Witam. I życzę odwagi ;)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
PrzemAS
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 7 mar 2009, 22:58
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: PrzemAS »

Ale co z flagami bo średnio Cie kminie :)
W każdym razie moim celem jest tutaj aby nauczyć się czegoś o aseksualizmie i licze na szacunek tutaj :)

Pozdrawiam ;)
Sto lat życia
Bez współżycia!
rascal
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 9 lut 2009, 02:21
Lokalizacja: dublin

Post autor: rascal »

No dobrze przede wszystkim chcial bym sie usprawiedliwic, a to dla tego ze jestem pijany.Dobra.Lecimy,jest tu taka pewna postac o ps.dziwozona, ktora bardzo karci za braki w jz. polskim.No dobrze, ale wracajac do sprawy witam Cie tu serdecznie.

Co do flag to jak bys troszeczke pokumkal, to chodzilo mi o taki temat co sie zwie "przywitaj sie" no ale, mniesza o to.CO ,jak to chodzi o wyrozomnialosc to smialo i w dym u mnie znajdziesz troszeczke teggo co tak Ci potrzeba
zapytaj Boga ile ma lat...
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

rascal pisze:Lecimy,jest tu taka pewna postac o ps.dziwozona, ktora bardzo karci za braki w jz. polskim.
Dlaczego straszysz nowego kolegę? I to jeszcze straszysz nieprawdą. Gdyby faktycznie Dziwożona bardzo (z naciskiem na "BARDZO") karciła za braki w języku polskim, to już dawno zostałbyś rozjechany walcem. :diabel:
PrzemAS
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 7 mar 2009, 22:58
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: PrzemAS »

Rascal ciesze się że sie przyznales, że byłeś pijany, bo ja Ciebie na serio do końca nie skumalem ale lubie ludzi za szczerość a nienawidze za chamstwo to tak od siebie.
Agnieszka dziękuję za wsparcie :P
Sto lat życia
Bez współżycia!
rascal
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 9 lut 2009, 02:21
Lokalizacja: dublin

Post autor: rascal »

Oj nalezalo mi sie, nalezalo.Jak to czytam dzisiaj to mowie wam :dash:
zapytaj Boga ile ma lat...
wiatr
harnAS
Posty: 122
Rejestracja: 19 sty 2009, 14:04

Post autor: wiatr »

za ciężkim językiem sie posługujesz jak dla mnie, ale

WITAJ :):):)
Gazing through the window at the world outside ...
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Hejka! :)
Musisz zadać sobie jedno, bardzo ważne pytanie: "Co pragniesz w życiu robić... i zwyczajnie zacznij to robić..."
ODPOWIEDZ