No to cześć

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
dziwny_chłopiec
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 11 sie 2010, 23:49
Lokalizacja: ldz

No to cześć

Post autor: dziwny_chłopiec »

Witam wszystkich,
Mam na imię przemek, lat 22 i to tyle z części oficjalnej.
Co do swojej aseksualności nie jestem do końca przekonany. Mówiąc szczerze, to zdarzyło się mi się niejednokrotnie pójść z dziewczyną do łóżka i nawet bywało to całkiem przyjemne, ale tylko jako jakiś taki hmmm akt biologiczny. Nie wiem czemu, ale dziewczęta pociągające mnie pod względem seksualnym, zupełnie nie pociągają mnie w sposób romantyczny. Co więcej, nawet jeżeli któraś budziła moje zainteresowanie jako osoba, to po wylądowaniu w łóżku sytuacja natychmiast się odmieniała.
Nie wiem czy jestem aseksem, wiem z pewnością, że jestem osobą, która zupełnie seksu nie potrzebuje, właściwie to, jak dla mnie, mógłby on wcale nie myśleć. Czasem wierzę, że tak byłoby znacznie lepiej. Jako kogoś z kim się można związać szukam raczej osób, które potrafią rozmawiać. Kreatywna, sensowna, marzycielska, a nawet do bólu poważna rozmowa, jest na ogół dużo lepsza od seksu, chociaż w obu przypadkach nie bez znaczenia jest partner.
W każdym razie moja wizja milosci to wspólne podróże, palenie papierosów, przyrządzanie śniadań i lenistwo w czasie wolnym. Seksu w tym całym pięknym świecie zupełnie natomiast nie widzę, seks pozostaje w sferze szarej rzeczywistości. Chociaż mówiąc szczerze, to wydaje mi się, że byłbym w stanie zaakceptować seks partnerki z innymi ludźmi, jeżeli miałaby takie potrzeby. Seks owszem, ale prowadzenie polemik to już chyba zdrada.
Oprócz powyższego mam jeszcze kilka innych wad, które pewnie ujawnią się w trakcie mojego jestestwa na forum.
Jeżeli to kogoś interesuje, to interesuję się pisarstwem (czy generalnie - literaturą), filmem, oraz wszelkimi śmiertelnymi chorobami (mam takie zboczenie, ze przeszukuję w internecie artykułów o danej chorobie, a następnie namiętnie doszukuje się jej objawów u siebie).
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Awatar użytkownika
Zrezygnowana
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2010, 20:10
Lokalizacja: Lublin

Witam :)

Post autor: Zrezygnowana »

W tej wypowiedzi twojej i ja odnajduję kawałek siebie ale tak tu jest bo większość z nas jest tu z podobnych powodów, więc miło powitać cię na tym forum i sama jestem tu nowa więc ciepło witam :)
4example
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 7 cze 2010, 21:54

Re: No to cześć

Post autor: 4example »

za te wspólne palenie papierosów chętnie spędzę z Tobą resztę życia gnieżdżąc się po kanapie w te upalne dni.
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Witaj na forum...
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Shanster

cake

Post autor: Shanster »

:cake: bo obowiazkowo, musi być :cake:!!!!!!
Henrietta
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 1 sie 2010, 01:40

Post autor: Henrietta »

Poważny dyskurs to jak seks duchowy, a zarazić można się idea, a ona jest czasem groźniejsza od chorób wenerycznych :) Zdradę umysłową łatwiej wybaczyć - słowem jesteś in plus.

Witaj :ciasto:
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Witaj :ciasto:
ODPOWIEDZ