Hello

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Kala
ASiołek
Posty: 62
Rejestracja: 5 maja 2008, 15:28
Lokalizacja: Śląsk

Hello

Post autor: Kala »

Witam wszystkich.

Kaśka, dla przyjaciół i znajomych Kala :)

Co mogę napisać o sobie? Hmmm....

Mam 22 lata, mieszkam na Śląsku, studiuję i próbuję żyć w tym coraz bardziej zwariowanym kotle zwanym Ziemią.

Mimo iż jestem osobą nieśmiałą potrafię być szczera i złośliwa, czasem bezczelna. Częściej milczę, niż mówię. Typ samotnika i obserwatora. Marzycielka, zaczytana bez pamięci. Wrażliwa.

Czasem wydaje mi się, że żyje w innym świecie. Urodziłam się chyba w złym czasie. Cóż, jakoś to przeżyje :)

Ostatnio powiedziałam mojej przyjaciółce o moich długo skrywanych problemach i lękach, do czego już kiedyś przy różnych rozmowach nawiązywałam - twierdzi, że to kwestia moich kompleksów oraz że to dla niej nienormalne, że nie uważam, że seks jest przyjemny itp itd.

Nie wiem jakim typem jestem a powody mojej aseksualności są różne, m. in. uważam, że seks jest mało estetyczny - chodzi o ruchy i wszystkie wydzieliny towarzyszące temu, narządy płciowe mężczyzny (kobiety zresztą też) obrzydzają mnie, podobnie seks.

Życie zmienne jest, nie twierdzę, że pod wpływem jakiegoś silnego czynnika moje zachowania się zmienią, ale tak może się stać - jednak nie wygląda na to i nie zanosi się na to - jeszcze przez długi czas.

Irytuje mnie gadanie, że przez to, że nie podoba mi się seks jestem niby gorsza od innych, nienormalna i w ogóle jakaś inna. Wolny wybór prawda? Inni kochają się/uprawiają miłość/seks na potęgę, bądź w normalnych granicach a ja nie mam na to ochoty i nie ciągnie mnie do tego z wielu powodów. Irytują mnie również aluzje do seksu (taaaa byli faceci) i namolne namawianie.

Nie mogę pojąć takiej gadaniny:

"hehe jestem w stanie bardziej zrozumiec gejów i lesbijki
bo ci to dopiero przeginają"

"a swoja droga mhm musza to byc baaaaaaaardzo nieznosni niemili dla otoczenia ludzie ..mezczyzni ..to sie nazywa NIEODWRACALNE UDERZENIE SPERMY DO GLOWY byhehehe "

"no chyba dla takich osob tylko terapia przymusowa, a oni chcą robic z tego sposób na życie, przeciez to straszne"

Pisownia oryginalna - posty skopiowane stąd: http://www.insomnia.pl/Aseksualizm-t160468.html

A to moja życiowa dewiza:

"Nie, nie, nie
Nie to nie
Mówię nie gdy myślę nie
Czemu więc
Czytasz nie
Jakby nie było tak?"

Cieszę się, że tutaj trafiłam.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Warto też dodać, że dewiza pochodzi z piosenki Hey. ;)
Witam serdecznie. :)
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Awatar użytkownika
Kala
ASiołek
Posty: 62
Rejestracja: 5 maja 2008, 15:28
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Kala »

Tak tak :) Oczywiście, przepraszam. A dokładniej Hey - Sic! :D

Może jeszcze dodam, że z określeniem aseksualny/a spotkałam się jakieś 3 lata temu. Pewien facet stwierdził, że "jestem oziębła a wręcz aseksualna" gdy powiedziałam mu, że nie jestem gotowa na seks. Poszukałam w internecie, poczytałam, odnotowała stwierdzając "aha, no cóż, żyć trzeba dalej, nic na to nie poradzę". Z czasem brak gotowości przerodził się w całkowitą niechęć. Od tamtego czasu już z nikim nie byłam i generalnie nie narzekam. Tylko czasem człowiek czuje się trochę samotny.
fuksja
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 23 kwie 2008, 14:53
Lokalizacja: śląsk

Post autor: fuksja »

Witaj :)
Awatar użytkownika
opuncja
nASturcja
Posty: 282
Rejestracja: 22 sty 2008, 20:07
Lokalizacja: Dolina Kaktusów

Post autor: opuncja »

Witaj witaj :) :welcome:
Awatar użytkownika
damian1900
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 7 lut 2008, 13:56
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: damian1900 »

:welcome:
anutka
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 6 kwie 2008, 21:14
Lokalizacja: Białystok

Ahoj KALA!!!

Post autor: anutka »

Witaj Kala,

Pieknie piszesz i prawdziwie. Mysle podobnie jak Ty ale musimy wierzyc ze samotnosc to tylko przejsciowy problem i ze napewno odnajdziemy tu wlasciwa osobe. W koncu wszyscy szukamy tego samego- zycia bez seksu.
Pozdrawiam

Ania
Salomea

Post autor: Salomea »

Witaj Kala! :welcome: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :wink:
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

witaj :)
Awatar użytkownika
Kala
ASiołek
Posty: 62
Rejestracja: 5 maja 2008, 15:28
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Kala »

Dziękuję za miłe przywitanie :D Życzę miłego dnia.
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Re: Ahoj KALA!!!

Post autor: Weep »

anutka pisze:ale musimy wierzyc ze samotnosc to tylko przejsciowy problem i ze napewno odnajdziemy tu wlasciwa osobe.
Ja chciałam tylko pogratulować i pozazdrościć optymizmu, niech mnie ktoś wreszcie przekona, że to, co szare ZAWSZE z czasem zmienia sie w różowe... :mrgreen:
BTW, podoba mi się motto Kali, tak trzymać. :mrgreen:
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Awatar użytkownika
ironek
mASełko
Posty: 102
Rejestracja: 17 lut 2008, 23:01

Post autor: ironek »

Witaj:)
Awatar użytkownika
wiatrak
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 28 lut 2008, 22:57
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: wiatrak »

:welcome:
fonfeluch
mASełko
Posty: 144
Rejestracja: 19 lip 2007, 18:41
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: fonfeluch »

hejka :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :aniol:
zajrzyjcie http://www.youtube.com/fonfeluch
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
możliwe że jesteś zainteresoanya przyłączeniem do grupy aseksualistów na youtube jak tak to klik klik:
http://www.youtube.com/group/aventube :)
pozdrochy
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
świat jest o wiele ciekawszy/bogatszy gdy nam się zdaje że nikt nie pa3y --- Kofta
fonfeluch
mASełko
Posty: 144
Rejestracja: 19 lip 2007, 18:41
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Hello

Post autor: fonfeluch »

powtóze się ale muszę :D
Kala pisze: Irytuje mnie gadanie, że przez to, że nie podoba mi się seks jestem niby gorsza od innych, nienormalna i w ogóle jakaś inna.
NIKT NIE JEST BARDZIEJ CZłOWIEKIEM NIż TY, i nikt nie czuje za ciebie.

baj baj
zajrzyjcie http://www.youtube.com/fonfeluch
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
możliwe że jesteś zainteresoanya przyłączeniem do grupy aseksualistów na youtube jak tak to klik klik:
http://www.youtube.com/group/aventube :)
pozdrochy
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
świat jest o wiele ciekawszy/bogatszy gdy nam się zdaje że nikt nie pa3y --- Kofta
ODPOWIEDZ