Witam!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
alienacja
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 7 sty 2006, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Witam!

Post autor: alienacja »

Hej! Jeszcze trochę dziwnie się tu czuję, ale cieszę się, że znalazłam ta stronę
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Witam!

Post autor: magellan »

to nie szkodzi. z jednej strony wszyscy tutaj jestesmy tak jakby "dziwni", a wiec wszystko ok. :D

hmmm.., alienacja :?: :roll:

magellan :wink:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Witam!

Post autor: Agnieszka »

Witaj Alienacjo i poczęstuj się :ciasto: Może dzięki temu forum się trochę od-Alienujesz ;)
alienacja
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 7 sty 2006, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Dzieki za miłe powitanie !

Post autor: alienacja »

Może trochę przesadziłam z tą alienacją, aż tak źle nie jest, ale przyznacie sami, że nie jest nam tak łatwo
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam!

Post autor: kibic »

NA TYM FORUM JEST ŁATWIEJ NIŻ W ŻYCIU.
wasz k i b i c
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: NAIRIN »

hej alienacja :!: :D na wstępie oczywiście ciacho :ciasto: :D . Łatwo nie jest, ale w grupie zawsze raźniej, także biegnij po kapcie i czuj się jak w domu :D
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam!

Post autor: kibic »

HEJ KTOŚ ZJADŁ CIASTO DO CZĘSTOWANIA :D .
wasz k i b i c
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Witam!

Post autor: magellan »

ale twoje oko tu przeciez zawsze jets - no to musialo widziec, kto to byl.. :lol: *zart*

magellan :wink:
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam!

Post autor: kibic »

TO JEST NOWE OKO. TAMTO STRACIŁEM W TYM SAMYM CZASIE KIEDY NASZE SŁODYCZE OKAZAŁY SIĘ NIEDOSTĘPNE.
CO SIĘ STAŁO ZE SPUTNIKIEM MAGELLANIE :D :!:
wasz k i b i c
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Witam!

Post autor: magellan »

to nie sputnik, to magellan. :wink: polecial szukac oka. :lol: akurat jestem w trakcie konstruowania nowego magellana, bo tego starego juz w glebinach kosmosu nie znajde. :wink:

magellan 8)
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Witam!

Post autor: Ardelia »

witaj alienacjo! :)
wlasnie upieczono nowa blache, wiec poczestuj sie tyle :ciasto:, ile zechcesz.

@kibic: niestety, bedziesz musial sam sobie dopasowac nowe oko, nie jestem zakwalifikowana do takich przebiegow (chyba ze lubisz ryzyko & niespodzianki - w takim wypadku moglabym ci wlepic dowolne oko na wlasna reke :lol:).

@magellan: bardzo ci do twa-- do planety z tym nowym pojazdem kosmicznym. ;)
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Witam!

Post autor: magellan »

alarm! alarm!
magellan odbebral jakis nieznany sygnal z planety pszczol - jest to na pewno jakis nieznany jezyk, ktorego nie bardzo rozszyfrowac moge.
twa-- ?

bardzo ci do twa-- do planety z tym nowym pojazdem kosmicznym
cooo?

magellan :wink:
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Witam!

Post autor: Ardelia »

magellan pisze:alarm! alarm!
magellan odbebral jakis nieznany sygnal z planety pszczol - jest to na pewno jakis nieznany jezyk, ktorego nie bardzo rozszyfrowac moge.
twa-- ?
ach no tak, zapomnialam ze nie posiadasz wlasnych czujnikow, ktore sa niezbedne do rozszyfrowania niuansow w komunikatach kodowanych na moich statkach kosmicznych, zwlaszcza przy wysylaniu ich pomiedzy galaksjami...momencik.

*serwis holo-DPD dostarcza magellanowi sztuczne czujniki na opasce*
(najnowszy model wysoko komfortowy, lacznie z dodatkowa funkcja karnawalowego migania ^^)

*szum natychmiast znika z sygnalu* "...bardzo ci do twarzy, a wlasciwie, do planety z tym nowym pojazdem kosmicznym. ;) ..."
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Witam!

Post autor: magellan »

czujniki ktore sa niezbedne do rozszyfrowania niuansow w komunikatach kodowanych?
no tak, mam taki czujnik - ale natura wyposazyla mnie tylko w jeden, i sluzy niestety do rozszyfrowania komunikatu innego rodzaju, ktorego jednak sam jeszcze nigdy nie uzywalem. 8)

aha - a wiec chodzilo o twarz.

holo-DPD? DPD moze znam (deuscher paket dienst). holo?
he he.., Ardelia pisze zadko, ale jak juz cos napisze to polowa z tego brzmi zagadkowo. dla mnie przynajmniej... :lol:

dzieki za wytlumaczenie.
magellan :wink:
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Witam!

Post autor: Ardelia »

magellan pisze:no tak, mam taki czujnik - ale natura wyposazyla mnie tylko w jeden, i sluzy niestety do rozszyfrowania komunikatu innego rodzaju, ktorego jednak sam jeszcze nigdy nie uzywalem. 8)
no wiesz co... :lol:
jak na asa, masz bujna wyobraznie.
magellan pisze:Ardelia pisze zadko, ale jak juz cos napisze to polowa z tego brzmi zagadkowo. dla mnie przynajmniej... :lol:
moze powinnam zaznaczyc kiedy pisze z punktu widzenia mojego avatara... :)
@czytelnicy: prosze nie brac wszystkiego doslownie. potrafie byc ekscentryczna, lecz mutantka jestem tylko w necie. :rozowe:
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
ODPOWIEDZ