Cześć wszystkim pięknym, cudownym asom

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
again
ciAStoholik

Re: Cześć wszystkim pięknym, cudownym asom

Post autor: again »

Witam serdecznie! :wink:
IvyRosier pisze: Zawsze byłam troszeczkę aspołeczna, samotnik z zamiłowania. Oczywiście potrafię jeżeli trzeba, wtopić się w tłum a nawet być duszą towarzystwa na jeden wieczór, raz do roku -jak kopciuszek na balu. :D Ale to wymaga poświęceń z mojej strony. Do tej pory tłumaczyłam sobie siebie jako melancholijna i lekko depresyjna. Wcale nie dziwił mnie fakt braku zainteresowania innymi ludźmi.
Ale nie oznacza to wcale że nie potrafię się radować, wręcz przeciwnie czuję że moja radość jest głębsza gdy jest poprzedzona smutkiem. Nie interesuje mnie ludzkie ciało -ważne że funkcjonuje. Przyciągają mnie ludzkie emocję i odczucia. Potrafię się czasem zapomnieć a nawet utopić w czyichś emocjach jak również muzyce klasycznej.
Często czuję się jak obcy który przez przypadek znalazł się na tej zwariowanej planecie i stara się jak może żeby nie zwariować z tęsknoty za czymś nieosiągalnym- prawdziwym domem przepełnionym innymi obcymi. Jestem przekonana że moje życie było by łatwiejsze gdybym mogła je dzielić z kimś takim jak ja. Albo przynajmniej mieć kontakt z ludźmi o takich samych lub podobnych potrzebach.
Jakbym czytała o sobie :D
Po napisaniu pierwszego posta wysiadł mi komputer. To zły znak.
WDM chrońcie mój nowy sprzęt.
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła

Post autor: Lachesis »

Lachesis witaj,
Czy to źle o mnie świadczy że twoja aspołeczność mnie cieszy ? Miło jest wiedzieć że ma się coś wspólnego z drugim człowiekiem.Może nie jestem aż tak wielką kosmitką jak myślałam. Dziękuję za ciasto- było przepyszne.:D
Mnie również jest miło :). Kosmiczne doznania także nie są mi obce ;). Mam nadzieję, że spodoba się Tobie tutaj na forum i zostaniesz na dłużej :).
IvyRosier
przedszkolASek

Post autor: IvyRosier »

Layla pisze:Jeszcze co do twojego podpisu... Jak ty się połapałaś w zasadach? :P Dla mnie osobiście czarna magia, wiecznie mi się wszystko plącze, może dlatego wolę billard :P
Snooker jest dla mnie niesłychanie piękny, taka próba uporządkowania chaosu. Zasady tak jak Ant wspomniał wcale nie są trudne, szczególnie gdy postrzega się snookera jak żywe dzieło sztuki - to aż chce się oglądać.
tymczasowy pisze:Cześć IvyRosier, witamy na forum! :aniol:

Cześć, tymczasowy aniołku ty :D
Again, Lachensis miło was poznać. To takie dla mnie nietypowe - być rozumianym. :?
Zdecydowanie przyjemne uczucie. :D
Czy istnieje coś piękniejszego na tym świecie ? NIE ! Obrazek
Awatar użytkownika
cube
mASełko

Post autor: cube »

jak pierwszy raz przeczytałem twój nick zrozumiałem "Yves Rocher" i pomyślałem co za dzikus wybiera za nick nazwę drogerii... :P cześć!
www.pustamiska.pl
jedno kliknięcie to garść karmy dla zwierzaków ze schronisk
Awatar użytkownika
PoGrzyba
ASshole
Kontakt:

Post autor: PoGrzyba »

To, że nie jestem piękna i cudowna nie znaczy jeszcze, że nie powinno się mnie witać!
...
Taki mój żarcik.
Życzę Twojej Duszy miłej obecności tutaj.
"Zarówno najwyższa, jak i najniższa forma krytyki jest pewnego rodzaju autobiografią."
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS

Post autor: Wicherek »

Witamy, witamy :)
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Kontakt:

Post autor: Weep »

Miło Cię poznać, witaj.
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Awatar użytkownika
Chloe
gimnASjalista

Post autor: Chloe »

Niezwykle-intrygującego posta napisałaś IvyRosier - witam serdecznie.
Co do filharmoni - dla mnie niezwykle niesamowite uczucie jest na początku - gdy cała orkiestra stroi instrumenty - te wszystkie dźwięki są są zgodne harmoniczne ale jednocześnie tworzą całość - nie potrafię oddać tego słowami - gdy je słyszę to mam ciarki na ciele. Niesamowite.
tom
ASter

Post autor: tom »

Skoro rzeczywiscie witasz pieknych i cudownych, coż głupio byłoby milczeć. Witaj :D
ODPOWIEDZ