hej z reniferowa!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
margitt
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 21 mar 2011, 15:10
Lokalizacja: Szwecja

hej z reniferowa!

Post autor: margitt »

Witam wszystkich cieplo i przesylam garstke energii. Fajnie tu zajrzec i poczytac. O sobie moge powiedziec, ze mam zawichrowana sytuacje, mialam partnerow seksualnych, ale seks nigdy nie mnie zadowalal. Coz, za cieplo i troche uczucia placilam seksem...
Ostatnio wrecz mam odruchy wymiotne na sama mysl. Wlasnie teraz do mnie to dociera, gdy skonczylam trzydziestke i... wyszlam za maz. Jak czlowiek zakochany lub jest w oblokach, pozwoli na wiecej, niz, gdy jest juz na ziemi.
Nie wiem, czy jestem aseksualna, ale gdy moj malzonek, ktorego kocham, jest w pracy w swiecie przez 3 miesiace, wcale mi nie teskno do jego gatek, ale do niego 'wewnetrznego'. Gdybym mogla, nigdy bym juz nie weszla w zwiazek, w ktorym seks gra role.
Na razie pozostaje mi bol glowy, migrena, parcie na wymioty i strach przed byciem zwierzyna lowna 2 razy w tygodniu, gdy mi sie nie uda umknac.

Wracam do swojej nauki francuskiego. Coz, chodze na francuski w Szwecji. Zabawne jest sie uczyc nowego jezyka, gdy jezykiem posilkowym jest inny, niz wlasny.

Pozdrawiam, mimo wszystko, wesolo!
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Witaj z dalekiego kraju!
Milo widziec bratnia dusze - tez pisze z daleka...

Poczestuj sie :ciasto:
margitt
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 21 mar 2011, 15:10
Lokalizacja: Szwecja

Post autor: margitt »

Dzieki :)), ciastko bezglutenowe? ;) A poludnie to gdzies, gdzie bardzo cieplo czy jeszcze bardziej niz bardzo?
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Poludnie, to poludniowa Anglia, hihi. Hmm, w sumie to prawie srodkowa..
Ciastko bezglutenowe, bezmleczne i bezjajeczne ;) Witaj w klubie.
margitt
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 21 mar 2011, 15:10
Lokalizacja: Szwecja

Post autor: margitt »

Ja mleczno jajeczna, ale mam mase dziwactw zywieniowych ;) - mieszanka zalecen Talmudu, Koranu, diety srodziemnomorskiej, bezglutenowej i jeszcze nalozona na to kombinacja moich awersji wzgledem skorki pomaranczowej, skorupiakow i gotowanej pietruszki.

;)
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

Witam :)
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
wera
ASiołek
Posty: 76
Rejestracja: 10 lut 2011, 01:15
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: wera »

Hej,witaj:)
Ja na szczęście swoje pożycie małżeńskie mam już za sobą,łatwo to było zakończyć,bo nie kochałam swojego męża.Trzym się!
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

witam bardzo intensywną osobowość :)
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Post autor: DZIEWICA8 »

Witaj na naszym forum! :welcome:
Poczęstuj się powitalnym ciastkiem i kawą! Smacznego! :ciasto: :kawa:
Ciekawa jest Twoja historia życia, pokazuje, że każdy przypadek asa jest inny, tak jak każde ludzkie życie. Ciekawy jest też Twój kraj, jest coś fascynującego dla mnie w tych północnych europejskich krajach.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
ODPOWIEDZ