wiem i nie wiem...

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
kariana
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2009, 18:41
Lokalizacja: Tubłądzim ;)

wiem i nie wiem...

Post autor: kariana »

Temat może brzmi przekornie, ale mnie wcale nie jest do śmiechu.
Ćwierć wieku żywota za mną, a ja wchodzę na to forum, żeby skonfrontować swoje poglądy i przemyślenia z innymi osobami. Nie jestem pewna czy jestem asem. Póki co wszystkie moje związki poszły w rozsypkę właśnie przez sex, a raczej niechęć do niego.

Dobrze, że jesteście.
Dobrze, ze tu trafiłam.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
frank86
starszASek
Posty: 47
Rejestracja: 13 mar 2010, 09:01
Lokalizacja: bstok

Post autor: frank86 »

Tylko z pozoru wydaje się że okreslenie siebie jako asa jest proste i jednoznaczne. Ja tez nie jestem tego pewien, ale dobrze ze istnieje forum, ze istnieje spolecznosc dla ktorej seks nie jest numerem 1 - to nas wszystkich łączy i w tej kwestii nie ma wątpliwości, niezależnie czy ktoś jest zadeklarowanym asem, czy też wciąż się waha.
veronikaaa
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 12 mar 2010, 14:36

Post autor: veronikaaa »

witam na forum
a co do tej wiedzy czy niewiedzy, no cóż, niektóre rzeczy przychodzą z czasem ;-)
'wymyśliłam swoje życie od początku do końca bo to, które dostałam mi się nie podobało'
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Post autor: CloudninowaSWQ »

Cześć :) Forum na pewno ci pomoże :) Ja tam jestem pewna na 100% od pewnego czasu,zawsze czułam się inna podług pozostałych,i od zawsze brzydziło mnie np gdy widziałam całująca sie parę,od razu zmieniłam kierunek wzroku.I niestety przez to czułam się troche samotna :(
ODPOWIEDZ