ej

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
devon
przedszkolASek

ej

Post autor: devon »

znowu czuje sie jak małe dziecko, które po kryjomu cos kombinuje.
czasami wydaje mi sie, że juz chyba lepiej byłoby być osobą homoseksualną- przecież coś takiego jak aseksualność w naszych czasach nie ma prawa istnieć. gdzieś czytałam, że to ponoć choroba. nikt nie chce uznać naszej odmienności.
jedyne co mnie ratuje od tej 'dziwaczności' to znajomi, którzy również maja problemy w związkach, albo raczej odczuwają ich brak. oni są seksualni. jest z nas taka troche singlowato-związkowo-nieudana ekipa. narzekają na brak kogoś kto odmieni ich życie. a ja czuję jakis dziwny spokój. odróżniającą mnie inność. nikt nie wie, że jestem asem. sama nie jestem tego pewna. ale cos jest nie tak jak byc powinno. pociągaja mnie faceci jednakze w pewnym momencie pojawia sie ten dobrze znany wstręt.
jak każdy z was muszę wysłuchiwać ciągłych nagabywań o męza itp. mama twierdzi, że kiedys w moim wieku kobiety były juz dzieciatymi mężatkami. babcia usilnie upiera sie, że z okazji ślubu kupi mi pralkę :lol: niezmiennie powtarzam jej, żeby lepiej dała mi tą kase na wyjazd do indii, ale wiecie jakie są babcie:]

cyprek
starszASek

Re: ej

Post autor: cyprek »

Yo Dewon jak to się mówi kombinuj diewczyno nim twe wdzięki przemina :P
Nie masz co się przejmować ja pięć razy się zastanowiłem zanim się zalogowałem na tej stronie i z takim niepokojem a zarazem dreszczykiem emocji pisałem pierwszy post ale teraz wiem że jest tu wiele życzliwych osób że szybko można poczuc się jak w domu :)
A w grupie nasza jak to nazwałaś "dziwaczność" nie jest niczym innym czy wyjatkowym i dlatego ciastka dla ciebie :)
:ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:

Agnieszka
ninjAS

Post autor: Agnieszka »

Głowa do góry Devon, korzystaj z ciastek i nie przejmuj się nagabywaniami rodziny - w końcu to Twoje życie, a nie Twojej rodziny ;))

A wyjazd do Indii to piękne marzenie :) Też marzę o podróży do Azji, ale nieco dalej - Japonia i Korea Południowa :)

PS.
Ciastka są tu:
:ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:

devon
przedszkolASek

Post autor: devon »

dzięki za miłe powitanie

japonia też jest w planach :mrgreen:

Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Kontakt:

Post autor: alicja »

Witaj devon :D :ciasto:

Co do choroby - tym się akurat nie przejmuj, niektórzy nawet homoseksualizm uważają za chorobę... Na niektóre poglądy po prostu nie ma rady ;)
Ważne jest, żeby samemu dobrze wiedzieć, kim czy czym się jest - dlatego uważam, że nigdy dość dociekania i zastanawiania się nad sobą. M.in. na forum, bo czasem się okazuje, że inna osoba lepiej coś wyczyta z naszych słów, niż my sami :) Albo lepiej umie nazwać coś, co się samemu przeczuwa, ale nie potrafi wyrazić - a przecież, skoro myślimy (podobno) słowami, to czego nie umiemy nazwać, tego nie możemy do końca zrozumieć. Więc witaj na forum i pisz jak najwięcej :)

PS. Ach, Indie... :kocha:
oddałabym pralkę, lodówkę, telewizor... kto wie, może nawet komputer :mrgreen:

ODPOWIEDZ