Cześć :D

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Cześć :D

Post autor: pomaranczka1982 »

Witam Wszystkich miło w końcu znaleźć się wśród "Swoich" :D i wiedzieć że nie tylko ja odstaje od normy :D:D:D...

od dawna Was tu odwiedzam ale jakoś dopiero teraz doszłam do wniosku że w końcu nadszedł czas na przywitanie się.... no i jak przystało na kogoś kto kocha piec ciasta dla innych witam pysznym kawałkiem :ciasto: serniczka (bo z mojego doświadczenia 90% społeczeństwa Polskiego to sernikojady :D)... mam nadzieje że znajdę czas żeby się tu od czasu do czasu poudzielać i kto wie może nawet uda mi się poznać kogoś miłego :D


P.S.
No i od razu przepraszam za moje byki w pisowni ale czasem pomimo moich usilnych starań i ćwiczeń moja dyslekcja i dysgrafia ze mną wygrywa za co z góry przepraszam :D
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

cześć

Post autor: tom »

Cześć!
Co prawda gdy chodzilem do budy nie było jeszcze tych wszystkich dys- "coś tam, coś tam", ale rozumiem :D
Witamy, głównie z myslą o serniku. W zasadzie mozesz spadać, zostaw sernik,
:D
Oczywiście to krwawy żart, witam!
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Hej.
Poznałaś już dwie najmilsze osoby na tym forum.
:laught:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Post autor: meg »

Przywitaj się również z mniej miłą :mrgreen:
Witaj :kawa: :ciasto: :bye:
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Post autor: Wicherek »

Witaj!
Skoro już mowa o kulinariach, to pozwolę sobie przywitać Cię tradycyjnie...chlebem i solą :) Niestety brakuje takowych emotikonek ;)
karioka40
ASiołek
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2011, 20:32
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: karioka40 »

Witaj w gronie ;)
Awatar użytkownika
Alek
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2011, 17:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Alek »

Witaj :D
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

hehe .... tom spoko i bez spadania podzieliłabym się sernikiem a jak grzecznie poprosisz to odstąpie swój kawałek :ciasto: :ciasto: ..... i miło mi poznać dwoje :wink: najmilszych osób na forum... hehe no i oczywiście wszystkich pozostałych i z góry podziękuje za powitanie chlebem i solą normalnie chodzbym za mąż wychodziła hehehe...
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Mnie tak słodko nikt nie przywitał. Heh no cóż. Witam Cię bardzo serdecznie, a że nie lubię witać z pustymi rękoma to ode mnie jabłecznik :ciasto:

Smacznego życzy
Dziwak od długich postów:p (o ten nawet krótki wyszedł:p)
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

:D dziękuje za jabłecznik ... hm mam tylko pytanie czy ten jabłecznik jest na ciepło z kulką lodów waniliowych? bo jak tak to ja poproszę o dwa kawałki :D.... a co do długich postów to właśnie trafiłeś na kobietę która jest ich mistrzynią i nie potrafi się opanować jak zacznę pisać to skończyć nie mogę :D
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Cześć. :)
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Proszę :ciasto: z dodatkowymi lodami :icecream: i gorąca czekolada :kawa: do popicia. Jak lubisz dłubie posty pomarańczko to zapraszam do dyskusji chętnie poczytam.
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Witaj serdecznie :)
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

Jo witaj :D
dimgraf strzeliłeś z tą czekoladą prosto w 10 :D .... dla takiego napoju to warto iść nawet do piekła :D.... z resztą kto by chciał iść do nieba skoro tam tylko ambrozją częstują i nic się nie dzieje :wink:
ODPOWIEDZ