cześć

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

cześć

Post autor: klapouchy »

Cześć wszystkim. W sumie nie wiem czy tu pasuje. Sex jako taki mnie nie kręci, ale odczuwam popęd seksualny, tyle że jest on skierowany trochę na inne sprawy, poniekąd erotyczne, ale raczej nie seksualne.
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: cze¶æ

Post autor: NAIRIN »

Im więcej będziesz czytał na temat aseksualności, rozmawiać, więcej będziesz rozumiał o sobie. A może inaczej - będziesz bardziej świadom tego, co się w Tobie dzieje. Póki co - witaj :) i obowiązkowe :ciasto: na przywitanie
malima
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 22 lut 2006, 15:57

Re: cze¶æ

Post autor: malima »

Witam w naszych virtualnych progach :ciasto: :D hmm ciekawe czy jakby zamknąć nas w dużym domu ile byśmy ze sobą wytrzymali :lol: :wink:
Awatar użytkownika
Shadow
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 3 lut 2006, 19:49

Re: cze¶æ

Post autor: Shadow »

Witam, witam :ciasto: :D

Nie będę ukrywał, że zainteresowałeś mnie swoim krótkim przywitaniem. Myślę, że jak najbardziej możesz się tu odnaleźć, gdyż i tak większość z nas ma określone wątpliwości, co do swojej aseksualności. Nie jesteś więc wyjątkiem pod tym względem, co mam nadzieje pomoże Ci poczuć się choć odrobinę lepiej. Byłoby super, gdybyś napisał coś więcej o swoim stosunku do sprawy, jeśli jednak wchodziłoby to nadmiernie w Twoje prywatne sprawy, przekraczając pewną granicę, to jak najbardziej zrozumiemy. Hej :D
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: cze¶æ

Post autor: Agnieszka »

Witaj, częstuj się :ciasto: i czuj jak u siebie :)
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: cze¶æ

Post autor: klapouchy »

Shadow pisze:Witam, witam :ciasto: :D

Nie będę ukrywał, że zainteresowałeś mnie swoim krótkim przywitaniem. Myślę, że jak najbardziej możesz się tu odnaleźć, gdyż i tak większość z nas ma określone wątpliwości, co do swojej aseksualności. Nie jesteś więc wyjątkiem pod tym względem, co mam nadzieje pomoże Ci poczuć się choć odrobinę lepiej. Byłoby super, gdybyś napisał coś więcej o swoim stosunku do sprawy, jeśli jednak wchodziłoby to nadmiernie w Twoje prywatne sprawy, przekraczając pewną granicę, to jak najbardziej zrozumiemy. Hej :D
Mogę napisać. W sumie w profilu jest link do mojego forum i można tam się dowiedzieć nieco więcej o moim zboczeniu. Generalnie lubię dziewczyny, które są silniejsze ode mnie. Lubię się z nimi siłować i przegrywać. Normalne dziewczyny i normalny seks w ogóle mnie nie kręci. Nigdy nie uprawiałem, ale nawet nie mam ochoty tego robić. Być może mógłbym ewentualnie uprawiać seks z dziewczyną silniejszą ode mnie, która by mnie całkowicie zdominowała, ale tego pewnie się nigdy nie dowiem :P Mieszanymi zapasami generalnie interesują się różni ludzie. Niektórzy mają normalne żony i dziewczyny i traktują to tylko jako zabawę. U mnie to jest subsytut seksu.
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: cze¶æ

Post autor: Kamikola »

Jeszcze ciekawsze :) Więc myślisz, że to "zabawa" w dominatrix zastępuje ci seks?

(oczywiście też muszę zadośćuczynić tradycji :ciasto: :ciasto: )
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: cze¶æ

Post autor: klapouchy »

No niestety tak można powiedzieć :P Wolałbym być normalny, zyć jak normalny człowiek :p Ale cóż jestem jaki jestem :P Chyba nic na to nie można poradzić ;(

A Ty widzę, że się interesujesz karate? Czy tylko interesujesz się tym aktorem?
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: cze¶æ

Post autor: Kamikola »

Interesuję się ogólnie sztukami walki. :D
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
marzyciel
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2006, 00:52
Lokalizacja: Niemcy

Re: cze¶æ

Post autor: marzyciel »

Witaj Klapouszek!
Ty wciaz szukasz? :wink:
To ja... paul, znamy sie z czata :wink:
Fajnie jest Cie tu zobaczyc, jednak ten swiat nie jest taki duzy.
Pozdrawiam
Eternity
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2006, 09:49
Lokalizacja: Katowice

Re: cze¶æ

Post autor: Eternity »

Cześć Kłapouszku :) Widzę, że na naszym forum ciągle przybywa ciekawych przypadków osobowości ludzkich - chyba na żadnym innym takiego oryginalnego zbioru postaci się nie znajdzie :wink: Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła
Posty: 454
Rejestracja: 13 kwie 2006, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: cze¶æ

Post autor: lucyfer »

Siemka Kłapouchy ;) No cóż jesteś jaki jesteś i natury chyba nie przeskoczysz :P Dobra nie wiem co wymyślić, więc tylko serdecznie witam częstując ciachem :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Ostatnio zmieniony 20 maja 2016, 13:03 przez lucyfer, łącznie zmieniany 2 razy.
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: cze¶æ

Post autor: klapouchy »

marzyciel pisze:Witaj Klapouszek!
Ty wciaz szukasz? :wink:
To ja... paul, znamy sie z czata :wink:
Fajnie jest Cie tu zobaczyc, jednak ten swiat nie jest taki duzy.
Pozdrawiam
Z czata to się raczej nie znamy. Dosyć dużo osób w necie ma takiego nicka. Ja pod takim nickiem jeszcze na żadnym czacie nie rozmawiałem.
No ale miło mi Was poznać :)
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: cze¶æ

Post autor: alicja »

Witaj kłapouchy :D :ciasto:

Bardzo ciekawe jest to, co napisałeś o sobie. Ja co prawda nie mam zielonego pojęcia o zapasach, ani mieszanych, ani jednopłciowych - jakoś nigdy mnie to nie interesowało. Ale jeśli jest tak, jak piszesz - że stanowią one dla ciebie jakiś substytut seksu, to zastanawiam się, co by to mogło znaczyć tak ogólniej o naturze pociągu seksualnego. Czy np. to, że pociąg seksualny nie jest nadrzędnym impulsem, a tylko może pojawić się jako pochodna jakiegoś konkretnego zainteresowania? Tzn., że można nie przejawiać "zwykłej" seksualności, ale reagować w sposób seksualny na coś szczególnego. Ale zaraz, czy to by znaczyło, że asa, zdeklarowanego na 100%, nic "nie kręci"? No nie, chyba wysnuwam zbyt pochopne wnioski ;)
W każdym razie, chyba sprawa warta przemyślenia :)
ODPOWIEDZ