Moje uszanowanie! Mości Panowie i Jaśnie Panie ]:>)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
GwiazdoOKa
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 27 wrz 2006, 21:20

Re: Moje uszanowanie! Mo¶ci Panowie i Ja¶nie Panie ]:>)

Post autor: GwiazdoOKa »

:oops: Dziękuję za tak liczne zainteresowanie moją skromną osobą (z jednym świecącym okiem :)). Drogie koleżanki na pocieszenie powiem wam,że przez długie lata mylono mnie z facetem... więc cóż "Jestem przystojny i dobrze mi z tym (...) ". Acha, macie jeszcze kawał ciasta :ciasto: :ciasto: ono osłodzi trochę smutki !! Buziaki dla całej ASiorowej paki
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Moje uszanowanie! Mo¶ci Panowie i Ja¶nie Panie ]:>)

Post autor: Agnieszka »

kosmitka pisze: to jednak za mało jak dla mnie. ja lubię mieć z czego wybierać i przebierać przy okazji też :lol: :mrgreen:
Nie wiem, czy chwalenie się przedmiotowym podejściem do ludzi to taki dobry pomysł :P
Salomea

Re: Moje uszanowanie! Mo¶ci Panowie i Ja¶nie Panie ]:>)

Post autor: Salomea »

kosmitka pisze:
Agnieszka pisze: :lol: Paru albo i parunastu tu już jest. Nie wystarczą Ci? :lol:
to jednak za mało jak dla mnie. ja lubię mieć z czego wybierać i przebierać przy okazji też :lol: :mrgreen:
A ja myślałam, że to forum, a tu się okazuje, że wirtualne biuro matrymonialne. :P :wink:
Awatar użytkownika
Prozalinka
starszASek
Posty: 35
Rejestracja: 25 wrz 2006, 11:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Moje uszanowanie! Mo¶ci Panowie i Ja¶nie Panie ]:>)

Post autor: Prozalinka »

Ach, widzę, że krasny avatarek sobie wybrałaś ^^ dodatkowo w gamach chłodnych niebieskości :3 (lubię szalenie wszelkie odcienie choć trochę zbliżone do zimowych :3 ) Niech ci tam dobrze służy :mrgreen:
"All that we see or seem
Is but a dream within a dream"
~ Edgar Allan Poe "A Dream Within A Dream" => Joan Lindsay "Picnic at Hanging Rock" ~ xD
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Moje uszanowanie! Mo¶ci Panowie i Ja¶nie Panie ]:>)

Post autor: magellan »

moze to troche zle miejsce zeby o tym dyskutowac, lecz chcialbym dodac:

.."A ja myślałam, że to forum, a tu się okazuje, że wirtualne biuro matrymonialne"..

hmmm.., a wiec tu u nas w niemieckim forum owszem jest rubryka tak jakby "szukam.." - i dlaczego tez nie. jesli jako asy nam i tak juz jest trudno znalesc w zyciu realnym kogos, kto do nas pasuje, a wiec drugiego asa, to zdaje mi sie ze wlasnie TU w tym forum ma sie do tego najwieksze szanse. :wink: jesli dziewczyna kogos przez forum szuka/chce szukac - dlaczego nie. uwazam to calkiem w pozadku. :)

ps; moja siostra poznala faceta w forum; rok temu byl slub - cieszy mnie ze szczesliwi mieszkaja i zyja razem. :wink:

magellan :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2006, 11:26 przez magellan, łącznie zmieniany 1 raz.
Salomea

Re: Moje uszanowanie! Mo¶ci Panowie i Ja¶nie Panie ]:>)

Post autor: Salomea »

To był niewinny (? :twisted: ) żart . Jeśli ktoś sobie czegoś tam szuka przez internet to jego sprawa. :wink: :rozowe:
Awatar użytkownika
GwiazdoOKa
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 27 wrz 2006, 21:20

:)))

Post autor: GwiazdoOKa »

Prozalinka pisze:Ach, widzę, że krasny avatarek sobie wybrałaś ^^ dodatkowo w gamach chłodnych niebieskości :3 (lubię szalenie wszelkie odcienie choć trochę zbliżone do zimowych :3 ) Niech ci tam dobrze służy :mrgreen:
Cieszę się ze trafiłam w gusta :)) kolor adekwatny do pogody, ranki i wieczory mgliste,a po kościach czuję że Dziadek Mróz niebawem przywita nAS :mrgreen:
Pozdrowionka Prozalinko :lol:
Awatar użytkownika
GwiazdoOKa
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 27 wrz 2006, 21:20

love is everywhere... :)

Post autor: GwiazdoOKa »

:serce: ZGŁASZAJCIE SWOJE PROPOZYCJE NA NAZWĘ DLA PIERWSZEGO KLUBU MATRYMONIALNEGO AS'ów :serce: :))

hmm może :"AS for us", albo "ASylum"...

Proponuję swą kandydaturę na skarbnika (nie widzę sprzeciwu:P),zatem:
pierwsze 10 zgłoszeń (oferty tylko ze zdjęciem :wink: ) w promocyjnej cenie 5,99 zł + VAT :twisted:

Klub będzię organizował wieczorki taneczno zapoznawcze...Szukam więc dobrego wodzireja :mrgreen:

Pozdrawiam z całego :zlamane:
Salomea

Re: love is everywhere... :)

Post autor: Salomea »

GwiazdoOKa pisze::serce: ZGŁASZAJCIE SWOJE PROPOZYCJE NA NAZWĘ DLA PIERWSZEGO KLUBU MATRYMONIALNEGO AS'ów :serce: :))

hmm może :"AS for us", albo "ASylum"...

Proponuję swą kandydaturę na skarbnika (nie widzę sprzeciwu:P),zatem:
pierwsze 10 zgłoszeń (oferty tylko ze zdjęciem :wink: ) w promocyjnej cenie 5,99 zł + VAT :twisted:

Klub będzię organizował wieczorki taneczno zapoznawcze...Szukam więc dobrego wodzireja :mrgreen:

Pozdrawiam z całego :zlamane:
Kusząca oferta, zwłaszcza ten wieczorek taneczno zapoznawczy, a będzie orkiestra i disco polo? Bo jak nie to nie idę. :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje uszanowanie! Mo¶ci Panowie i Ja¶nie Panie ]:>)

Post autor: trujaca »

Jako osoba obiektywna i pozaasowa głosuję na nazwę As for us, albo As dla nAs ;)

Ze swojej strony postaram się ściągnąć ze Stanów Shazzę, by dała specjalny koncert na pierwszym wieczorku ;)

Tak poza wszystkim, witam również z ciastokopca ;)
:ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Salomea

Re: Moje uszanowanie! Mo¶ci Panowie i Ja¶nie Panie ]:>)

Post autor: Salomea »

A załatwisz mi autograf Shazzy? :wink: :mrgreen:
Ja głosuję na „As for us”. 8) :mrgreen:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje uszanowanie! Mo¶ci Panowie i Ja¶nie Panie ]:>)

Post autor: trujaca »

Może nawet zdjęcie z autografem, ale ty w zamian będziesz musiała załatwić mi autograf kogoś innego, np. chłopców z Boys oraz ich zdjęcia bez koszulek. :D

Wpadła mi jeszcze jedna nazwa do głowy, na przykład dla akcji promocyjnej tego klubu: As dla mAs ;)
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Salomea

Re: Moje uszanowanie! Mo¶ci Panowie i Ja¶nie Panie ]:>)

Post autor: Salomea »

Niestety nie znam chłopców z Boys, ale może wybiorę się na ich koncert i jakoś uda mi się zdobyć takie zdjęcia, chociaż to pewnie będzie trudne. A może wolisz fotkę Krzysztofa Krawczyka bez koszuli? :mrgreen: :wink:
Ja w dalszym ciągu obstaję przy nazwie „As for us”. 8) :wink:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje uszanowanie! Mo¶ci Panowie i Ja¶nie Panie ]:>)

Post autor: trujaca »

E nie, za stary ;) Ale może Norbi albo Stachursky? Chociaż to już chyba nie jest disco polo... :mrgreen:
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Awatar użytkownika
GwiazdoOKa
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 27 wrz 2006, 21:20

AS dla nAS

Post autor: GwiazdoOKa »

Klub pomyślał o wszystkim,na pierwszym wieczorku zapowiedział się już wybitny zespół BOYS (utwory "Jesteś szalona", "Chłop z Mazur" ),który specjalnie przerwał swoje turne w Chameryce by zaszczycić nAS swoją obecnością...a jako support wystąpi mało znany, jakiś tam Marilyn Manson (sorki,nikt inny nie chciał ...) :twisted:
Oczywiście dobrze, że myślicie o cieście, też będzie i napoje bez :wink: alkoholowe!!
Wodzirej (wciąż poszukiwany) zabawiać będzie fantastycznymi towarzyskimi grami jak np. butelka, czy pląsanie z chusteczką "Aj rim, cim cim (...)"
Widzicie, że program jest urozmaicony co będzie sprzyjało zapewne łączenia się ASów :kocha: ach !!
ODPOWIEDZ