Powitanie ;-) Witajcie!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
BsGrandsonII
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 24 sie 2008, 21:05
Lokalizacja: Płock

Powitanie ;-) Witajcie!

Post autor: BsGrandsonII »

---
Ostatnio zmieniony 6 mar 2010, 21:06 przez BsGrandsonII, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Oldzah
starszASek
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2008, 10:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Oldzah »

Witaj, nie zasnęłam :) i muszę przyznać że także jestem introwertykiem
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Cześć. Być może znamy się z forum theintrovert. Bywasz tam?
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Awatar użytkownika
BsGrandsonII
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 24 sie 2008, 21:05
Lokalizacja: Płock

Post autor: BsGrandsonII »

---
Ostatnio zmieniony 6 mar 2010, 21:06 przez BsGrandsonII, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Cześć.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Hej! Witaj na forum. :welcome:

Fajny ten portal dla introwertyków.
Mnie wyszło w teście Introverted 78, Intuitive 12, Thinking 12, Perceiving 33.
Quirkyalone
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Introverted - 100%, Intuitive - 12%, Thinking - 100%, Judging - 56%.
You are:
very expressed introvert
slightly expressed intuitive personality
very expressed thinking personality
moderately expressed judging personality :roll:
Salomea

Post autor: Salomea »

Witaj! :welcome:


INTJ

Introverted - 89
Intuitive -75
Thinking - 38
Judging - 22

You are:
very expressed introvert
distinctively expressed intuitive personality
moderately expressed thinking personality
slightly expressed judging personality

8)
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

Witaj!

Ciesze się, że ktos wpowadził na forum nowe tematy. Gdy przeczytałem cechy introwersji to mało nie padłem. 100% tych cech odpowiada mi!! Jestem w szoku, że jest więcej ludzi którzy są bardzo podobni do mnie! :shock: :shock: :shock: Wkońcu moge nazwać siebie i to dzięki Tobie!

Dzię-ku-je! :D
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Mi wyszło jakoś dziwnie: Extraverted: 22%, Sensing 12%, Thinking 1%, Judging 22%. Jeszcze kilka lat temu Thinking miałabym pewnie ze 100 % .
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Bardzo Dziwna Osoba pisze:Mi wyszło jakoś dziwnie: Extraverted: 22%, Sensing 12%, Thinking 1%, Judging 22%. Jeszcze kilka lat temu Thinking miałabym pewnie ze 100 % .
Thinking w kontekście powyższej ankiety to skłonność do rozmyślań :D a nie umiejętność myślenia. :) Ja też trochę zdziwiona jestem , że wyszło mi tu tylko 12%, gdyż wydaje mi się ze rozmyślam znacznie powyżej średniej krajowej. Najczęściej rozmyślam o różnych rzeczach podczas przygotowywania posiłków i pracy w ogródku, a i pracę zawodową też mam taką, że mogę sobie w niej na rozmyślania pozwolić.
Gdy byłam młodsza, mój ogólny poziom introwertyzmu wynosił chyba 100%. W ogóle stwierdziłam, że wszelkie konflikty jakie w życiu miałam z ludźmi , to były konflikty z ekstrawertykami, którzy mnie nie rozumieli a ja z kolei nie rozumiałam ich.
A jeśli dziecko introwertyk ma rodziców ekstrawertyków, to już ma zupełnie przekichane. Dlatego zawsze miałam wrażenie, że kompletnie nie pasuję do mojej rodziny.
Quirkyalone
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

urtika pisze:
Bardzo Dziwna Osoba pisze:Mi wyszło jakoś dziwnie: Extraverted: 22%, Sensing 12%, Thinking 1%, Judging 22%. Jeszcze kilka lat temu Thinking miałabym pewnie ze 100 % .
Thinking w kontekście powyższej ankiety to skłonność do rozmyślań :D a nie umiejętność myślenia. :)

Domyśliłam się tego :wink: Kiedyś nie miałam pracy, nudziło mi się strasznie, każdy dzień był podobny, więc niemal całymi dniami rozmyślałam. Zazwyczaj o zmarnowanych szansach itd. Teraz mniej rozmyślam, ale 1 % to trochę przesada, dlatego się zdziwiłam. A z tym extrawertyzmem to może i się zgadza. Trudno ocenić, bo lubię być otoczona sympatycznymi ludzmi na codzień, ale takimi co się w nic nie wtrącają, Jak mam ochotę rozmawiać to rozmawiam, a jak nie to nie. Takich mam ludzi w pracy i m. in. dlatego bardzo mi ta praca odpowiada. Za to nie cierpię spotkań z sąsiadami, a szczególnie z 90% koleżanek, które mają dzieci.Nie wynika to z mojego nastawienia, tylko poprostu tacy ludzie zawsze najbardziej interesują się moim życiem, a ja nie cierpię się każdemu zwierzać ze swoich prywatnych spraw. W domu za to lubię mieć ciszę i spokój. A ogólnie w życiu to chodzę zawsze swoimi drogami. Wydaje mi się, że jestem extrawertykiem. Kiedyś w jakiejś książce też mi tak wyszło.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Bardzo Dziwna Osoba pisze: Kiedyś nie miałam pracy, nudziło mi się strasznie, każdy dzień był podobny, więc niemal całymi dniami rozmyślałam. Zazwyczaj o zmarnowanych szansach itd. Teraz mniej rozmyślam, ale 1 % to trochę przesada, dlatego się zdziwiłam. A z tym extrawertyzmem to może i się zgadza. Trudno ocenić, bo lubię być otoczona sympatycznymi ludzmi na codzień, ale takimi co się w nic nie wtrącają, Jak mam ochotę rozmawiać to rozmawiam, a jak nie to nie. Takich mam ludzi w pracy i m. in. dlatego bardzo mi ta praca odpowiada. Za to nie cierpię spotkań z sąsiadami, a szczególnie z 90% koleżanek, które mają dzieci.Nie wynika to z mojego nastawienia, tylko poprostu tacy ludzie zawsze najbardziej interesują się moim życiem, a ja nie cierpię się każdemu zwierzać ze swoich prywatnych spraw. W domu za to lubię mieć ciszę i spokój. A ogólnie w życiu to chodzę zawsze swoimi drogami. Wydaje mi się, że jestem extrawertykiem. Kiedyś w jakiejś książce też mi tak wyszło.
Pewnie czytałaś książkę F. Littauer Osobowość Plus, tam jest taki bardzo dokładny test.
Jesli chodzi o mnie, też lubię się otaczać sympatycznymi i pozytywnie myślącymi ludźmi i zawsze bardzo starannie dobierałam sobie znajomych. Toksycznych ludzi zaś unikam jak ognia.
Mój introwertyzm przejawia się głównie w tym, że zamiast przebywać w tłumie ludzi, wolę siedzieć w domu i czytać książki i nie czuję się samotna gdy przebywam sama. Wydaje mi się, że gdybym od jutra miała iść na emeyturę :mrgreen: wcale by mi to nie przeszkadzało i na pewno znalazłabym sobie coś ciekawego do roboty. A te cechy introwertyków wymienione na wikipedii pasują do mnie niemal w 100% .
A tak poza tym, Bardzo Dziwna Osobo, już dawno temu zauważyłam, że mamy bardzo podobne poglądy na wiele spraw i chyba również podobne charaktery. :wink: Gdybyś mieszkała na połudnu Polski, myślę, że byłabyś jedną z moich najlepszych koleżanek. Razem byśmy bulwersowały otoczenie naszymi nonkonformistycznymi poglądami :mrgreen: . Miałybyśmy niezły ubaw.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
BsGrandsonII
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 24 sie 2008, 21:05
Lokalizacja: Płock

Post autor: BsGrandsonII »

---
Ostatnio zmieniony 6 mar 2010, 21:06 przez BsGrandsonII, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Ojoj, widzę, że się zagapiłam i nie przywitałam, więc...

Czeeeść :)
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
ODPOWIEDZ