o kurczĘ

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
fASh
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 7 mar 2009, 13:45

Post autor: fASh »

fASh pisze:
szkoda, że nie moge Was dotknąć... byloby mi łatwiej


Ale niektórym z nas byłoby trudniej Mnie w każdym razie nie dotykaj, pretty please z wisienką on top.

to moje; moge Was dotknąc; nie było wyrazeniem jakichs dziwnych zamkniętych w tym zdaniu chęci... był to zmaterializowany akt zdziwenia ... że aseksualzim to nie tylko jakas wydymała przez socjologów (albo dziewczyny z oazy) tendencja ale specyfika, której przynależy formalnie funkcjonująca, świadoma swojej odmienności, mniejszość społeczna.... czyli, że Wy (a może nawet My) to nie abstrakcja ale coś jak z plasteliny czy cegiełek... więc potencjalnie do dotknięcia :P
Dotychczas myślałam, że aseksualizm to moja robocza nazwa na coś co mnie dotyczy, czego nie potrafie innym wytłumaczyć ( i sobie też ) ale co jest świetną wymówką w wielu sytuacjach w których... w wielu sytuacjach...

a Tobie Aguś uroczyście i przed ludzmi
że Cię ni wisienką, ni wirtualnie
żeś nietykalna

Tenarian pisze:
Artemido, "kakao" nadal się nie odmienia, dokładnie tak samo jak i "radio". Kto słucha radia, ten wie.


Masz rację i jej nie masz. Kakao jest nieodmienne (no chyba że w języku potocznym można sobie kakaa nalać - jako rzecze prof. Bańko), natomiast radio od parunastu ładnych lat już się odmienia Chociaż pewnie dobrze wiesz, bo trochę ironią pachnie Twój tekst :p
skąd Wy taką wiedze macie? ;)
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

fASh pisze:a Tobie Aguś uroczyście i przed ludzmi
że Cię ni wisienką, ni wirtualnie
żeś nietykalna
Jako że to Twoje początki na forum, wybaczę to obrzydliwe zdrobnienie, ale na przyszłość będzie minus, jakem Eliot Ness (kto widział, ten pojmie :P).
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ło matko! A ja tyle się nakombinowałam jak Cię wkurzyć, a dziewczyna trafiła za pierwszym podejściem. Dzięki.
Zapamiętam.
Aguś, Agutko, Agniesiu, jaka Ty mądra jesteś!
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
fASh
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 7 mar 2009, 13:45

Post autor: fASh »

z buta przyszła, z buta daje... ;/ sor w takim ra
(i to na tyle z przeprosinami, wyczerpalam limit na kolejnych sto tysięcy postów... )
problem wynika z Twojego przewrażliwienia, a nie z mojego chamstwa :) ( a skończony ze mnie cynik i choć się staram ludzi nie krzywdzić to czasem przegrywam z ich brakiem dystansu do siebie... )

ale luz
każdy ma jakieś kuku... ja np. nie lubie zupy pomidorowej
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

A kto tu mówił o jakimkolwiek problemie? :roll:
fASh
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 7 mar 2009, 13:45

Post autor: fASh »

załóżm, że jestem hipisem albo dziewczynką w rożowej sukience i kwitne gdy moje relacje z ludzmi są jak rzeźby przy placu wolności albo kwiaty skwerku pokoju... warunkiem nieotrzymania minusa od Ciebie było nienazywanie Cię Agusiem (czy jakoś tak), a to sugeruje jakieś ograniczenie, a każde ograniczenie jest problemem

bez sensu założenie ;/

www.ładna_pogoda_nie_ma_problemu.pl
:):):)
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Fajna dyskusja, szkoda tylko, że ja się nie mogę dołączyć, bo za bardzo nie wiem, o co chodzi... :roll:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Tak, lepiej porozmawiajmy o pogodzie, albo chodźmy na jednego do Urtiki :wino2: :piwo: :wino2: :woda: :absinthe: .
Dziś podwójne święto: 400 post Dziwożony i Dzień Kobiet ...
http://www.asexuality.org/pl/viewtopic. ... sc&start=7
Ostatnio zmieniony 9 mar 2009, 20:13 przez Artemis, łącznie zmieniany 1 raz.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
fASh
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 7 mar 2009, 13:45

Post autor: fASh »

dwa dobre powody :)
sto lat
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

witam na forum :ciasto: :ciasto:
wiatr
harnAS
Posty: 122
Rejestracja: 19 sty 2009, 14:04

Post autor: wiatr »

siema :):):)
Gazing through the window at the world outside ...
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Hej Hej! :ciasto:
Musisz zadać sobie jedno, bardzo ważne pytanie: "Co pragniesz w życiu robić... i zwyczajnie zacznij to robić..."
ODPOWIEDZ