"Zalezy od sily luku...

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Notariusz może jeszcze tak, ale nie wyrokuję, bo nie mam zbyt dużej styczności z tym zawodem. Zresztą wiesz, jak w mieście masz kilku/kilkunastu notariuszy, to z tym trzepaniem kasy różnie bywa, bo jeszcze trzeba się postarać, żeby klient przyszedł akurat do Ciebie, a nie do innego notariusza ;P
Ale radca prawny... Nie chciałabym tych pieniędzy, jeśli miałyby przyjść z takim 'dobrodziejstwem' inwentarza jak praca na pograniczu pracoholizmu właściwie. Zajechać się można :roll: Na całe szczęście nie mam takich dylematów, prawnikiem nie jestem ;P Chociaż w sumie tak czy owak czasami czuję się, jakbym była, bo jakiś taki quasiprawniczy zawód sobie wybrałam xD
Ola eR
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2008, 21:44
Lokalizacja: Cala Polska i okolice

Post autor: Ola eR »

Agnieszka, a jaki jesli mozna wiedziec?

A co do notariuszy to z obnizaniem cen jest ciezko, bo korporacja dba o swoje prawa i sa odgornie narzucane ceny minimalne, zeby za bardzo konkurencji nie robic :/
Człowiek musi czasem chorować. Chociażby po to, żeby poczytać. (Hagiwara Sakutaro)
...
"Polamane kwiaty, ktore zyja samotnie"
...
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Ola eR pisze:Agnieszka, a jaki jesli mozna wiedziec?
Jestem księgową, czyli w praktyce zajmuję się tłumaczeniem przepisów z języka prawniczego na język cyferek :P
fonfeluch
mASełko
Posty: 144
Rejestracja: 19 lip 2007, 18:41
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: fonfeluch »

hejka :ciasto:
zajrzyjcie http://www.youtube.com/fonfeluch
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
możliwe że jesteś zainteresoanya przyłączeniem do grupy aseksualistów na youtube jak tak to klik klik:
http://www.youtube.com/group/aventube :)
pozdrochy
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
świat jest o wiele ciekawszy/bogatszy gdy nam się zdaje że nikt nie pa3y --- Kofta
ODPOWIEDZ