Witam~

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Libro
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 17 wrz 2021, 14:16
Lokalizacja: Szczecin

Witam~

Post autor: Libro »

Hej hej, nie wiem po co to piszę, ale czemu nie. Jak wszyscy to wszyscy!

Jestem nowa na forum. Po stwierdzeniu, że wszędzie roi się od osób piszących "Pokaż *niecenzuralne słowo*" i ogólnie nastawionych tylko na wysyłanie zdjęć, a nie samą relację, postanowiłam znaleźć swoje miejsce tu ^^

Mam 16 lat i jestem ze Szczecina. Jeśli też jesteś z okolic, możesz się zgłosić! Jestem ciekawa ile jest w pobliżu asków.

Parę informacji o mnie.. Swoją orientację odkryłam jakiś rok temu, choć jej "symptomy" miałam już dużo, dużo wcześniej. Dobrze mi z tym jaka jestem, bo według mnie w związku liczy się więź emocjonalna, chęć przebywania z drugą osobą, rozmawiania z nią. Świat coraz bardziej kręci się wokół seksu, a coraz mniej mówi się o zwykłych uczuciach.
Jestem introwertyczką, choć jest to zależne. Lubię przebywać z drugim człowiekiem, a nawet w grupie, ale tylko gdy znam te osoby. W szkole, można powiedzieć, że jestem wręcz odludkiem. Ta typowa dziewczyna, co lubi matmę, czyta książki i dobrze się uczy. Tak wyglądam w oczach mojej klasy. Ci, co lepiej mnie znają, wiedzą, że mam też zwariowaną stronę. Kocham parki rozrywki i ekstremalne atrakcje. Uwielbiam horrory i thrillery, zwłaszcza psychologiczne. Z bardziej przyziemnych rzeczy znajdzie się jeszcze zamiłowanie do romansów, wszelkiej postaci: anime, filmów, seriali, książek, komiksów na Webtoonie. Choć wolę bardziej słodkie rzeczy, niż "Szkolny badboy zainteresował się cichą kujonką".
Tak, mam dużo różnych preferencji i zainteresowań, haha. Oprócz tego koooocham jeszcze spacery, zwłaszcza w lesie i w deszczu! (mam nawet książeczkę PTTK i zdobytą brązową małą OTP c;)


Trochę sporo tego wyszło, haha! Jak ktoś chętny, można się przywitać! <3
bartulo999
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 17 wrz 2021, 08:23

Re: Witam~

Post autor: bartulo999 »

Wiiitam, również dzisiaj dołączyłem i ciekawe co to będzie🤣🤣.
Awatar użytkownika
Libro
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 17 wrz 2021, 14:16
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam~

Post autor: Libro »

bartulo999 pisze: 17 wrz 2021, 15:26 Wiiitam, również dzisiaj dołączyłem i ciekawe co to będzie🤣🤣.
Hahah też jestem ciekawa. Wygląda na to, że mało osób jest aktywnych. I ogólnie mało osób w społeczności... Ciężko na żywo znaleźć jakichś Asów -,-'
bartulo999
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 17 wrz 2021, 08:23

Re: Witam~

Post autor: bartulo999 »

Tak naprawdę było się spodziewać, raczej jak wiemy jest to dosyć niestandardowa orientacja patrząc na rozkład w społeczeństwie, a nawet jeśli ktoś jest to często podejrzewam nawet się nie przyzna z powodu ogólnego aktualnego kultu ciała gdyż powiedzą takiej osobie, że coś z nią nie tak. Ale jak to mawiają, shit happens🤣🤣
Awatar użytkownika
Libro
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 17 wrz 2021, 14:16
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam~

Post autor: Libro »

bartulo999 pisze: 17 wrz 2021, 18:22 Tak naprawdę było się spodziewać, raczej jak wiemy jest to dosyć niestandardowa orientacja patrząc na rozkład w społeczeństwie, a nawet jeśli ktoś jest to często podejrzewam nawet się nie przyzna z powodu ogólnego aktualnego kultu ciała gdyż powiedzą takiej osobie, że coś z nią nie tak. Ale jak to mawiają, shit happens🤣🤣
Welcome to Poland :D
Przykre jest to jak nietolerancyjni są Polacy :/
Never know what the universe has planned for us~ ☆
Hazel
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Witam~

Post autor: Hazel »

To ja też przywitam :ciasto:
Mam nadzieję, że nie zraziłaś się jeszcze do tego forum. Przykro, że naczytałaś się takich rzeczy w swój pierwszy dzień tutaj :? Życzę, żeby następne były już tylko lepsze :ciasto:
GG: 3498837
Alicj1
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2021, 16:58

Re: Witam~

Post autor: Alicj1 »

Cześć! Też jestem nowa. I również uwielbiam spacery w deszczu! Niestety, pochodzę z Warszawy. Mam podobne doświadczenia co do klasy, aczkolwiek u mnie było tak w podstawówce. Ale konkluzja jest taka, że każdy może być zupełnie inny, niż się wydaje
Awatar użytkownika
marzesobie
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:35

Re: Witam~

Post autor: marzesobie »

Cześć🙂
Witaj na forum. :ciasto:
Południe Polski pozdrawia🙂
Fajnie że odnalazłaś się już w takim młodym wieku. Myślę że pojawia się coraz więcej informacji na temat aseksualności i coraz łatwiej asom się zidentyfikować. I bardzo dobrze🙂
Awatar użytkownika
Libro
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 17 wrz 2021, 14:16
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam~

Post autor: Libro »

Hazel pisze: 18 wrz 2021, 00:04 To ja też przywitam :ciasto:
Mam nadzieję, że nie zraziłaś się jeszcze do tego forum. Przykro, że naczytałaś się takich rzeczy w swój pierwszy dzień tutaj :? Życzę, żeby następne były już tylko lepsze :ciasto:
Jest w porządku, dzięki za troskę! :ciasto: :D
Never know what the universe has planned for us~ ☆
Awatar użytkownika
Libro
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 17 wrz 2021, 14:16
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam~

Post autor: Libro »

Alicj1 pisze: 18 wrz 2021, 05:47 Cześć! Też jestem nowa. I również uwielbiam spacery w deszczu! Niestety, pochodzę z Warszawy. Mam podobne doświadczenia co do klasy, aczkolwiek u mnie było tak w podstawówce. Ale konkluzja jest taka, że każdy może być zupełnie inny, niż się wydaje
Witaj~
Dokładnie! Słynne "Nie oceniaj książki po okładce" :lol:
Każdy jest inny, więc żeby cokolwiek o nim mówić, trzeba go poznać!
Szkoda tylko, że spotykam tak mało osób podobnych do mnie ¬_¬

Co do spacerków, w deszczu najlepsze haha Jest bardziej pusto na ulicach, świat trochę zwalnia, można słuchać kropel uderzających o ziemie~ I samo uczucie deszczu na skórze bądź bluzie/kurtce jest przyjemne~ W dodatku jeszcze ten zapach *-* Po prostu kocham
Never know what the universe has planned for us~ ☆
Awatar użytkownika
Libro
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 17 wrz 2021, 14:16
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam~

Post autor: Libro »

marzesobie pisze: 18 wrz 2021, 06:32 Cześć🙂
Witaj na forum. :ciasto:
Południe Polski pozdrawia🙂
Fajnie że odnalazłaś się już w takim młodym wieku. Myślę że pojawia się coraz więcej informacji na temat aseksualności i coraz łatwiej asom się zidentyfikować. I bardzo dobrze🙂
Cześć~
Tak!! Pewnie jak większość asów, na początku myślałam, że coś jest ze mną nie tak. Dlatego dobrze, że jest coraz więcej informacji, różnych postów, czy chociażby AVEN. Dzięki temu każdy może się poczuć gdzieś przynależny i wiedzieć, że jest więcej takich osób ^^
Never know what the universe has planned for us~ ☆
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam~

Post autor: Dolly »

Hejka! Też jestem ze Szczecina, tyle że jestem od ciebie 2 razy starsza. :D
Awatar użytkownika
Libro
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 17 wrz 2021, 14:16
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam~

Post autor: Libro »

Dolly pisze: 19 wrz 2021, 14:34 Hejka! Też jestem ze Szczecina, tyle że jestem od ciebie 2 razy starsza. :D
Hahah, wiek nie gra roli! :ciasto:
Przynajmniej dobrze wiedzieć, że jest ktoś ze społeczności w okolicy :D
Never know what the universe has planned for us~ ☆
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam~

Post autor: Dolly »

Ano. Większość Asów to ze Śląska, Wawy albo Trójmiasta. A Szczecin to takie bardziej asowe pustkowie... ;-;
Tak na marginesie, też lubię horrory i anime. ;)
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Re: Witam~

Post autor: gosia89 »

Jestem z okolic Szczecina ale aktualnie mieszkam w Niemczech. No i sporo starsza😉 ale na forum również jestem świeżakiem. Dobrze wiedzieć, że nie jest się jedyna i jednak są ludzie o podobnych preferencjach i poglądach.
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
ODPOWIEDZ