Witam wszystkich!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Marcin Ciesielski
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2005, 23:52
Lokalizacja: Bromberg, Poland

Witam wszystkich!

Post autor: Marcin Ciesielski »

{skasowano]
Ostatnio zmieniony 30 lis 2005, 10:39 przez Marcin Ciesielski, łącznie zmieniany 1 raz.
Najlepsza lektura:
Michael A. Arbib: "The Handbook of Brain Theory and Neural Networks"
Marcin Ciesielski
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2005, 23:52
Lokalizacja: Bromberg, Poland

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Marcin Ciesielski »

PS. Adres podany w polu "skąd" to oczywiście pułapka na debili i złodziei danych osobowych. Takiej lokalizacji nigdzie nie ma (co zostało sprawdzone).
W przyszłości mogą się tu pojawiać adresy biur LPR-u, NOP-u, Samoobrony i tym podobne. :wink:
Najlepsza lektura:
Michael A. Arbib: "The Handbook of Brain Theory and Neural Networks"
Kruk
ASiołek
Posty: 57
Rejestracja: 29 wrz 2005, 22:59

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Kruk »

Witam
Napisałeś że nie przepadasz za seksem i innymi obrzydliwościami w mediach.
Jednocześnie pod symbolem napisałeś "symbol walki z ciemnogrodem"
Nie jestem oczytany, ale mam wrażenie że walka z ciemnogrodem chyba jest związana z przedstawianiem tematów tabu, a nie odwrotnie.
Być może tylko ja, tak to odebrałem. Nikt nie odpowiada to zrobię to ja, mojej reputacji nic nie jest w stanie zaszkodzić.
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Witam wszystkich!

Post autor: alicja »

Rzeczywiście, kurku - good point :). Ja nie bardzo rozumiem w ogóle ten symbol.
Poza tym, także nie przepadam za dużymi dawkami seksu w mediach - chociaż cóż, być może takie właśnie mamy czasy, że seks się "sprzedaje". Ale czy nie uważasz Marcinie, że określenie "krwiożerczy, niszczący społeczeństwo kapitaliści" to lekka przesada? Brzmi jak wyrwane z jakiegoś wiecu politycznego, a my tu przecież w ogóle nie zajmujemy się polityką :)
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Kamikola »

Nie rozumiem do końca. Czy jesteś przedstawicielem Gazety Wyborczej? Czy GW rozpoczęła jakąś antyseksualną kampanię? Nie rozumiem dlaczego pokazujesz tutaj to logo.
I mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że to nie jest forum antyseksualne. Nie próbujemy tu nikogo powstrzymywać przed seksualnością. Rozumiem tą całą sprawę, też bym chętnie zobaczyła spadek komercyjnego bablania o seksie ale nie chcę brać udziału w jakiejś kampani politycznej (bo jeżeli dobrze pamiętam to GW zawsze lubiła maczać palce w polityce).
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Marcin Ciesielski
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2005, 23:52
Lokalizacja: Bromberg, Poland

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Marcin Ciesielski »

Kamikola pisze:Nie rozumiem do końca. Czy jesteś przedstawicielem Gazety Wyborczej? Czy GW rozpoczęła jakąś antyseksualną kampanię? Nie rozumiem dlaczego pokazujesz tutaj to logo.
I mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że to nie jest forum antyseksualne. Nie próbujemy tu nikogo powstrzymywać przed seksualnością. Rozumiem tą całą sprawę, też bym chętnie zobaczyła spadek komercyjnego bablania o seksie ale nie chcę brać udziału w jakiejś kampani politycznej (bo jeżeli dobrze pamiętam to GW zawsze lubiła maczać palce w polityce).
Zlikwidowalem juz agresywny wpis.

PS. Ciesze sie, ze sa miejsca na swiecie, do ktorych GW nie dociera :wink: .
Logo bylo oczywiscie anty-GW, ale juz go nie ma.
Najlepsza lektura:
Michael A. Arbib: "The Handbook of Brain Theory and Neural Networks"
Marcin Ciesielski
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2005, 23:52
Lokalizacja: Bromberg, Poland

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Marcin Ciesielski »

Kamikola pisze:I mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że to nie jest forum antyseksualne.
Szkoda, przepraszam, pomylilem sie.

Czy zna ktos forum typowo ANTY?
Najlepsza lektura:
Michael A. Arbib: "The Handbook of Brain Theory and Neural Networks"
ODPOWIEDZ