czesc!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

czesc!

Post autor: panna_x »

Witam!
Jestem nowa. Pochodzę z województwa śląskiego, a ściśle z Zagłębia Dąbrowskiego. Lubię podróże, zwiedzanie różnych miejsc, architekturę( ale laicko). Ponadto interesuję się troszkę polityką, w związku z czym należę do jednej z partii politycznych. Nie lubię pracy, obowiązków- jestem typowym leniuchem :) Aktualnie nie pracuję ani się nie uczę. Myślę, że starczy mi już nauki- skończyłam studia mgr i podyplomówkę, i na razie tyle starczy mi.
Wcześniej pomagałam rodzicom w sprzedawaniu ubrań- obecnie jednak zlikwidowalismy dzialalnosć gospodarcza. Na razie nie mam pomysłu na siebie ani nie wiem, co chciałabym robic w życiu. Ponadto jestem typowym introwertykiem i flegmatykiem. to tyle na razie.
Awatar użytkownika
Justys245
kASkada
Posty: 521
Rejestracja: 25 lip 2010, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Re: czesc!

Post autor: Justys245 »

Witaj
Tradycyjnie :ciasto: i baw się dobrze na forum :)
Pozdrawiam
Felixis
ASysta
Posty: 251
Rejestracja: 11 sty 2012, 15:51

Re: czesc!

Post autor: Felixis »

Witaj wśród nas :) ode mnie też ciacho :ciasto:
Wszyscy wiedzą lepiej...
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: czesc!

Post autor: panna_x »

Dzięki! :)
Na forum na pewno będę bywała, aczkolwiek od razu muszę zaznaczyć, że najbardziej zależy mi na tym, by przez forum poznać osoby as z mego regionu i może jakieś spotkanka albo coś- raczej zależy mi na znajomościach w realu. Komputer lubię średnio.
Co do mnie i moich zainteresowań to może to banalne ale lubię kryminały- seriale, książki oraz serial doktor house.
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: czesc!

Post autor: klapouchy »

Witaj panna x
Ponadto interesuję się troszkę polityką, w związku z czym należę do jednej z partii politycznych. Nie lubię pracy, obowiązków- jestem typowym leniuchem
Buhaha :D Idealny materiał na polityka :D

Do jakiej partii należysz?
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: czesc!

Post autor: panna_x »

Heh, nie jestem politykiem :) do partii zapisałam sie z prozaicznego i egoistycznego powodu- by poznać ludzi, zdobyć znajomości i być może dzięki nim wkręcić się w jakąś pracę ( w końcu partie mają swych przedstawicieli w radzie miejskiej, która ma wpływ na miejsca pracy w instytucjach publicznych w danym mieście, i nie tylko, mogą znać kogoś po prostu, kto miałby wolny wakat u siebie albo coś ).
na razie jestem tylko zwykłym szeregowym członkiem partii, natomiast startować do sejmu nie mam zamiaru :) inna sprawa, że też lubię politykę, jakieś newsy z nią związane, debaty w telewizji, programy publicystyczne, gdzie prezentowane są różne punkty widzenia.
natomiast wolałabym nie ujawniać co to za partia, gdyż nie chcę byc oceniana przez pryzmat moich poglądów politycznych:)
bo dla znajomości to jedno, ale też zapisałam się do takiej, której program i poglądy mi odpowiadają najbardziej z możliwych dostępnych. zatem w zgodzie i z moimi przekonaniami tam jestem.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: czesc!

Post autor: chochol »

Witaj Panno X
Jaki kierunek ukończyłaś? Czyżby wysławiana politologię?
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Felixis
ASysta
Posty: 251
Rejestracja: 11 sty 2012, 15:51

Re: czesc!

Post autor: Felixis »

politologia nie czyni z ludzi polityków :P tylko uczy zasad działania państwa i umożliwia zrozumienie zachodzenia różnych procesów przez wzgląd na geografię, historię itp :D
Wszyscy wiedzą lepiej...
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: czesc!

Post autor: marisaxyz »

witaj panno x :D
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: czesc!

Post autor: panna_x »

Ukończyłam to może za dużo powiedziane :). Szczerze mówiąc, byłam kiepską studentką i raczej dzięki szczęściu i wyrozumiałości profesorów jakoś się prześlizgnęłam przez drugą połowę studiów ( pierwsza szła nieźle). Wtedy miałam akurat gorszy okres, byłam w dołku, nic mnie nie interesowało, nie zależało mi, straciłam całkiem motywację i chęć do czegokolwiek na studiach. Ale się udało je skończyć. Nie była to politologia, ale kierunek też niezbyt życiowy- polonistyka. Ze specjalnością nauczycielską.
Co do podyplomowych, to był to marketing plus pr.

Osttatnio rzadko zaglądam, więcej się dzieje u mnie : ) w partii intensywniej, są spotkania, imprezy integracyjne, także w małych grupach pracuje się nad programem wyborczym. W stowarzyszeniu też spotkania, integracje, była wycieczka, do tego chodzę na kurs oraz na studia. I zaczęłam chodzić do pewnej grupy religijnej, ale czy tam zostanę, to się okaże.
ODPOWIEDZ