Bileciki do kontroli ;)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
malima
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 22 lut 2006, 15:57

Bileciki do kontroli ;)

Post autor: malima »

Witajcie Jestem Malima (sa ta pierwsze dwie litery mojego pierwszego i drugiego imienia oraz nazwiska). Obserwuje forum juz ponad miesiac i czuje ze to moje w duzej mierze moje miejsce. To co teraz napisze o sobie dla jednych bedzie do przyjecia dla innych podejrzewam nie... a wiec do dziela.

Przybywam tutaj jako miejszosc w miejszosci jestem lesbijką i jesli mozna tak napisac aseksualna... Jezeli chodzi o moja homoseksualnosc jestem pewna tego w stu procentach uwielbiam towarzystwo panow, ale jaki kolwiek zwiazek psychiczny nie mowiac juz o fizycznym nie wchodzi w gre... Kobiety kocham jako partnerki na zycie, ale w tym roznica ze moge byc w stalym emocjonalnym zwiazku natomiast sfera seksualna jest dla mnie malo przyjemna...

I jesli nawet jestem lesbijka "aseksualna" dla wielu osob to licze ze znajde tutaj tolerancje :)

Pozdrawiam :ciasto:
WendyKroy
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2006, 20:18

Re: Bileciki do kontroli ;)

Post autor: WendyKroy »

Witaj, jestem do Ciebie bardzo podoba ale za lesbijke sie nie uwazam bo to juz dla mnie seksualizm, przynajmniej tak wyniak z definicji. Jednak jesli zajmiemy sie tym na serio no to dwa slowa wyjasnienia. Safona, wyspa lesbos - stad nazwa, jednak owa poetka uwielbiala kobiety ale niekoniecznie w konteksie seks. - tym bardziej, ze miala meza. Witam Cie serdeczie :!:
We are the nobodies
we wanna be somebodies
when we're dead,
they'll know just who we are
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Bileciki do kontroli ;)

Post autor: alicja »

Witaj Malima :D :ciasto: :ciasto:
Sądzę, że jak najbardziej znajdziesz tutaj tolerancję i zrozumienie. Nawet jeśli dzieli nas - asów - bardzo wiele, w tym stosunek do obu płci, czy nawet potrzeba (lub jej brak) bliskiej osoby "na życie", to coś nas łączy :)
A każde nowe spojrzenie i nowa opinia, wypływająca z innych doświadczeń, są cenne, bo pomagają nam dowiedzieć się więcej o nas samych.
Więc, witam serdecznie, i czuj się tutaj jak w domu - pisz i dyskutuj swobodnie :)
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Bileciki do kontroli ;)

Post autor: Kamikola »

Hej Malima. Fajnie, że wyglądnęłaś zza rogu i wyszłaś wprost do luda :D Oczywiście, że cię przywitamy z otwartymi ramionami i.... i oczywiście tacą z ciastem :ciasto: Poczęstuj się.
to juz dla mnie seksualizm, przynajmniej tak wynika z definicji
Nie wiem Wendy. Są różne sposoby w jakich można odebrać definicje. Dla mnie aseksualność to brak tej fizycznej potrzeby i wydaje mi się, że Malima właśnie to opisuje.
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Bileciki do kontroli ;)

Post autor: NAIRIN »

Witaj Malima :!: :D Na wstępie :ciasto: (niepisany obowiązek) ;) Nie ważne, czy będąc asem, wybierasz kobiety, czy mężczyzn na partnerów życiowych. To strefa wolna od nietolerancji. Swoją drogą świat byłby taki nudny, gdybyśmy dopasowywali się do standardów, albo gdyby sama natura nas do nich dostosowywała. Wszystko co niestandardowe, wzbogaca i rzeczywistość i nas samych. Niektórzy wykorzystują to by wyładować negatywne emocje, a przez to utwierdzić się w przekonaniu o własnej normalności. I to właśnie jest nietolerancja. Tak patrząc na sprawę, wszyscy tutaj wzbogacamy świat ;) I właśnie, pisząc pierwszego posta, dołączyłaś do naszego grona. Bez względy na seksualność, poglądy, pochodzenie.
Jest jeszcze jeden niepisany obowiązek (muszę wspomnieć) - pisać posty ;) i witać kolejnych :ciasto: ale ten kawałek jest dla Ciebie :)
malima
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 22 lut 2006, 15:57

Re: Bileciki do kontroli ;)

Post autor: malima »

Ah dziękuję czuje sie w pełni przyjęta i zaczynam odrabiać forumowe zaległosci ;) Pozdrawiam
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Bileciki do kontroli ;)

Post autor: Agnieszka »

I jeszcze jedno powitalne :ciasto: dla Ciebie, Malima. Tym razem :ciasto:, które tak naprawdę jest pączkiem, bo w końcu dzisiaj Tłusty Czwartek ;)
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Bileciki do kontroli ;)

Post autor: kibic »

hej! Niech żyją aseksualne lesbijki :D :ciasto:
wasz k i b i c
Awatar użytkownika
Shadow
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 3 lut 2006, 19:49

Re: Bileciki do kontroli ;)

Post autor: Shadow »

Witam i oferuję nie tylko tolerancję ze swojej strony ale również pełną akceptację, o cieście już nie wspominając :ciasto: .Myślę, że reprezentując inny punkt widzenia wzbogacisz istotnie nasze towarzystwo. Hej :D
ODPOWIEDZ