Nowa w ekipie

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Charon
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 9 cze 2021, 14:29

Nowa w ekipie

Post autor: Charon »

Dzień dobry ✋

Długo się zastanawiałam czy szukać miejsca takiego jak to. Jeśli bowiem chodzi o moje preferencje seksualne, nie jestem ich pewna - mimo że mam już 30 lat... Podejrzewam jednak u siebie aseksualność od dłuższego czasu; bowiem mimo że nieraz zdarzało mi się zadurzyć, a raz prawdziwie zakochać, dotyczyło to tylko sfery emocji, z całkowitym pominięciem pociągu seksualnego. Wiem jedno - jestem zdecydowanie heteroromantyczna. Czy jednak w moim przypadku w grę wchodzi aseksualność czy demiseksualność podobno często mylona z tą pierwszą - zwyczajnie nie wiem. Chciałabym jednak kiedyś stworzyć piękny, mocny związek i boję się, że przez to, czego chyba nie mogłabym ofiarować potencjalnemu partnerowi, z żadnym mi nie wyjdzie.

Co jeszcze mogę o sobie powiedzieć? Obecnie studiuję, jestem na pierwszym roku ratownictwa medycznego. Interesuję się medycyną ratunkową i paliatywną, a także szeroko pojętą tanatologią. Uwielbiam czytać książki, pisać, oglądać filmy, słuchać muzyki, rysować; powoli wkręcam się też w fotografowanie. Sportu na ten moment nie uprawiam, ale chciałabym wrócić do regularnej gry w siatkówkę i nauczyć się jeździć na rolkach. Lubię zwierzęta, o ile nie są jadowite albo oślizgłe. I chociaż kocham psy, to koty kocham jeszcze bardziej 😁 Uwielbiam kawę, która jest moim jedynym nałogiem.
Nezumi.
ASiołek
Posty: 78
Rejestracja: 27 mar 2021, 17:17

Re: Nowa w ekipie

Post autor: Nezumi. »

Cześć!
Awatar użytkownika
aeurora
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 7 cze 2021, 22:16

Re: Nowa w ekipie

Post autor: aeurora »

Hej! Jaki sympatyczny opis - też lubię pisać, rysować i grać w siatkówkę. :ciasto: na powitanie :D
Charon
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 9 cze 2021, 14:29

Re: Nowa w ekipie

Post autor: Charon »

aeurora pisze: 9 cze 2021, 18:59 Hej! Jaki sympatyczny opis - też lubię pisać, rysować i grać w siatkówkę. :ciasto: na powitanie :D
A dziękuję, ale właśnie jestem na redukcji i nie jem słodyczy 😅
Hazel
AS gaduła
Posty: 433
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Nowa w ekipie

Post autor: Hazel »

Hej :wink:
GG: 3498837
JustAs
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 1 kwie 2021, 20:15

Re: Nowa w ekipie

Post autor: JustAs »

Cześć :)
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Nowa w ekipie

Post autor: Heremis87 »

Charon pisze: 9 cze 2021, 14:42 Uwielbiam czytać książki, pisać, oglądać filmy, słuchać muzyki, rysować; powoli wkręcam się też w fotografowanie. Sportu na ten moment nie uprawiam, ale chciałabym wrócić do regularnej gry w siatkówkę i nauczyć się jeździć na rolkach. Lubię zwierzęta, o ile nie są jadowite albo oślizgłe. I chociaż kocham psy, to koty kocham jeszcze bardziej 😁 Uwielbiam kawę, która jest moim jedynym nałogiem.
Witaj :)
U mnie też trochę artystycznych zainteresowań, książki, kocham obcowanie z naturą w tym fotogrfowanie, poza tym nałogowo muzyka i ukochana kawa :)
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Charon
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 9 cze 2021, 14:29

Re: Nowa w ekipie

Post autor: Charon »

Heremis87 pisze: 16 cze 2021, 21:03
Charon pisze: 9 cze 2021, 14:42 Uwielbiam czytać książki, pisać, oglądać filmy, słuchać muzyki, rysować; powoli wkręcam się też w fotografowanie. Sportu na ten moment nie uprawiam, ale chciałabym wrócić do regularnej gry w siatkówkę i nauczyć się jeździć na rolkach. Lubię zwierzęta, o ile nie są jadowite albo oślizgłe. I chociaż kocham psy, to koty kocham jeszcze bardziej 😁 Uwielbiam kawę, która jest moim jedynym nałogiem.
Witaj :)
U mnie też trochę artystycznych zainteresowań, książki, kocham obcowanie z naturą w tym fotogrfowanie, poza tym nałogowo muzyka i ukochana kawa :)
Jakie książki i muzyka?
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Nowa w ekipie

Post autor: Heremis87 »

Charon pisze: 17 cze 2021, 14:57 Jakie książki i muzyka?
Z muzyki rock, metal (różne rodzaje zależnie od nastroju), ambient, klasyczna, etniczna. Z książek głównie historyczne, ezoteryka, rozwój duchowy, dietetyka, religioznastwo.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
ODPOWIEDZ