Witam Was Serdecznie.

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
nosex
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 20 lut 2011, 21:29

Witam Was Serdecznie.

Post autor: nosex »

Cieszę się, że mogę porozmawiać z ludźmi myślącymi podobnie. Na początek może napisze coś o sobie. Mam 37 lat i jestem z Krakowa. Od kiedy pamiętam jestem aseksualny, po prostu nie czuje potrzeby uprawiania seksu. Ze swojej aseksualności zdałem sobie sprawę w wieku jakiś 15 - 16 lat i nigdy nie stanowiło to dla mnie problemu, nie wstydziłem się, ani tego nie ukrywałem, akceptowałem siebie i czułem się szczęśliwy z moją aseksualnością. Spotykałem się oczywiście i spotykam nadal z presją ze strony otoczenia, złośliwymi uwagami czy nawet kpinami, ale z biegiem lat coraz mniej zwracam na nie uwagę.
W wieku jakiś 25 lat zacząłem jednakże mieć wątpliwości czy aby coś nie jest ze mną nie tak, postanowiłem więc sprawdzić czy nie mogę, czy nie chcę uprawiać seksu. Okazało się że mogę, choć czuję przed i po dyskomfort psychiczny wywołany robieniem czegoś co dla mnie jest nienaturalne. Mimo wszystko było to bardzo cenne doświadczenie, gdyż dzięki niemu mam porównanie. Jeżeli możliwe jest coś takiego jak związek platoniczny bardzo chciałbym tego doświadczyć. Ale życie nauczyło mnie, że jest to mało prawdopodobne.
Przepraszam, że się tak rozpisałem i pozdrawiam wszystkich.
Esmeralda Szpetna
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 28 wrz 2010, 19:06

Post autor: Esmeralda Szpetna »

Witaj na forum :ciasto:
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

witaj wśród nAS

skąd tak dawno znałeś pojęcie aseksualizm?
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Witaj wsrod nas! :ciasto:
wera
ASiołek
Posty: 76
Rejestracja: 10 lut 2011, 01:15
Lokalizacja: Małopolska

:)

Post autor: wera »

Hej,haj,hello...czy jakoś tak :lol: :wink:
Libra

Post autor: Libra »

Witam :)
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Witam słonecznie. :ssoleil:
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

Witam :)
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
karioka40
ASiołek
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2011, 20:32
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: karioka40 »

Witaj w gronie!
nosex
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 20 lut 2011, 21:29

Post autor: nosex »

Dawniej oczywiście pojęcia aseksualizmu nie znałem, ale czułem tak samo jak teraz. To miałem na myśli. Brawo @Czarny widać, że czytasz ze zrozumieniem.
kardamon
ASiołek
Posty: 92
Rejestracja: 15 wrz 2010, 20:34
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kardamon »

Witam serdecznie :)
nosex
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 20 lut 2011, 21:29

Post autor: nosex »

Cóż, po kilku dniach wymiany myśli na forum dochodzę do wniosku, że to nie dla mnie. Liczyłem że spotkam tutaj ludzi którzy są wyjątkowymi osobami wybijającymi się z szarej masy zwanej społeczeństwem, niestety się myliłem. Mam wrażenie, że od reszty stada większość z Was rożni się jedynie tym, że zamiast sex uprawiać o nim pisze i czyta to co napiszą inni. Swoją drogą można by się zastanawiać co Wam daje ten rodzaj zbiorowej aktywności...
W każdym razie mam zamiar nie odwiedzać więcej tego forum, więc zamieszczone przez Was odpowiedzi na mój post niestety do mnie nie trafią (już żałuje) gdyby jednak, ktoś z Was poczuł się mistrzem ciętej riposty, pozostawię swój adres mailowy cartafirus@wp.pl
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Może warto jednak dać ludziom szansę? W każdej zbiorowości, żeby nie wiem jak szara nam się wydawała, można znaleźć jedną osóbkę, od której będzie bił ten poszukiwany blask. :) :wink:
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

łojezusiczku, ale nam dowalił, zaraz struchleję z trwogi i żalu, że tak wartościowa jednostka nas opuściła...
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Dokładnie, Viljar. :thumbsup:
Quirkyalone
ODPOWIEDZ