Witam wszystkich i kłaniam się nisko

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Elbereth
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 28 sie 2006, 16:50
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Witam wszystkich i kłaniam się nisko

Post autor: Elbereth »

Też by się wypadało przedstawić, skoro nowa jestem :) . W sumie to niezbyt wiem nawet co mam o sobie napisać.... Mam na imię Polly i mam 19 lat, przede mną I rok polonistyki w Warszawie.... Lubię różną dziwną muzykę )od gotyckiej po musicalową), należę do ruchu rycerskiego i ogólnie zainteresowania mam takie trochę odmienne od ogólnie przyjętych ;) . o tym, że jestem as (chyba ;) ) dowiedziałam się przez przypadek w sumie, gorzej, że najpierw zdążyłam się zakochać :? (heh, przy tej właśnie okazji to wyszło). Tzn. owszem, już wcześniej kpiłam z cudzych 'popędów' itp.... a teraz okazało się, że ich brak może być problematyczny. Zresztą.... myślałam, że może po prostu u mnie to wyniknie z miłości, a tu... niespodzianka ;) Ale lepiej już skończę, bo się zaczynam wywnątrzać już od pierwszego posta ;) .[/url]
Salomea

Re: Witam wszystkich i k³aniam siê nisko

Post autor: Salomea »

Witaj Elbereth-Polly miło mi Cię powitać, jak zwykle na początek ciasto :ciasto: :ciasto: (oczywiście specjalne niskokaloryczne) smacznego. :wink: :lol:
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Witam wszystkich i k³aniam siê nisko

Post autor: magellan »

hi Elbereth :wink:

witam. Salomea czestuje niskokalorycznym :ciasto: , a ja wysokokalorycznym :ciasto: - no..., - musisz nadrobic to, co my juz przetrawilismy.. :mrgreen:

magellan :wink:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Witam wszystkich i k³aniam siê nisko

Post autor: Agnieszka »

Witaj Elbereth - ode mnie również tradycyjny ładunek ciasta :ciasto: :ciasto: :ciasto: - moje jest średniokaloryczne (dla równowagi ;))
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Witam wszystkich i k³aniam siê nisko

Post autor: kot »

Czesc Elbereth , witam Cię , chociaz od niedawna jestem na tym forum (3 dni). Przyjmij to ciasto na znak mojej przyjaźni :ciasto: :ciasto: :ciasto: , oraz do popitki to dobre markowe półsłodkie wino . Miło , ze jesteś , mam nadzieje , ze troche podyskutujemy na różne tematy :D :D :D 8) 8) 8)
Regulator_PID
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 21 sie 2006, 10:42
Lokalizacja: Wawa

Re: Witam wszystkich i k³aniam siê nisko

Post autor: Regulator_PID »

Witaj! :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:
"Słusznie nazwałbyś szczęśliwym tego, kto nie posiada wiele." [Horacy "Carmina"]
xfreyjax
młodASek
Posty: 28
Rejestracja: 23 lip 2006, 11:23

Re: Witam wszystkich i k³aniam siê nisko

Post autor: xfreyjax »

<br>Czesc Elbereth!<br>
:ciasto: :ciasto: :ciasto: :mrgreen:
<br>
Awatar użytkownika
Zibi
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 13 lip 2006, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Witam wszystkich i kłaniam się nisko

Post autor: Zibi »

Elbereth pisze:(...)Tzn. owszem, już wcześniej kpiłam z cudzych 'popędów' itp.... a teraz okazało się, że ich brak może być problematyczny(...)
Jak można kpić z, jak to nazywasz, "cudzych popędów" tylko dlatego, że Ty ich nie podzielasz? To nie jest dla mnie żaden dowód aseksualności czy jakiejkolwiek odmienności w sferze seksualnej, a jedynie braku dojrzałości i nieco tylko głębszych przemyśleń. Wybacz, że w pierwszym poście od razu słowa krytyki, tym niemniej bardzo mnie uderzyło jako osobę seksualną Twoje stanowisko, o ile dobrze zrozumiałem sens powyższej wypowiedzi.

A tak w ogóle to witaj na forum. :)
Prawda nie inaczej się narzuca, jak tylko siłą samej prawdy, która wnika w umysły jednocześnie łagodnie i silnie...
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam wszystkich i k³aniam siê nisko

Post autor: kibic »

:ciasto: :ciasto: :ciasto: Hm - nieładnie mówić z pełnymi ustami. :D :ciasto: :ciasto: :ciasto:
wasz k i b i c
Elbereth
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 28 sie 2006, 16:50
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Re: Witam wszystkich i k³aniam siê nisko

Post autor: Elbereth »

Ojej, dziękuję za ciepłei jakże słodkie powitanie :D Dawno tyle nie zjadłam ciasta, pyszne było :) . Od razu mi się i w łeb dostało, trochę za mocno :P ale może faktycznie złego słowa użyłam, bowiem nigdy nikogo nie pokazałam palcem i nie powiedziałam z wrednym rechotem "Ahahahahaha, ale on(a) jest gupi(a), popędy ma, ahahahaha". Swego czasu uważałam po prostu wręcz coś odwrotnego do tego, co piszesz o tej dojrzałości - że dzieciaki 16-17 lat gadające o seksie są niedojrzałe, "szpanują", rozpoczynają swoją edukację w tym zakresie za wcześnie, podążając za modą, presją społeczną, pędem ku "dorosłości" za wszelką cenę i ciągle myślałam, że "jeszcze jest czas", byłam dumna, że nie poszłam do wyra z pierwszym lepszym, coby podążać "za stadem". Ale tu bach, 20 idzie, partnera mam, a owych "popędów" jak nie było, tak i nie ma i nic nie wskazuje, żeby się miały pojawić. Może trochę chaotycznie wyjaśniłam, ale właśnie wróciłam z podróży i myslę jakoś krzywo.
Awatar użytkownika
Zibi
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 13 lip 2006, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Witam wszystkich i k³aniam siê nisko

Post autor: Zibi »

A ja mam skończone 25 lat, nigdy nie miałem partnerki, o uprawianiu seksu nie wspominając, i wcale się za aseksualną osobę nie uważam. Po prostu wiem, że jeśli kiedyś się zakocham, to również będę pragnął współżyć z ukochaną i tyle. Żaden pęd, żadna presja. Samo życie.

P.S. Rzeczywiście niefortunnego sformułowania użyłaś. :wink:
Prawda nie inaczej się narzuca, jak tylko siłą samej prawdy, która wnika w umysły jednocześnie łagodnie i silnie...
Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła
Posty: 454
Rejestracja: 13 kwie 2006, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam wszystkich i k³aniam siê nisko

Post autor: lucyfer »

Nie było mnie sporo czasu na forum, ale odrabiam zaległości i nie mógłbym teraz iśc spać gdybym z Tobą się nie przywitał ogromną ilością ciacha :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :mrgreen:
Elbereth
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 28 sie 2006, 16:50
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Re: Witam wszystkich i k³aniam siê nisko

Post autor: Elbereth »

Jejku, dziękuję, ależ wyżerka :D Mniam! :ciasto:

Zibi, jak to mój luby określił po dłuższej i szczerej rozmowie, "mnie to nie kręci nic a nic, a wręcz brzydzi". Do tej pory mi taki stan rzeczy bardzo odpowiadał, teraz przeszkadza o tyle, że mi zależy jak diabli, ale nie o zmuszanie się chodzi, no i jest kłopot.
ODPOWIEDZ