Nowy z Poznania

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Nowy z Poznania

Post autor: kibic »

Czołem!
Wstąpienie na forum sprowokował mnie artykuł w Polityce o celibacie ale na końcu opisani są ludzie którzy zaliczają się do AS a zwłaszcza cieszę się, ponieważ zbliżaję się w grudniu moje 30-ste urodziny po których zabroniłem podejmować rodzinie tematów: dziewczyna, żona czy dziecko :). Lecz najgorszy w tej sytuacji jest fakt samotności, ponieważ wszyscy znajomi mają kogoś lub założyli rodziny i teraz mają swój świat do którwgo chyba nie pasuję. Więc teraz częściej spędzam czas przed komputerem. Przedtem brałem pod uwagę wizytę u seksuologa ale teraz uważam że była by to strata czasu. Trochę żal rodziców którzy nie będą dziadkami ale fakt tradycji mnie nie przekonuje.
wasz k i b i c
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Nowy z Poznania

Post autor: alicja »

Witaj na forum :D

To, że się nie pasuje do otaczającego świata wcale nie znaczy, że nie pasuje się do żadnego świata - może musisz po prostu ten właściwy znaleźć/ stworzyć?
Właściwie wszyscy po trochu tworzymy sobie swój świat, prowadząc tak a nie inaczej własne życie.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Nowy z Poznania

Post autor: Agnieszka »

Witaj i smacznego :ciasto: ;)
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Nowy z Poznania

Post autor: Kamikola »

Kibic, wiem dokładnie o co ci chodzi. Ja już tak bardzo mam dosyć tego usprawiedliwiania się dlaczego nikogo nie szukam. Alicja dobrze to ujęła. Potrzeba nam stworzyć nasz własny świat gdzie wszystkie asy będą pasować (właściwie to już stworzyliśmy taki :wink: wirtualny).
O i tradycyjnie :ciasto:
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Luk
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 1 sty 2006, 01:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy z Poznania

Post autor: Luk »

Na szczescie nie korzystasz z kompa w domu, wiec masz wolny czas:)
ODPOWIEDZ