anioł nie facet!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
oxyvie
przedszkolASek

anioł nie facet!

Post autor: oxyvie »

hej,
widzę klawisze a na nich litery... ponaciskam... ciekawe co się stanie. Od zawsze bardziej dążyłem do relacji zbudowanych na bezinteresownej przyjaźni i koleżeństwie (tak, wierzę w nieerotyczną miłość), a nie do prób kontaktów fizycznych. W tych pierwszych odnajdywałem najwięcej radości i to one przetrwały, a w drugich miałem poczucie, że działam wbrew sobie i rozmieniam się na drobne. Przekonałem się, że najlepiej sprawdzają się związki nieobciążone seksem i o nie warto zabiegać. Z drugiej strony, jak przypuszczam, nic, żadne poczucie psychiczne nie jest nam dane raz na zawsze, na całe życie. Sprowadza mnie tu chęć poznania życzliwych znajomych i nadzieja, że osoba aseksualna również może zbudować szczęśliwe i trwałe relacje z innymi. Jest to sprawa dla mnie bardzo ważna. Poznałem ostatnio uroczą osóbkę płci odmiennej i widzę, że jesteśmy sobie coraz bliżsi. Nie powiedziałem jej o sobie (nie zdobyłem się, jestem introwertykiem) ale mam poczucie, że od początku wprowadziłem pomiędzy nas coś złego, jakiś niedopowiedziany fałsz i to mnie boli. Nie chcę jej zranić, a każda opcja wydaje się niszczycielska.
W wawie jestem od kilku lat, ale nie wiążę swojej przyszłości z tym miasteczkiem (sorry). Dawno po studiach, pracuję, nawet lubię, co robię, bo praca rozwojowa i samodzielna. Po pracy wyjazdy na rower, za miasto, rolki, basen. Żal, że się to teraz kończy i zostają uciechy zadaszone. Góry ewentualnie w zimie. Mam znajomych i może nawet kilku przyjaciół, których najbardziej cenię. Najlepiej czuję się w drodze, w podróży. Nie mam zwierząt bo nie mam warunków, a zawsze w rodzinie były psy.
Jak mówi moja znajoma, jeśli facet po 30-ce jest sam, to niech zostanie żołnierzem albo misjonarzem, bo jak umrze, to nikt za nim nie będzie płakał. Ale moim zdaniem prawdziwie sam jest ten, kto nie ma w życiu pasji ani nadziei, a ja je mam, i wierzę, że pewnie wy też.
Mam nadzieję, że nie zanudziłem, będę rad przystąpić do wesołej gromadki,
ps. jak sobie radzicie z porannym wstawaniem teraz na jesieni, bo ja coraz trudniej
"A na pasie ziemi niczyjej - kwiatów łan, najurodziwszych jakie znam" W. Wysocki

Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek

Post autor: szarysmok »

Witaj, Aniele!

Na początek :ciasto: i :kawa:

beebep
ASter
Kontakt:

Post autor: beebep »

Witam witam :mrgreen:
moim zdaniem prawdziwie sam jest ten, kto nie ma w życiu pasji ani nadziei, a ja je mam, i wierzę, że pewnie wy też
ładnie powiedziane i chyba prawda :)
jak sobie radzicie z porannym wstawaniem teraz na jesieni, bo ja coraz trudniej
masakra - rzekłabym - pobudka o 5 rano w mroźny ciemny poranek, jest okropnym doświadczeniem, światło w łazience jeszcze bardziej pije w oczy, a czmychnięcie spod kołderki w zimną przestrzeń wydaje się być codziennym, przymusowym, niezbyt przyjemnym rytuałem...
Obrazek

dzola007
strASzydło

Post autor: dzola007 »

Witaj na forum! :kawa: Poranne wstawanie na szczescie mnie nie dotyczy bo prace zaczynam zawsze od 15 godziny wiec ja nie doradze :D

Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora

Re: anioł nie facet!

Post autor: Artemis »

oxyvie pisze: ps. jak sobie radzicie z porannym wstawaniem teraz na jesieni, bo ja coraz trudniej
Śmiało mogę powiedzieć: Październik miesiącem spóźniania. Na ósmą :oops:
Nie radzę sobie kompletnie... W zeszłym roku po prostu wzięłam dzień urlopu na poczet spóźnień... w tym urlop mi się już skończył :mrgreen:
Z utęsknieniem czekam na zmianę czasu...

Witam na forum :ciasto: :ciasto: :ciasto:
I orzechówka :absinthe: :absinthe: :absinthe: :absinthe: na rozgrzewkę :).
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek

Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Kontakt:

Post autor: Ernest »

Witam Cię serdecznie Aniołku :wink:
ps. jak sobie radzicie z porannym wstawaniem teraz na jesieni, bo ja coraz trudniej
Dziś po raz pierwszy na studiach zaspałem. Komórka nie zadzwoniła, a może zadzwoniła, a ja zaraz znów usnąłem? Nie pamiętam. I to mnie trochę przestraszyło.
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri

Awatar użytkownika
Jo
bASałyk

Post autor: Jo »

Hello Angel :)
'Never give up on your adventures and dreams ...'

Awatar użytkownika
Zuzanna
AS gaduła

Re: anioł nie facet!

Post autor: Zuzanna »

Witam Cię na forum tradycyjnym :ciasto:

Od razu na wejściu poruszyłeś temat trudny.
oxyvie pisze: Poznałem ostatnio uroczą osóbkę płci odmiennej i widzę, że jesteśmy sobie coraz bliżsi. Nie powiedziałem jej o sobie (nie zdobyłem się, jestem introwertykiem) ale mam poczucie, że od początku wprowadziłem pomiędzy nas coś złego, jakiś niedopowiedziany fałsz i to mnie boli. Nie chcę jej zranić, a każda opcja wydaje się niszczycielska.
Tak naprawdę nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji. Z jedej strony na samym początku znajomości, która nie wiadomo w którym kierunku pójdzie, trudno tak od razu poinformować, że jest się Asem. Z drugiej strony jak ta znajomość przerodzi się w coś poważniejszego to powiedzieć o tym może być coraz trudniej, żeby nie zranić tej drugiej osoby. I tak źle i tak niedobrze. :?

beata74
starszASek

Post autor: beata74 »

spać!
jest moja miłość! namiętność! opętanie! pasja! obsesja! nawiedzenie! objawienie!

ale nie przed 4 nad ranem :diabel:
i to mnie wykańcza.
beata

Awatar użytkownika
opuncja
nASturcja

Post autor: opuncja »

Witam ziomka :) :welcome:

agata.gutek
bobASek
Kontakt:

Post autor: agata.gutek »

Uwielbiam spać, a zajęcia na 8 niestety mi to uniemożliwiają... Nie mniej jednak cenię sobie nad wyraz kawkę o poranku w ciepłej kuchni, gdy na dworze plucha!

Witaj! :)

ODPOWIEDZ