Hejka

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Lucas96
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2021, 18:58
Lokalizacja: Lębork

Hejka

Post autor: Lucas96 »

Hej, jestem Łukasz mam 25 lat mieszkam na północy Polski. Od kilku lat znam pojęcie aseksualności bo sam jestem aseksualny. Od początku czułem ,że coś ze mną nie tak ,że jestem inny niż wszyscy bo każdy dookoła rozmawia o przebytych stosunkach płciowych z innymi osobami a mnie to jakoś kompletnie nie ciągnęło do sexu. Kilka lat temu odkryłem pojęcie aseksualności i w zasadzie utożsamiłem się z tą orientacją jednak wątpliwości pozostawały. A co gorsze pojawiło się pytanie co dalej bo żyć samemu to nie do końca przyjemność a każdy w związku chce sexu, którego ja nie chcę. W ostatnich dniach trochę pogłębiam wiedzę na temat tej orientacji i przypadkiem znalazłem to forum. Pojawiło się jakby światełko w tunelu ,że jednak nie jestem sam a co lepsze pojawiła się nadzieja ,że znajdę być może tutaj kogoś z kim będę mógł wieść szczęśliwe życie bo wiem ,że są tutaj osoby ,których nie jara sex. Nawet mi troszkę ulżyło ,że was tutaj znalazłem :D
Nezumi.
ASiołek
Posty: 78
Rejestracja: 27 mar 2021, 17:17

Re: Hejka

Post autor: Nezumi. »

Witaj :ciasto:
Północ
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2021, 19:59

Re: Hejka

Post autor: Północ »

Miło Cię poznać Łukasz :ciasto:
Wiesz, ja to trochę słabą doradczynią w tej chwili jestem, bo właśnie rozwodzę się z allo. Przetrwaliśmy razem 10 lat ale dalej się nie da. Nie mnie, wiesz Ty młody dzieciak jeszcze jesteś. Nie chciałabym, żebyś za kilka lat doszedł do wniosku, że dzieci to jedyny cudowny efekt Twojego "normalnego" związku. Nic na siłę. Żyjesz dla siebie. Znajdź więc taki sposób na to życie, żebyś Ty był w nim szczęśliwy. I nie bój się tego, co mówią inni. Niech się zajmą swoim życiem 😎
W tej chwili tęcza ma moc. Inne odcienie miłości zaczynają znajdować swoje miejsce w przestrzeni publicznej. Myślę, że jest zdecydowanie łatwiej niż kiedyś. Bądź sobą :ssoleil:
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Hejka

Post autor: Mikenoge »

Witaj na forum. Pozdrawiam
Dolny Śląsk. :ciasto:
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Lucas96
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2021, 18:58
Lokalizacja: Lębork

Re: Hejka

Post autor: Lucas96 »

Północ pisze: 30 sie 2021, 15:19 Miło Cię poznać Łukasz :ciasto:
Wiesz, ja to trochę słabą doradczynią w tej chwili jestem, bo właśnie rozwodzę się z allo. Przetrwaliśmy razem 10 lat ale dalej się nie da. Nie mnie, wiesz Ty młody dzieciak jeszcze jesteś. Nie chciałabym, żebyś za kilka lat doszedł do wniosku, że dzieci to jedyny cudowny efekt Twojego "normalnego" związku. Nic na siłę. Żyjesz dla siebie. Znajdź więc taki sposób na to życie, żebyś Ty był w nim szczęśliwy. I nie bój się tego, co mówią inni. Niech się zajmą swoim życiem 😎
W tej chwili tęcza ma moc. Inne odcienie miłości zaczynają znajdować swoje miejsce w przestrzeni publicznej. Myślę, że jest zdecydowanie łatwiej niż kiedyś. Bądź sobą :ssoleil:
Troszkę jakbyś trafiła w dziesiątkę fakt bardzo się czuje jako ten młody dzieciak taki nieporadny ,który nie do końca wie czego chce i kim jest ...
No i najlepiej jakby ktoś mnie za rączkę przez to życie poprowadził :) To tak szczerze tak właśnie od dłuższego czasu się czuję ...
A jeśli chodzi o własne dzieci to najpierw chyba muszę sam dojrzeć emocjonalnie i wtedy stwierdzać ,że to dla mnie szczęście bo teraz to jedynie mogę się z nimi pobawić choć dla mnie to też radocha .. takie oderwanie od tej szarej rzeczywistości ...
Dzięki za twój post może i teraz jesteś w słabej formie co do porad ale potrafisz napisać coś bardzo wartościowego co na pewno zapisze się w moim życiu :) Choćby to ,że jeszcze jestem młodym dzieciakiem bo pomimo to ,że prędzej tak się czułem to fajnie wiedzieć ,że inni też są takie zdania ,że przede mną jeszcze długa droga :D
Awatar użytkownika
KaskayV
starszASek
Posty: 31
Rejestracja: 26 cze 2021, 07:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hejka

Post autor: KaskayV »

Witamy serdecznie na forum :D
Cześć :D
Północ
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2021, 19:59

Re: Hejka

Post autor: Północ »

Łukasz,

Bardzo się cieszę, jeśli choć trochę udało mi się rozgonić Twój smutek :D Wrzuć na luz, żyj dziś, jutro przyjdzie nawet bez Twojego zaproszenia 8)
Awatar użytkownika
Sunrise
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 13 gru 2020, 13:38

Re: Hejka

Post autor: Sunrise »

Hej! Z jakiego miasta dokładniej jesteś? Też jestem z Północy:)
Alicj1
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2021, 16:58

Re: Hejka

Post autor: Alicj1 »

Cześć! Też jestem nowa. Miło poznać nowe osoby. A kilka słów o Tobie?
Lucas96
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2021, 18:58
Lokalizacja: Lębork

Re: Hejka

Post autor: Lucas96 »

Sunrise pisze: 12 wrz 2021, 18:45 Hej! Z jakiego miasta dokładniej jesteś? Też jestem z Północy:)
Hej jestem z okolic Lęborka.
Awatar użytkownika
Sunrise
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 13 gru 2020, 13:38

Re: Hejka

Post autor: Sunrise »

Lucas96 pisze: 16 wrz 2021, 14:00
Sunrise pisze: 12 wrz 2021, 18:45 Hej! Z jakiego miasta dokładniej jesteś? Też jestem z Północy:)
Hej jestem z okolic Lęborka.
To nie daleko, po napisaniu 5 postów jest możliwość wysyłania wiadomości prywatnych:)
Lucas96
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2021, 18:58
Lokalizacja: Lębork

Re: Hejka

Post autor: Lucas96 »

Sunrise pisze: 16 wrz 2021, 19:48
Lucas96 pisze: 16 wrz 2021, 14:00
Sunrise pisze: 12 wrz 2021, 18:45 Hej! Z jakiego miasta dokładniej jesteś? Też jestem z Północy:)
Hej jestem z okolic Lęborka.
To nie daleko, po napisaniu 5 postów jest możliwość wysyłania wiadomości prywatnych:)
To chyba właśnie piąty post także sprawdzę czy można prywatne pisać :P Wiem ,że pięć postów to mało ale rzadko kiedy tutaj wchodzę bo takie strony wygodniej na komputerze obsługiwać niż na telefonie i to jeden z takich powodów przez ,które rzadko tu zaglądam.
ODPOWIEDZ