzmi dobrze. Byle nie samemu i nie po ciemku, haha.
Razor
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 31 gru 2019, 01:55

Re: Everything przesyła pozdrowienia

Post autor: Razor »

Witaj. :)
ODPOWIEDZ