Czołem!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
maximus verus
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 22 sty 2011, 22:09
Lokalizacja: Boat City

Post autor: maximus verus »

Hello :)
"Każdy ma prawo do szczęścia, lecz nie każdy ma szczęście do prawa"
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Post autor: DZIEWICA8 »

Witaj na naszym forum! :welcome:
Chociaż jesteś tu od roku, ja jeszcze Cię nie witałam. Za to dostaniesz ode mnie podwójną porcję powitalną :ciasto: :kawa: :ciasto: :kawa: :welcome:
Pisz często i nie myśl już więcej o sobie, że tylko Ty jesteś dziwny, inny. Jak widać jest nAS dużo. Dobrze, że jest takie forum, gdzie ludzie mogą dyskutować, poznawać siebie, zadawać pytania. Na pewno to forum pomogło już wielu ludziom, mi osobiście bardzo. Tak dobrze, że jest. Oby nigdy nie znikło!!!!! :kocha:
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
karioka40
ASiołek
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2011, 20:32
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Czołem!

Post autor: karioka40 »

Csaba pisze:Cześć!

dzięki że jesteście, bo już myślałem, że tylko ja jeden taki dziwny jestem :/
No coś Ty! Toż tu całe tłumy... :D
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Post autor: CloudninowaSWQ »

Dokładnie,całe tłumy tyle,że rozproszone po całym świecie jak na złość.... :/chciałabym mieć przyjaciółke(a przyjaciel też by nie zaszkodził) aske a w mym mieście niestety chyba jestem jedna jedyna aska :( Macie tez tak czasami,że wolelibyście być hetero?
Awatar użytkownika
Csaba
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 2 maja 2010, 19:31
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: Csaba »

Ho ho, widzę że mój wątek powitalny żyje swoim życiem, to dobrze :) Tyle ciasta to dawno nie widziałem :) Dzięki wielkie!

Jest nas dużo, ale chyba niektórzy żyją jeszcze w XIX wieku, mamy to forum, gadu-gadu, skype'a, telefony, ja jestem zdania że jak się chce z kimś trzymać kontakt to zawsze się znajdzie na to sposób. Wiadomo, że wirtualna znajomość na dłuższą metę może być uciążliwa, ale mamy wspaniałe PKP, PKS, auta itd... Większym problemem jest chyba to że wielu z nas jest osobami zamkniętymi w sobie i nie szukającymi na siłę towarzystwa. To plus brak bezpośredniego kontaktu na żywo może dawać wrażenie, że trudno nawet tu znaleźć pokrewną duszę.

A co do bycia 'normalnym' to wiadomo, człowiek zawsze woli nie odstawać za bardzo od reszty, ale trudno mówić że 'wolałbym' bo nigdy nie byłem i raczej nie można tęsknić do czegoś czego nigdy się nie poznało
Awatar użytkownika
Zuzanna
AS gaduła
Posty: 435
Rejestracja: 30 sie 2009, 22:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Zuzanna »

Witam i zapraszam na forumowe spotkania :wink:



P.S. Szczegóły w dziale "Spotkajmy się" :D
Awatar użytkownika
Alek
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2011, 17:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Alek »

Witam; z opóźnieniem ale serdecznie :D
ODPOWIEDZ