WITAM SERDECZNIE:)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Agnieszka20Krakow
młodASek
Posty: 27
Rejestracja: 28 cze 2008, 09:25
Lokalizacja: Krakow

WITAM SERDECZNIE:)

Post autor: Agnieszka20Krakow »

Od jakiegos czasu probuje sobie logicznie poukladac jak na tym swiecie w koncu z tym seksem jest. Ludzie maja takie rozne zdania i podejscia do tego. To co kosciol mowi i jaki ma poglad tez wydaje mi sie czesto niedorzeczne. Uwazam ze kazdy powinien zyc tak jak czuje i robic to co mu serce podpowiada, zyc wedlug wlasnych regul. Wlasnie sluchajac siebie wiem ze chcialabym pozostac " czysta" jak dlugo sie tylko da- bo sex nie lezy w mojej naturze- poprostu w sytuacjach intymnych nie czuje sie soba. Wydawalo mi sie ze musze sie poprostu na to otworzyc moze oswoic ale wtedy sie czuje jakbym miala druga twarz ktora nie nalezy do mnie.I zeby sie z tym zle nie czuc tlumacze sobie ze to poprostu inna sfera mojego zycia i potrzebuje czasu, by przywyknac ale to bzdura. Wiec witam !!!! Mam nadzieje ze znalazlam odpowiednia spolecznosc :)Szczerze mowiac to weszlam spontanicznie na ta strone i sie zalogowalam bo wiem ze to miejsce dla mnie ale nie wiem jeszcze jak ta strona funkcjonuje jak sie po niej poruszac co czytac, moze ktos poda mi pomocna dlon :)Chetnie tez poznam ludzi nie wazne jakiej orientacji sa:)
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

Witaj :welcome: Ja jestem aseksualna (chyba) :P
Na moją pomocną dłoń możesz liczyć :);)
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

:wav: Dużo pomocnych dłoni ;P
"Nie być, nie istnieć, nie istnieć choć przez chwilę..."
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

:welcome: :coffee:
Awatar użytkownika
Mad_Minstrel
mizantropAS
Posty: 297
Rejestracja: 29 maja 2008, 16:00

Post autor: Mad_Minstrel »

Śeść
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Witaj!
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

witam :ciasto: :ciasto:
ODPOWIEDZ