Wkoncu Was znalazlam ;)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
aseczka2006
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 4 wrz 2006, 14:56

Wkoncu Was znalazlam ;)

Post autor: aseczka2006 »

Witajcie moi mili ;) Tyle was szukałam po internecie i w koncu jestescie. Znalazlam moich rowiesnikow ! Takze nie pociagaja mnie ludzie, probowalam to robic rowniez ze zwierzetami ale tez mi nie wyszlo ;( I do tej pory nie wiem co to znaczy orgazm ;(( Czy wy macie tak samo jak ja ?? nawet bywaly w nocy koszmary na ten temat i udalam sie do seksuologa. Niestety powiedzial prawde jestem aseksualna. Na poczatku bylo mi z tym zle, ale dowiedzialam sie, ze nie jestem sama. Zostalam zraniona "zly dotyk boli przez cale zycie" chyba wiecie o co mi chodzi ? czy ktos moglby mi powiedziec czy czuje to samo. Dla mnie sex jest oblesny i wulgarny. Wszystkiego probowalam, bo lubie dzieci.
Salomea

Re: Wkoncu Was znalazlam ;)

Post autor: Salomea »

Troll. :roll:
grzegorzwik
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 4 wrz 2006, 10:02
Lokalizacja: Tychy

Re: Wkoncu Was znalazlam ;)

Post autor: grzegorzwik »

aseczko ja czuje to samo wiec sie niemartw nie jestes sama
Awatar użytkownika
Zibi
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 13 lip 2006, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wkoncu Was znalazlam ;)

Post autor: Zibi »

:shock:
Prawda nie inaczej się narzuca, jak tylko siłą samej prawdy, która wnika w umysły jednocześnie łagodnie i silnie...
Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła
Posty: 454
Rejestracja: 13 kwie 2006, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Wkoncu Was znalazlam ;)

Post autor: lucyfer »

Witam Ciebie bardzo gorąco:) Pomimo tego, że troszke zaniedbałem ten czat swoją nieobecnością i nie jestem na bierząco, więc serdecznie z Tobą się witam z lekkim poslizgiem i częstuję ciachem :ciasto: :ciasto: :ciasto: No, a ja Ciebie doskonale rozumiem, ale za to inni mnie "normalni" nie rozumieją :(
ODPOWIEDZ