Buenos dias!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Tenarian
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:03

Post autor: Tenarian »

A łe tam. Jakoś nigdy nie czułem się specjalnie oryginalny, a nawet zbytnio odmienny od..., od..., od... samego siebie? Jakoś trudno mi się do kogokolwiek porównywać, bo nikogo innego nie znam równie dobrze.

P.S. (wpomiędzy). Sorry za te wypowiedzi w Twoim wątku, ale tak mi się skojarzyło (mój powitalny już umarł był śmiercią naturalną, a nowego to akurat nie jest warte).

Pochwal się przy okazji, gdzie dokładniej w Anglii jesteś. Chociaż z grubsza region, bo to całkiem spory kraj jest (porównując do mojej Prowincji oczywiście; tak blisko 10 razy).
Pozdrawiam ponownie.
Jest taka stara serbska pieśń...
dzola007
strASzydło
Posty: 397
Rejestracja: 16 wrz 2008, 01:08
Lokalizacja: Śląsk

.

Post autor: dzola007 »

tak racja, lepiej brzmi oryginalna niz dziwna :lol: Czasem i w Polsce czulam sie jak emigrant ale ten odmiennego oryginalnego rodzaju. wiecie o czym mówie... Moze to nie dokladnie, ale ulokowalam sie na poludnowym-zachodzie Angli prawie nad samym morzem,jak mam doła to mam gdzie isc(bynajmniej nie utopic sie)
Awatar użytkownika
BsGrandsonII
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 24 sie 2008, 21:05
Lokalizacja: Płock

Post autor: BsGrandsonII »

Cześć. Bardzo odludna jest Twoja samotnia? :) Pytam bo jakoś wyobraziłem sobie taką "chatkę" http://www.kenwilber.com/blog/show/365 :D
Katarzyna
ASiołek
Posty: 73
Rejestracja: 23 wrz 2008, 10:03
Lokalizacja: lodz

Post autor: Katarzyna »

:D Hello :D
Figaaaa
dzola007
strASzydło
Posty: 397
Rejestracja: 16 wrz 2008, 01:08
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: dzola007 »

BsGrandsonII pisze:Cześć. Bardzo odludna jest Twoja samotnia? :) Pytam bo jakoś wyobraziłem sobie taką "chatkę" http://www.kenwilber.com/blog/show/365 :D
o kurcze to ale masz wyobrazenia!!! nie mialabym nic przeciw ale niestety nie wyglada to az tak fantastycznie. skad takie wyobrazenia? chyba ze to Twoje wspomnienia z Angli???
dzola007
strASzydło
Posty: 397
Rejestracja: 16 wrz 2008, 01:08
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: dzola007 »

Katarzyna pisze::D Hello :D
witaj kolezanko:)
ODPOWIEDZ