Witam

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
psychaotic
bAStard
Posty: 66
Rejestracja: 31 mar 2012, 03:21
Lokalizacja: dolnyśląsk

Witam

Post autor: psychaotic »

Cześć, tu Emilia, lat 22. :)
insomniac!
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Witam

Post autor: Wicherek »

Witamy na forum :)


Dimgrafie, tak jak obiecałam wczoraj, zawiadamiam o pojawieniu się forumowiczki z Twojego regionu. Możesz przystąpić do ataku Obrazek
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Witam

Post autor: Winkie »

Witaj. :)
Wicherek pisze:Dimgrafie, tak jak obiecałam wczoraj, zawiadamiam o pojawieniu się forumowiczki z Twojego regionu. Możesz przystąpić do ataku Obrazek
Uderzaj Dimgraf. Uzbrój się tylko zawczasu w jakiś chwytliwy tekst - jeśli nie masz takiego to zwróć się do nas. Pomożemy. :aniol:
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Witam

Post autor: Wicherek »

Winkie pisze:Uderzaj Dimgraf. Uzbrój się tylko zawczasu w jakiś chwytliwy tekst - jeśli nie masz takiego to zwróć się do nas. Pomożemy. :aniol:
To Dimgraf powinien powiedzieć: "Pomożecie?", a my na to "Pomożemy!". ;)
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Witam

Post autor: Winkie »

Wicherek pisze:
Winkie pisze:Uderzaj Dimgraf. Uzbrój się tylko zawczasu w jakiś chwytliwy tekst - jeśli nie masz takiego to zwróć się do nas. Pomożemy. :aniol:
To Dimgraf powinien powiedzieć: "Pomożecie?", a my na to "Pomożemy!". ;)
I 200% normy wyrabiać, ku chwale I Sekretarza Partii Zielonych. Przodownicy pracy. :]
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Witam

Post autor: Layla »

Witaj Emilio, mam nadzieję, że moi przedmówcy Cię nie przerazili :P Napiszesz coś więcej o sobie? Ciacho i kawa dla Ciebie, żeby Ci się lepiej opowiadało :ciasto: :kawa:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Witam

Post autor: chochol »

Witaj Emilka :)
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Re: Witam

Post autor: meg »

Miło Cię poznać Emilko :kawa: :cake: :cake: :D
Jesteśmy ofiarami geografii. Kulturowo, intelektualnie, uczuciowo.
again

Re: Witam

Post autor: again »

Witaj na forum, Emilio :wink:
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Witam

Post autor: tymczasowy »

Witaj Emilio i przyjmij te oto ciasto :ciasto: :aniol:
Awatar użytkownika
psychaotic
bAStard
Posty: 66
Rejestracja: 31 mar 2012, 03:21
Lokalizacja: dolnyśląsk

Re: Witam

Post autor: psychaotic »

a dziękuję wszystkim za takie ciepłe przyjęcie :) jako, że chwilowo nie mam za bardzo czasu - zerknęłam na moment, coś tam o sobie skrobnę wieczorem :)
insomniac!
Diana
ASiołek
Posty: 59
Rejestracja: 24 mar 2012, 02:57

Re: Witam

Post autor: Diana »

Witaj w rodzinie :D
Awatar użytkownika
psychaotic
bAStard
Posty: 66
Rejestracja: 31 mar 2012, 03:21
Lokalizacja: dolnyśląsk

Re: Witam

Post autor: psychaotic »

No dobra, mam chwilę - ale, ale o co chodzi z tym atakowaniem? :D *boisię*

Bzium, co by tu o mnie napisać - studiuję sobie anglistykę, pochodzę właściwie z Jeleniej Góry, hmm...
Jeśli chodzi o orientację - jestem biseksualna, aczkolwiek nie do końca aseksualna.
Tzn - no na pewno jestem romantyczna, przytulanie i pocałunki akceptuję, ale od seksu mnie odrzuca straszliwie. W każdym razie potrafię się przemóc jeśli nie chcę kogoś zranić, ale... No, mogę żyć bez tego i bardzo mi takie życie odpowiada. Byłam kiedyś z osobą okrutnie wręcz seksualną i powiedziałam sobie - nigdy więcej. To był najgorszy czas mojego życia, bo on najzwyczajniej w świecie nie rozumiał, że nie chcę, nie lubię i to wcale nie znaczy, że mi na nim nie zależy. No, ale nie będę się tu rozpisywać - co było, to było, ważne, że już nie ma :)
W każdym razie, paradoksalnie, chciałabym mieć kiedyś dziecko (chociaż za dziećmi nie przepadam, ale ten instynkt macierzyński mi się powoli włączać zaczyna), ale nie sądzę, żebym mogła się przemóc na tyle, żeby znaleźć tę 'drugą połówkę' pośród grona seksualnych ludzi i całe życie się męczyć tylko po to, żeby kogoś nie ranić.
No, to tyle o mnie w sumie, nie wiem, co by tu jeszcze napisać (żeby było krótko i na temat), mam nadzieję, że dowiem się tutaj o sobie nowych, interesujących rzeczy (bo nie bardzo się czuję w temacie, jako, że nigdy nie miałam styczności z ludźmi, którzy czują to samo, co ja) i że będę się z Wami dobrze bawić :)
insomniac!
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Witam

Post autor: Wicherek »

psychaotic pisze: W każdym razie, paradoksalnie, chciałabym mieć kiedyś dziecko (chociaż za dziećmi nie przepadam, ale ten instynkt macierzyński mi się powoli włączać zaczyna), ale nie sądzę, żebym mogła się przemóc na tyle, żeby znaleźć tę 'drugą połówkę' pośród grona seksualnych ludzi i całe życie się męczyć tylko po to, żeby kogoś nie ranić. )
Spokojnie, znalazłam Ci już drugą połówkę :D Patrz parę postów wyżej.
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Witam

Post autor: Layla »

psychaotic pisze:No dobra, mam chwilę - ale, ale o co chodzi z tym atakowaniem? :D *boisię*
Opening joke :P Ale o dziwne, że nie było przesłuchania :P Dobra, już :D

A tak jak mówiła Wicherek, znajdziesz tu jakiś prorodzinnych asów, nawet propozycję wskazała :)
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
ODPOWIEDZ