Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: gosia89 »

Witam mam 32lata i jestem dziewicą. Sama nie jestem pewna czy as to odpowiednie określenie dla mnie...
Samozadowolenie ok(raz na kilka miesięcy) ale sex z inną osobą napawa mnie lekiem i nie widzę możliwość czerpania z tego przyjemności.
Ludzie pociagaja mnie na tyl że pocałunki itp sprawiają mi przyjemność ale na tym koniec.
A w sensie romantycznym... No może i fajnie było by mieć się do kogo przytulić, wyjść na spacer ale szansę na znalezienie faceta który jest asem lub zgodzi się na taki układ raczej nie wielkie...
Chętnie doucze się trochę na swój temat na forum 🤔
Widzę że jest tyle rodzajów asów....
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 299
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: Kamilos »

Witaj nie ty jedna ,poznajmy się na privie ,napisz 5 postów to będziesz mogła pisać prywatnie .Jestem zainteresowany poznaniem się . :wink: częstuje :ciasto: tu tym częstują :D
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: gosia89 »

Hehs no patrzcie mówił mówił i namówił.
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: Ewa_EDC »

Możemy sobie podać ręce, bo mam podobnie :D
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: gosia89 »

Ewa_EDC pisze: 24 wrz 2021, 19:10 Możemy sobie podać ręce, bo mam podobnie :D
O no to dobry wieczór 😉 potwierdzasz moją teorię że dobrze trafiłam 😉
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: Heremis87 »

Witaj :D

Mnie jeśli już też interesowałaby relacja romantyczna, ale o to trudno i w zasadzie z racji też na różne zajęcia nacodzień żyję sam, ale nie czuję się sam. Choć czasem człowiek za kimś zatęskni, się zobaczy, bo nic na siłę. Co do zaszufladkowania gdy zobaczyłem ile jest odcieni aseksualności bylem w szoku, wiem, że mogę żyć bez aktywności seksualnej także te skierowanej ku sobie. Pozdrowienia :ciasto:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: Mikenoge »

Witam na forum. :wino2:
Z niebinarnym pozdrowieniem.
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: Ewa_EDC »

gosia89 pisze: 24 wrz 2021, 21:23
Ewa_EDC pisze: 24 wrz 2021, 19:10 Możemy sobie podać ręce, bo mam podobnie :D
O no to dobry wieczór 😉 potwierdzasz moją teorię że dobrze trafiłam 😉
Wszędzie możnana znaleźć przyjaciela, z tego samego powodu zapisałam się do tego grona tydzień temu. Każdy chciałby mieć z kim porozmawiać i od czasu do czasu się przytulić bez podtekstu. Jeden z powodów dla którego jestem sama, to właśnie ten "podtekst" który większość ludzi widzi w każdym dotyku. A ja nie chcę nikogo skrzywdzić wysyłając sprzeczne informacje. Ja chcę się tylko przytulić 😁
malenagomez
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 1 paź 2021, 13:45

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: malenagomez »

Witaj. Ja spoza "szuflady", ale ujął mnie cytat z piosenki GooGoo Dolls 🧡
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: gosia89 »

Sniezny pisze: 29 wrz 2021, 11:02 Witam na forum. :wino2:
Z niebinarnym pozdrowieniem.
Dzięki, niebinarnymi mówisz... O to ty masz jeszcze trudniej w sensie społecznym.... 😔 pozdrawiam
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: gosia89 »

malenagomez pisze: 1 paź 2021, 14:12 Witaj. Ja spoza "szuflady", ale ujął mnie cytat z piosenki GooGoo Dolls 🧡
No uwielbiam tą piosenkę ...
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: gosia89 »

Ewa_EDC pisze: 1 paź 2021, 13:00
gosia89 pisze: 24 wrz 2021, 21:23
Ewa_EDC pisze: 24 wrz 2021, 19:10 Możemy sobie podać ręce, bo mam podobnie :D
O no to dobry wieczór 😉 potwierdzasz moją teorię że dobrze trafiłam 😉
Wszędzie możnana znaleźć przyjaciela, z tego samego powodu zapisałam się do tego grona tydzień temu. Każdy chciałby mieć z kim porozmawiać i od czasu do czasu się przytulić bez podtekstu. Jeden z powodów dla którego jestem sama, to właśnie ten "podtekst" który większość ludzi widzi w każdym dotyku. A ja nie chcę nikogo skrzywdzić wysyłając sprzeczne informacje. Ja chcę się tylko przytulić 😁
No dokładnie. Rozumiem to, czasem jest ciężko...
Sorry za poślizg ost coś nie miałam czasu na nic
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
m_827
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 5 paź 2021, 21:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: m_827 »

Myśle za warto bliżej się poznać co Ty na to😃
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: Mikenoge »

gosia89 pisze: 5 paź 2021, 18:37 Dzięki, niebinarnymi mówisz... O to ty masz jeszcze trudniej w sensie społecznym.... 😔 pozdrawiam
Jestem po prawnej zmianie i biorę HRT, zewnętrznie bliżej mi do strony masc więc większość nawet nie wie, kim dokładnie jestem i żem nie cis, więc nie mam trudno ale generalnie ci którzy są bardzo nb i pomiędzy mają trudno.
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: Ewa_EDC »

Hej Gosia, nie szkodzi :) Po prostu cieszę się że są ludzie którzy myślą i czują jak ja. Odkąd odkryłam to forum i zobaczyłam ile jest ludzi takich jak ja (i wcale nie jestem nienormalna) to jakoś mi tak lżej, i depresja jakby trochę odpuściła :D
ODPOWIEDZ