Poznaniak

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
peter81
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 13 lut 2006, 17:03
Lokalizacja: Wielkopolska

Poznaniak

Post autor: peter81 »

Witam was

Nie jestem pewien, od czego zacząć. Może zacznę od tego, jak znalazłem tę stronę. Któregoś dnia przeglądając anglojęzyczną Wikipedię, natrafiłem na hasło 'asexuality'. Pod spodem był link do strony AVEN, którą przejrzałem (ze szczególnym uwzględnieniem 'ogólnego FAQ'. Czytając to, co było tam napisane, uświadomiłem sobie, że to także mój 'przypadek'. Przeczytałem też artykuł o aseksualności w 'New Scientist', do którego link znalazłem. Wreszcie znalazłem link (God bless the links! :) ) do TEJ strony, przeczytałem dołączone opowieści osób z AVEN. Wreszcie postanowiłem się zarejestrować i oto jestem!

To może jeszcze krótko o mnie. Fakt, że nigdy nie byłem zainteresowany 'chodzeniem' i tym, co to za soba pociąga jakoś nigdy mnie nie martwił. Pewnie dlatego, że z natury jestem raczej introwertyczny (to czemu tyle gadam? :) ) i wolałem zajmować się swoimi sprawami. Może to zabrzmi dziwnie, ale dopiero niedawno (choć mam juz 24 lata) zacząłem się nad tym głębiej zastanawiać. Co wynikło z tego zastanawiania się napisałem już w pierwszym akapicie. I to tyle. Przepraszam za rozwlekłość :).
Enessis

Re: Poznaniak

Post autor: Enessis »

Witamy, witamy. :ciasto: dla Ciebie. Też jestem tu nowa, rozdaję ciasto które dostałam na powitaniu wczoraj (jeszcze świeże ;)), bo wolę czekoladę osobiście. Życzę wielu konstruktywnych rozmów.
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Poznaniak

Post autor: NAIRIN »

Witaj peter81 :D Nie pozostaje mi nic innego, jak dorzucić jeszcze jeden kawałek ciasta :ciasto:. Smacznego i miłego postowania (pisz duuuużo ;) )
Awatar użytkownika
Shadow
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 3 lut 2006, 19:49

Re: Poznaniak

Post autor: Shadow »

To dobrze, że znalazłeś tą stronę i zdecydowałeś się dołączyć. Ponieważ jesteś nie tylko nowym użytkownikiem (ja też do starych się zaliczyć nie mogę) ale też nowym czytelnikiem tego forum (tu osobiście stażu wystarczyłoby mi na co najmniej starszASka :D ), więc "take your time", rozgość się, poczytaj, kiedy tylko będziesz chciał, pisz oraz pytaj. Pamiętaj, że każda opinia i uwaga jest dla nas bardzo ważna. Witam zatem oficjalnie we własnym imieniu i oczywiście... :ciasto:
magddda
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 30 sty 2006, 18:43
Lokalizacja: Śląsk

Re: Poznaniak

Post autor: magddda »

witaj, witaj, witaj!!! :) ja też tutaj trafiłam nitka po nitce. Świetnie, że jesteś z nami, życze smacznego i pozdrawiam :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Poznaniak

Post autor: alicja »

Witaj Peter :D
Dołożę Ci jeszcze jedno ciacho, a co! :ciasto:
peter81
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 13 lut 2006, 17:03
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poznaniak

Post autor: peter81 »

@ Shadow

Nie miałem pojęcia, że można czytać posty bez rejestrowania się. Gdybym wiedział, z pewnością zacząłbym czytać wcześniej :) .
Awatar użytkownika
Shadow
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 3 lut 2006, 19:49

Re: Poznaniak

Post autor: Shadow »

Nic nie szkodzi, jak to powiadają - lepiej puźno niż wcale :D
Pisząc Ci o tym, chciałem tylko powiedzieć, abyś nie czuł jakiejś presji do szybkiego pisania, w przypadku gdybyś wpierw wolał się zapoznać z dorobkiem tego forum. W międzyczasie jednak już dokonałeś czegoś istotnego, a mianowicie odświeżyłeś kilka ciekawych wątków, które niesłusznie zostały zapomniane. Tak trzymać - hej! :D
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznaniak

Post autor: kibic »

WITAM KOLEJNEGO POZNANIAKA !
Widzę że zagęszcza się atmosfera na forum :) .
wasz k i b i c
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Poznaniak

Post autor: Agnieszka »

Nieco spóźnione, ale mimo to świeże :ciasto: :D Witaj! :)
ODPOWIEDZ