Hejka!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
kati
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2021, 19:09

Hejka!

Post autor: kati »

Cześć!

Zważywszy na to, że pandemia trwa w najlepsze i coraz ciężej poznać nowych ludzi, a jednocześnie doszłam do wniosku, że raczej jestem aseksualna (i do tego homoromatyczna xD), to pomyślałam, że się zarejestruję na forum, bo why not, nic nie tracę.

Kilka słów o mnie. Mam 28 lat, mieszkam w Krakowie, gdzie pracuję w korpo. Uwielbiam podróżować i marzy mi się trip dookoła świata, chociaż teraz świat poznaję jedynie przez czytanie książek i podcasty. Czekam z utęsknieniem aż Bill Gates zachipuje wszystkich albo pandemia przeminie i znów będzie można się wozić. Jak pogoda nie dopisuje, to wolny czas spędzam z książką, ze znajomymi, a czasem z nauką, a jak dopisuje, to chętnie wychodzę w miasto na spacer i kawę na wynos. Oprócz tego lubię też tatuaże i kilka posiadam :)

Witam wszystkich serdecznie!
Awatar użytkownika
Elżunia
mASełko
Posty: 109
Rejestracja: 12 sie 2020, 11:03

Re: Hejka!

Post autor: Elżunia »

Hej miło cię poznać :D proszę kawa i ciastko na powitanie ☕️🍰
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 299
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Hejka!

Post autor: Kamilos »

Cześć,witaj :D Może byśmy się poznali? Napisz 5 postów i wbijaj na priva. :wink: :ciasto:
Krakowianka
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 29 paź 2020, 19:23

Re: Hejka!

Post autor: Krakowianka »

Super, kolejna osoba z Krakowa! Witamy :D
Awatar użytkownika
chalkozyn
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2021, 20:50

Re: Hejka!

Post autor: chalkozyn »

Hej! Zgłaszam się na ochotnika na spacer z kawą na wynos w bliżej nieokreślonej przyszłości :D
Awatar użytkownika
kati
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2021, 19:09

Re: Hejka!

Post autor: kati »

chalkozyn pisze: 17 kwie 2021, 22:35 Hej! Zgłaszam się na ochotnika na spacer z kawą na wynos w bliżej nieokreślonej przyszłości :D
Bardzo chętnie! Nawet w końcu będzie można spacerować z kawą na wynos i to bez maseczki :D
Krakowianka
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 29 paź 2020, 19:23

Re: Hejka!

Post autor: Krakowianka »

Cześć! Ja też się zgłaszam na ochotniczkę w bliżej nieokreślonej przyszłości :D
ODPOWIEDZ