Hej!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
gozdzik
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 21 wrz 2020, 21:35

Hej!

Post autor: gozdzik »

Hej,

Konto założyłam już dawno temu z myślą, żeby złapać kontakt z innymi ASami i przestałam zaglądać. Chyba sama musiałam dojść do ładu ze sobą po takich odkryciach.
Mam na imię Gosia. W tym roku kończę 33 lata, dokładnie przeliczone 😀. Na to, że mogę być ASem lub w granicach szarości (demi) wpadłam w zeszłym roku, przez przypadek, jak czytałam jakąś książkę z demiseksualną postacią. Do tamtej pory myślałam, że coś ze mną jest nie tak. A tu proszę, niespodzianka, jednak wszystko w porządku. Po przylepieniu łatki ulżyło mi.
Parę faktów o mnie i kończę, żeby Was nie zanudzić. Jestem ze Szczecina, mam psa w wieku ok. 10 lat, ale ze schroniska, więc nie wiadomo do końca. Lubię czytać, układać lego i oglądać jak inni grają w gry komp (sama nie gram). Potrafię wymienić żarówkę w samochodzie, za to boję się wszelkiej maści robaków i owadów.😁

Uff, to by było w dużym skrócie na tyle. 🙂
Awatar użytkownika
Ketut
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 16 cze 2021, 18:55
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Hej!

Post autor: Ketut »

Cześć Gosia! :ciasto: Co to za książka z tą demi bohaterką?
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 298
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Hej!

Post autor: Kamilos »

Cześć,fajnie że dołączyłaś,zależy czego szukasz ,ja partnerki życiowej ,jak chcesz to napisz na priv do mnie to się poznamy ps.musisz 5 postów mieć by odblokować privy. :wink: Co lubisz? :ciasto: czy :kawa: czy może :wino: ? Częstuj się ,nie krępuj się :D
gozdzik
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 21 wrz 2020, 21:35

Re: Hej!

Post autor: gozdzik »

Ketut pisze: 21 cze 2021, 21:16 Cześć Gosia! :ciasto: Co to za książka z tą demi bohaterką?
To był bohater. Niestety mam bardzo słabą pamięć do nazwisk i tytułów i już nie pamiętam, bo było to we wrześniu zeszłego roku. W każdym razie książka absolutnie nie warta polecenia. Tym nie mniej jak na as patrzyłam czarno-biało tak tutaj dało mi do myślenia i zaczęłam szukać głębiej. Jeśli chcesz to przeszukam otchłanie mojego komputera i spróbuje znaleźć ten tytuł jeśli nie razi Cię czytanie po angielsku 🙂
gozdzik
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 21 wrz 2020, 21:35

Re: Hej!

Post autor: gozdzik »

Kamilos pisze: 21 cze 2021, 21:19 Co lubisz? :ciasto: czy :kawa: czy może :wino: ? Częstuj się ,nie krępuj się :D
Szkoda, że nie weekend, bo wzięłabym ciasto… chociaż co mi tam, jeden kawałek nie zaszkodzi. Wyobraźnia mówi, że dobre było. Dzięki 🙂🙂😀
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 298
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Hej!

Post autor: Kamilos »

gozdzik pisze: 22 cze 2021, 20:32
Kamilos pisze: 21 cze 2021, 21:19 Co lubisz? :ciasto: czy :kawa: czy może :wino: ? Częstuj się ,nie krępuj się :D
Szkoda, że nie weekend, bo wzięłabym ciasto… chociaż co mi tam, jeden kawałek nie zaszkodzi. Wyobraźnia mówi, że dobre było. Dzięki 🙂🙂😀
To mój pierniczek ,piekę różne ciasta ale ten najlepszy z polewą pomarańczową,bo robię tradycyjny z czekoladą deserową i bakalie .
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Hej!

Post autor: Dolly »

Heja! Też jestem że Szczecina i jestem tylko ciut młodsza od Ciebie. Dzisiaj wstępuje na 32 level.
gozdzik
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 21 wrz 2020, 21:35

Re: Hej!

Post autor: gozdzik »

Dolly pisze: 23 cze 2021, 18:45 Heja! Też jestem że Szczecina i jestem tylko ciut młodsza od Ciebie. Dzisiaj wstępuje na 32 level.
Wszystkiego najlepszego w takim razie 🙂. Ja na 33 wskoczyłam dokładnie przedwczoraj 😀. Fajnie „spotkać” kogoś ze Szczecina tutaj. Który brzeg? 🙂
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Hej!

Post autor: Dolly »

gozdzik pisze: 24 cze 2021, 19:36
Dolly pisze: 23 cze 2021, 18:45 Heja! Też jestem że Szczecina i jestem tylko ciut młodsza od Ciebie. Dzisiaj wstępuje na 32 level.
Wszystkiego najlepszego w takim razie 🙂. Ja na 33 wskoczyłam dokładnie przedwczoraj 😀. Fajnie „spotkać” kogoś ze Szczecina tutaj. Który brzeg? 🙂

Dzięki. :) Mieszkam na prawym brzegu.
MaxMad
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 29 cze 2021, 15:52

Re: Hej!

Post autor: MaxMad »

Do tamtej pory myślałam, że coś ze mną jest nie tak. A tu proszę, niespodzianka, jednak wszystko w porządku. Po przylepieniu łatki ulżyło mi.
Dokładnie tak samo miałem, piąteczka xD

A w ogóle to witaj :ciasto:

Ja to wolę sam pograć na kompie i nie lubię jak ktoś patrzy gdy gram.
gozdzik
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 21 wrz 2020, 21:35

Re: Hej!

Post autor: gozdzik »

MaxMad pisze: 29 cze 2021, 16:17
Do tamtej pory myślałam, że coś ze mną jest nie tak. A tu proszę, niespodzianka, jednak wszystko w porządku. Po przylepieniu łatki ulżyło mi.
Dokładnie tak samo miałem, piąteczka xD

A w ogóle to witaj :ciasto:

Ja to wolę sam pograć na kompie i nie lubię jak ktoś patrzy gdy gram.
✋
Bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum i dowiedziałam, że to nie tylko ja.
Logiczne. Nie każdy to lubi. Może lekka hipokryzja ale ja bym na pewno nie chciała żeby ktoś patrzył jak gram 😀. Na szczęście są kanały graczy na YT. A w co grasz?
MaxMad
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 29 cze 2021, 15:52

Re: Hej!

Post autor: MaxMad »

gozdzik pisze: 1 lip 2021, 08:16A w co grasz?
Ostatnio wróciłem do Skyrima, ale na półce już czeka Nier: Automata :mrgreen:
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Hej!

Post autor: Mikenoge »

Czesc! Dolnoślązak wita. :wodka:
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
ODPOWIEDZ