Siemka

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
cyprek
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 27 kwie 2006, 07:44
Lokalizacja: Województwo Lubelskie

Siemka

Post autor: cyprek »

Wszedłem tu bo szukam ludzi podobnych do mnie Znacie to uczucie kiedy, mimo grona super przyjaciół rodziny, swiadomość że niektórzy wymagają od ciebie więcej niż mozesz im dać, stawia cię przed perspektywą wielkiej samotności?? W takich momentach nawet wielki optymizm :D zostaje zdominowany przez wielkiego doła :( narazie nie trwa to długo ale z czasem ........
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Siemka

Post autor: Kamikola »

Na wydostanie się z tego "doła" znam tylko jeden sposób :ciasto: :ciasto: :ciasto: pełno pełno pełno ciacha :ciasto: :ciasto: Nasz sposób 8) Witamy na forum.
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Siemka

Post autor: NAIRIN »

tak, to działa. A gdyby się jednak okazało, że dół jest baaaardzo duży, to proszę :ciasto::ciasto::ciasto::ciasto::ciasto::ciasto: ;)

witaj na forum :D :ciasto::ciasto: a co tam
cyprek
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 27 kwie 2006, 07:44
Lokalizacja: Województwo Lubelskie

Re: Siemka

Post autor: cyprek »

Uwielbiam ciastka :) dzięki za smakowite przywitanie :)
Zauwazyłem że nie ma tu zbyt wiele osób i pisząc pierwszą wiadomośc obawiałem się ze nik nie odpisze i to by chyba było okropne!! jeszcze raz dzięki :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Siemka

Post autor: Agnieszka »

Skoro lubisz ciasto, to i ja się dorzucę z powitalną porcją ;)
:ciasto: :ciasto: :ciasto:

A osób aktywnych nie ma dużo, ale wiesz, co mówią - liczy się jakość, a nie ilość ;)

W każdym razie witaj na forum :D
cyprek
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 27 kwie 2006, 07:44
Lokalizacja: Województwo Lubelskie

Re: Siemka

Post autor: cyprek »

lepiej mieć 10 małych fiatów czy jednego porszaka
lepiej mieć tabliczkę gorzkiej czekolady (ble) czy jedną kostkę super mlecznej?
lepiej mieć ciężarowkę sucharków czy jeden Torcik?? hmmmmm............


biorę porszaka mleczną i tort :)

a specjalny kawałek tortu dla ciebie :ciasto:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Siemka

Post autor: Agnieszka »

Też nie lubię gorzkiej czekolady ;)

Dzięki za ciacho :)
marzyciel
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2006, 00:52
Lokalizacja: Niemcy

Re: Siemka

Post autor: marzyciel »

Witaj Cyprek!
Trzymaj, to masz ode mnie: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :mrgreen:
Najedz sie, bo pamietaj ze z pelnym brzuszkiem duzo lepiej sie przeglada i udziela na forum :wink:
Pozdrawiam Cie serdecznie.
Eternity
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2006, 09:49
Lokalizacja: Katowice

Re: Siemka

Post autor: Eternity »

Cześć Cyprek! :D Może istotnie nie ma nas zbyt dużo, ale zauważ, że ciągle nowych przybywa :D Ja również częstuję ciachem :ciasto: :ciasto: :ciasto: i życzę wszystkiego dobrego :) Oraz miłych chwil na forum :wink:
Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła
Posty: 454
Rejestracja: 13 kwie 2006, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Siemka

Post autor: lucyfer »

Kurcze jak miło popatrzeć jak forum błyskawicznie powiększa się:) O nowych, ciekawych, fajnych ludzi:) Więc nic mi nie pozostaje jak z tej radości na powitanie zaserwować ciacho :lol: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła
Posty: 454
Rejestracja: 13 kwie 2006, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Siemka

Post autor: lucyfer »

Kurcze jak się napatrzyłem na te cista, to aż mi jeść się zachciało :lol:
Ostatnio zmieniony 20 maja 2016, 13:01 przez lucyfer, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Siemka

Post autor: alicja »

Witaj cyprek :ciasto:
(ja daję tylko jedno ciacho, żebyś się nie przejadł :))
Ach, i okazuje się, że stanowię grupę mniejszościową - bo ja lubię gorzką czekoladę! Sama słodycz byłaby zbyt mdła bez odpowiedniego kontrastu :)
Poza tym, w dobrej gorzkiej czekoladzie jest jakaś szlachetność smaku, wytrawność, którą dobrze jest umieć docenić - podobnie, jak powinno się nauczyć doceniać gorycz w życiu; nie zawsze to, co gorzkie, musi budzić wyłącznie negatywne odczucia... dodaje przecież do naszego życia nową wartość.
Tak mi się jakoś zebrało na rozmyślania :)
Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła
Posty: 454
Rejestracja: 13 kwie 2006, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Siemka

Post autor: lucyfer »

Alicja jestem pod wrażeniem, że tak pięknie to ujełaś;) Ja niestety nie mam, aż takiej głowy do takich rzeczy;P
ODPOWIEDZ