Pozdrowienia z Warszawy

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
-viki-
ASiołek
Posty: 59
Rejestracja: 3 paź 2008, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Pozdrowienia z Warszawy

Post autor: -viki- »

Witam was wszystkich serdecznie.

Mam 45 lat. Dwa małżeństwa za sobą, 13 letnie dziecko.
Ktoś tu na forum napisał, że na niemieckim forum jest dużo osób powyżej 40, czy 50 i że to mało wiarygodne, aby osoby mające za sobą wiele związków, rodziny, dzieci dopiero teraz odkrywały że sa ASami. Ciekawy pogląd. A co, jeśli te osoby wiedziały to od dawna, lecz dopiero teraz odkryły że jest jakaś organizacja zrzeszająca, jakieś forum ? A czy w ogóle np 10 lat temu istniało to forum? Ja dowiedziałam się kilka dni temu OK?

U mnie jest tak: Całe lata udręki w kwestii sexu w związkach róznych (nie tylko małżeństwach) , udawania, ze głowa boli itp. Obmyślania strategii już od ok godz. 19.00 : co ja dziś powiem ŻE NIE, skoro wczoraj mówiłam to, a przedwczoraj tamto? Czasem strategii nie starczało, pomysłowość operacyjna się wyczerpywała, a wtedy było (Rany!) inne udawanie. Wiecie , co mam na myśli.
Od 10 lat żyję sama z dzieckiem i to wielka, ogromna ulga. Chciałoby się powiedzieć : żyć, nie umierać. Ale nie jest tak różowo. Drugi człowiek jest potrzebny. Wzajemna życzliwość, troska. No, wiecie, po prostu emocjonalny związek z drugą osobą. Ja lubię ludzi. Niekiedy mi smutno tak samej i samej zawsze., ale jak sobie przypomnę te męczące "cyrki" , to znowu wielką ulgę odczuwam.
Tyle o mnie, pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Witaj na forum Viki.
Tradycyjnie :ciasto: i :kawa: dla Ciebie. Cieszę się, że jesteś z nami. :)
Katarzyna
ASiołek
Posty: 73
Rejestracja: 23 wrz 2008, 10:03
Lokalizacja: lodz

Post autor: Katarzyna »

Witaj :hello: Ja mam co prawda 24 lata, ale wiem przez co przeszlas,jak to jest kiedy czlowiek co rano budzi sie z mysla "o matko dzis znowu TO samo" to jest prawdziwy koszmar, a pozytywne uczucia jakim dazylo sie partnera niespodziewanie zaczynaja przypominac nienawisc, a on sam jawi sie jako ten oprawca... dla mnie taka sytuacja byla straszna zerwalam zareczyny... Jeszcze raz witaj :ciasto: i pozrawiam
Figaaaa
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Witaj! Według mnie jesteś bardzo dzielna. Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj :wink:
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
qrrara
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2008, 15:40

Post autor: qrrara »

czołem czołem
mam lat 27 i raczej jestem kobietą ;)
ze względu na chromosomy to na pewno, ale ze względu na to, jaką społeczną rolę mają kobiety, ze względu na to, co jest kobiece - czyli flirt, ponętność, ciepło i takie tam... no to nie wiem
zgodnie z tym, co przeczytałam, to mogę być podręcznikowym przypadkiem aseksualizmu
chociaż nie wiem
dawno dawno temu o tym słyszałam i się z tego smiałam
myślałam, że tak się określają ludzie, którzy np nie wiedzą, że mają depresję albo jakieś inne schorzenie...
wydawało mi się, że seks to coś naturalnego, tak jak jedzenie i spanie i natura zadbała o to, żeby sprawiał przyjemność, bo jakby nie patrzeć, służy rozmnażaniu...
tak se myślałam, póki nie spróbowałam
katastrofa...
koszmary po i przed
parę prób
myślałam, że może jak spróbuję częściej albo z kimś innym, to będzie lepiej
z kobietą?
nie aż tak obrzydliwie... bez koszmarów, ale i bez ekscytacji
jak widziałam któregoś faceta, z którym teges szmeges, to dostawałam trzęsiawek i zawrotów głowy

nie wiem, o co chodzi

nie wiem, co jest nie tak

ale najbardziej boli mnie skazanie na samotność

przyjaciół mam i miałam, ale nie ma się co oszukiwać... każdy szuka swojej połówki... jak juz znajdują, to nie mogą poświęcać mi tyle czasu i troski ani też nie chcą mojego czasu ani troski

to tyle
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Hej hej -viki- ! Fajnie że zawitałaś w nasze progi, cieszy mnie to, że na Forum SEA grono Warszawiaków się powiększa :)

Pozdrawiam serdecznie,

Zixx
Awatar użytkownika
Tenarian
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:03

Post autor: Tenarian »

Witaj i trzymaj się. Jak zwykle :ciasto: i :kawa: (brrr, a moja już wystygła i ma temperaturę pokojową -tutejszą, coś koło 15 C).
Jest taka stara serbska pieśń...
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Witaj na forum! :welcome:

Twoja opowieść to kolejny przykład, że związek as + nie-as się nie udaje i raczej nie warto pakować się w coś takiego.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
opuncja
nASturcja
Posty: 282
Rejestracja: 22 sty 2008, 20:07
Lokalizacja: Dolina Kaktusów

Post autor: opuncja »

Witaj witaj :) :welcome:
nie_chce_seksu
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 20 paź 2008, 09:53

Post autor: nie_chce_seksu »

Ale co wtedy?
mamy dawac ogloszenei w gazecie? Na towarzystkich "żłotych stronach" gazety wyborczej?

Straszne upokorzenie.
http://aseksualna.pl/ - pomóż nam rozwinąć nasze forum
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

witam krajana :ciasto: :kawa:
Jolina
ASiołek
Posty: 88
Rejestracja: 13 sty 2007, 23:46
Lokalizacja: Łódź/Warszawa

Post autor: Jolina »

sie ma! vitay na Forum :ciasto: na pewno pocuje sz sie tu dobrze - mnie w każdym razie przygarnęli :D Warszawa sie rozrasta - jeszcze trochę i może wybierzemy sobie jakiś klub 8)
udanej wieczności-J
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

ale mimo wszystko wątpie czy dogonimy śląsk i okolice
Jolina
ASiołek
Posty: 88
Rejestracja: 13 sty 2007, 23:46
Lokalizacja: Łódź/Warszawa

Post autor: Jolina »

Oh, plis! Jak nie ilością to jakością 8)
udanej wieczności-J
Awatar użytkownika
julka233
pASibrzuch
Posty: 200
Rejestracja: 18 sty 2008, 18:45
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: julka233 »

witam :ciasto: :ciasto: :ciasto:
ODPOWIEDZ