Moje uszanowanie! Mości Panowie i Jaśnie Panie ]:>)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Salomea

Re: Moje uszanowanie! Mo¶ci Panowie i Ja¶nie Panie ]:>)

Post autor: Salomea »

Zobaczę co da się zrobić. Chyba jednak to jest disco polo, przynajmniej tak mi się wydaje. :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Salomea

Re: AS dla nAS

Post autor: Salomea »

GwiazdoOKa pisze:Klub pomyślał o wszystkim,na pierwszym wieczorku zapowiedział się już wybitny zespół BOYS (utwory "Jesteś szalona", "Chłop z Mazur" ),który specjalnie przerwał swoje turne w Chameryce by zaszczycić nAS swoją obecnością...a jako support wystąpi mało znany, jakiś tam Marilyn Manson (sorki,nikt inny nie chciał ...) :twisted:
Oczywiście dobrze, że myślicie o cieście, też będzie i napoje bez :wink: alkoholowe!!
Wodzirej (wciąż poszukiwany) zabawiać będzie fantastycznymi towarzyskimi grami jak np. butelka, czy pląsanie z chusteczką "Aj rim, cim cim (...)"
Widzicie, że program jest urozmaicony co będzie sprzyjało zapewne łączenia się ASów :kocha: ach !!
Zapowiada się ciekawie. To kiedy ta impreza? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :lol:
Awatar użytkownika
GwiazdoOKa
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 27 wrz 2006, 21:20

Re: Moje uszanowanie! Mo¶ci Panowie i Ja¶nie Panie ]:>)

Post autor: GwiazdoOKa »

WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI ,na drugim nASzym spotkaniu 'samotnych serc' wystąpi nowo utworzony dla potrzeby Klubu Zespół Chippendales!! W składzie Krzysztof Krawczyk obowiązkowo już bez koszuli, Norbi, Stachursky,Shazza (ponoć jednak jest facetem, wiem od Muńka Staszczyka, ale ciii), oraz polityczny AS- Endrju L.
Na zakończenie urocza Renatka ma pokazać sztuczkę z k***mi...

:lol: szykujcie się !!
Salomea

Re: Moje uszanowanie! Mo¶ci Panowie i Ja¶nie Panie ]:>)

Post autor: Salomea »

GwiazdoOKa pisze:WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI ,na drugim nASzym spotkaniu 'samotnych serc' wystąpi nowo utworzony dla potrzeby Klubu Zespół Chippendales!! W składzie Krzysztof Krawczyk obowiązkowo już bez koszuli, Norbi, Stachursky,Shazza (ponoć jednak jest facetem, wiem od Muńka Staszczyka, ale ciii), oraz polityczny AS- Endrju L.
Na zakończenie urocza Renatka ma pokazać sztuczkę z k***mi...

:lol: szykujcie się !!
Teraz to na pewno przyjdę. :wink: :lol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
GwiazdoOKa
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 27 wrz 2006, 21:20

Re: AS dla nAS

Post autor: GwiazdoOKa »

Salomea pisze:Zapowiada się ciekawie. To kiedy ta impreza? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :lol:
Zapraszamy 13(w piątek :)) października godz. 13.13, siedziba Klubu jeszcze nie znana ...:)
Salomea

Re: Moje uszanowanie! Mo¶ci Panowie i Ja¶nie Panie ]:>)

Post autor: Salomea »

Ależ skąd, jak mogłaś tak pomyśleć. :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Moje uszanowanie! Mo¶ci Panowie i Ja¶nie Panie ]:>)

Post autor: clouds clear »

Cóż, monotonia zabija :? :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
GwiazdoOKa
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 27 wrz 2006, 21:20

@o)...moje ciało zwariowało ... @o)

Post autor: GwiazdoOKa »

Trochę szaleństwa w ten piątkowy (zimny juz niestety wieczór) nie zaszkodzi ... chyba :D Żegnam wAS już do spania czAS (może do jutra ozdrowieję) :wink:
ODPOWIEDZ