Nowy koleś.

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Nowy koleś.

Post autor: Kuba »

Witam wszystkich!

Podnosi mnie na duchu to że większość na tym forum jest tak optymistycznie nastawiona. Ja mam swoje lepsze dni i gorsze. Dzisiaj chyba ten gorszy bo znowu zacząłem sobie wyobrażać, że jestem wstanie wytłumaczyć dziewczynie że ją bardzo lubię :kocha: , ale nie mam do niej popędu seksualnego. No i się skończyło jak zawsze :D Dostałem tą samą wymijającą śpiewkę. I trudno się dziewczynie dziwić. Ale dla mnie to cios. Nie pierwszy zresztą.

Że jest więcej ludzi takich jak ja dowiedziałem się całkiem niedawno. No i do tego jeszcze to, że nie wszyscy aseksualni są tacy sami. Niedawno na yahoo groups została zrobiona ankieta wśród asów. Wyniki są takie: jedni nie pragną żadnego związku, jedni chcą być z drugą osobą ale mieszkać odzielnie i spotykać sie od czasu do czasu, jedni by chcieli mieszkać ze sobą ale w odzielnych pokojach, inni mieszkać tak ale też spać ze sobą i przytulać, i inni zakładać rodziny. Wygląda na to że wreszcie kiedy wydawało mi sie, że znalazłem grupę w ktorej sie będę czuł pewnie, znowu kazdy ma odmienne spojrzenie na świat. No i się uczymy tolerancji odnowa.

Ja sam należę do czwartej i piątej grupy z tej ankiety. Mam dosyć walczenia ze światem i uświadamiania go A-seksualnie. Jeszcze przez lata szkoły ukrywać aseksualność było łatwo. Nie wszyscy mieli dziewczyny i tyle. Ale na studiach zaczęła sie rosnąca presja ze strony rodziców i rówieśników. A dlaczego ty niemasz nikogo?, zostaniesz starym kawalerem itp. Niewiem jak to jest wśród koleżanek ale wśród kolegów albo jesteś normalny albo jesteś cwelem. Także poznać nowego kolegę nie jest też łatwo.

Dziś w wieku 26lat ja sam już mam potrzebę pokochać dziewczyne i być kochanym potencjalnie nazawsze. Gdyby jakaś niewiasta czuła to samo to miło mi będzie otrzymać maila.

To tyle może o sobie... Wiem że sie rozpisałem i wielu nie dobrnęło do końca mojego wywodu ale gratuluje tym, którzy dotarli. Będę zaglądał tu na forum częściej.

Kuba.
Salomea

Re: Nowy kole¶.

Post autor: Salomea »

Miło mi Cię powitać na naszym askowym pokładzie :D Na początek tradycyjne już przyjmij to skromne ciasto :ciasto: :ciasto: :ciasto: :wink:
Nie brałam udziału w ankiecie, ale gdyby taką przeprowadzić tutaj to chyba w zależności od nastroju mogłabym się zaliczyć do 1, 2 lub 3 grupy. :wink:
To że każdy z nas ma inne zdanie na temat własnej askowatości, nie znaczy przecież że nie możemy czuć się wśród siebie pewnie. Mam nadzieję że spodoba ci się nasze forum i będzie ci się tu przyjemnie pisało. :D :D
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Nowy kole¶.

Post autor: magellan »

hi Kuba :wink:

no i jeszcze raz tradycyjnie :ciasto: na powitanie.

magellan :)
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Nowy kole¶.

Post autor: Agnieszka »

Witaj Kuba i bierz ciasto, póki ciepłe :ciasto: :ciasto: :)
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Nowy kole¶.

Post autor: Kuba »

Za to ciasto niech wam Bozia w tłustych dzieciach wynagrodzi. :wink:
WendyKroy
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2006, 20:18

Re: Nowy kole¶.

Post autor: WendyKroy »

Kuba jaki sentymentalny avatar :D
We are the nobodies
we wanna be somebodies
when we're dead,
they'll know just who we are
ODPOWIEDZ