Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
arienncia
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 2 maja 2013, 21:16
Lokalizacja: Polska , Trójmiasto

Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: arienncia »

Witam wszystkich , jak napisałam w tytule , jestem Patrycja ( Chociaż zdecydowanie wolę moją ksywkę Arienn ). Minęło mi już 21 wiosen i jestem fanką mangi , anime , gier komputerowych ,dobrych książek i nauki . Cieszę się że znalazłam to forum , od dłuższego czasu myślałam że coś ze mną nie tak , aż natrafiłam na stronę AVEN . Miło mi was wszystkich poznać :D
parthas
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 2 maja 2013, 17:20

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: parthas »

_
Ostatnio zmieniony 29 maja 2013, 22:42 przez parthas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arienncia
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 2 maja 2013, 21:16
Lokalizacja: Polska , Trójmiasto

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: arienncia »

parthas pisze:Witaj,
A co dokładnie jest z Tobą "nie tak"?
Spróbuję streścić :P
Zawsze różniłam się trochę od reszty rówieśników , zaczęło się w sumie pod koniec podstawówki kiedy koleżanki z klasy chichotały rozmawiając o chłopakach , i dokuczały mi jak rozmawiałam z nimi ( była ze mnie chłopczyca , grałam w gry , łaziłam po drzewach ) . Widziałam że niektóre osoby są bardziej lub mniej atrakcyjne dla mnie ale nigdy nie czułam potrzeby zbliżenia się do nich , zawsze tylko myślałam o tym jak fajnie by było razem rozmawiać .
I tak do zeszłego roku , aż mój przyjaciel zwrócił mi uwagę że mogę być aseksualna . Więc zaczęłam poszukiwać informacji w internecie , długo myślałam i analizowałam całą moją psychikę i w końcu rozwiązałam puzzle :P Więcej informacji mogę podać na privie , ale jak ktoś uprzejmie zapyta :rozowe:
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: tymczasowy »

*zapisuje w notatniku kolejny nick do listy asów z trójmiasta*
Cześć! Łap ciacho, as nie as - ciacho zje. :ciasto:
Awatar użytkownika
arienncia
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 2 maja 2013, 21:16
Lokalizacja: Polska , Trójmiasto

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: arienncia »

tymczasowy pisze:*zapisuje w notatniku kolejny nick do listy asów z trójmiasta*
Cześć! Łap ciacho, as nie as - ciacho zje. :ciasto:
Jak miło dziękuję XD :)
Awatar użytkownika
Aenyeweddien
pASibrzuch
Posty: 264
Rejestracja: 8 kwie 2013, 21:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: Aenyeweddien »

Bleach! Też lubię mangę i anime. Chociaż moim numerem jeden jest FullMetal Alchemist (manga, oba anime były dobre ale czarno-białe rysunki bardziej do mnie w tym wypadku przemawiają)
Witaj na forum :) Ode mnie :kawa:, tak do tego ciasta ;)
"Czyny niezaistniałe wywołują często katastrofalny brak następstw." - S. J. Lec
Awatar użytkownika
arienncia
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 2 maja 2013, 21:16
Lokalizacja: Polska , Trójmiasto

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: arienncia »

Aenyeweddien pisze:Bleach! Też lubię mangę i anime. Chociaż moim numerem jeden jest FullMetal Alchemist (manga, oba anime były dobre ale czarno-białe rysunki bardziej do mnie w tym wypadku przemawiają)
Witaj na forum :) Ode mnie :kawa:, tak do tego ciasta ;)
FMA mam 5 tomów i się zgadzam :D Anime obejrzałam tylko zwykła serię nie brotherhood , Bleacha mangę śledzę i w miarę jestem na bieżąco :P A za kawkę dziękuję :D
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: dimgraf »

Witam kolejną miłośniczkę mangi/anime. :ciasto:

Mnie osobiście FMA się średnio podobało (zwykłego nie strawiłem ale brotherhood jest całkiem dobry i ponoć bliższy mandze), mangi nie czytałem akurat. Mój tytuł nr 1 to "Monster" i "serial experiments: Lain" choć kilka tytułów się bardzo zbliżyło i nawet trudno by było konkretne podium ustawić bo któreś w klasyfikacji było by poszkodowane ale zależnie od kryterium mogę liderów podać.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
arienncia
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 2 maja 2013, 21:16
Lokalizacja: Polska , Trójmiasto

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: arienncia »

dimgraf pisze:Witam kolejną miłośniczkę mangi/anime. :ciasto:

Mnie osobiście FMA się średnio podobało (zwykłego nie strawiłem ale brotherhood jest całkiem dobry i ponoć bliższy mandze), mangi nie czytałem akurat. Mój tytuł nr 1 to "Monster" i "serial experiments: Lain" choć kilka tytułów się bardzo zbliżyło i nawet trudno by było konkretne podium ustawić bo któreś w klasyfikacji było by poszkodowane ale zależnie od kryterium mogę liderów podać.
W Anime FMA ( zwykłe ,nie brotherhood) podobały mi się jakieś pierwsze 14 odcinków , potem już nie :/ I Witam :D :D
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: tymczasowy »

Widze, ze nam sie humor udzielil. Animcow nie trawie - nie mam na nie czasu, ale mangi i comicbooki jem nałogowo. Mam już biologiczny zegarek wyczekiwania na chaptery.

@mangaofftop
dimgraf mi o monsterze napomnial, Patrycja o FMA - tez wam cos polece: HOMUNCULUS. Hihi, znajdziecie cos dla siebie napewno :>
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: Philosoph »

Po miesiącu od założenia tematu, wpada człowiek i pyta:
Grasz w gry? A w jakie? ;o
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
arienncia
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 2 maja 2013, 21:16
Lokalizacja: Polska , Trójmiasto

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: arienncia »

Philosoph pisze:Po miesiącu od założenia tematu, wpada człowiek i pyta:
Grasz w gry? A w jakie? ;o
Różne bo nie trzymam się jednego gatunku :D, ale moje ulubione tytuły na tą chwilę to Mass Effect 2,Bioshock , F.E.A.R , Tomb Raider 2 i 3 , Alien Nations , Resident Evil 2,3,6 , Portal 1 i 2 i oba Half - Life'y , ciągle czekam na 3 część :lol:
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: Philosoph »

Prócz jednej strategii i jednej logicznej to są praktycznie same szczelałki. Pff. :P
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
arienncia
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 2 maja 2013, 21:16
Lokalizacja: Polska , Trójmiasto

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: arienncia »

Philosoph pisze:Prócz jednej strategii i jednej logicznej to są praktycznie same szczelałki. Pff. :P
Strzelanie to nie jest powód dla którego wybrałam te gry :P Najbardziej w nich kocham jak przedstawiono fabułę i lokacje. Jestem typem gracza który ogląda i zwiedza WSZYSTKO XD Od napisów na ścianach po małe nierozczytywalne ulotki porozrzucane po podłodze . ( nie licząc jednostek w których fabuła jest w wyobraźni gracza :) ) Chociaż przyznaję że nie ma nic lepszego na nerwy niż wywalić kilka magazynków w mutanta XD
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: Philosoph »

Skoro lubisz zwiedzać wszystko to czemu nie grasz w Skyrima? Albo Morrowind? Dragon Age? Gothic? Wiedźmin? W eRPeGach z pewnością jest więcej lokacji do przejścia niż w szczelałkch - nie liczę Tomb Raider i ME, bo tam było gdzie chodzić, w resztę nie grałem. Za to Dragon Age to gra na ponad 100 godzin jeżeli zaglądasz w każdy kont. A Skyrim jest tak ogromny, że można się zniechęcić. Ale jak się wejdzie do jakiegoś podziemia, że końca nie widać to będąc nieostrożnym można zastać świt za oknem. W Skyrim też mam nabite ponad albo około 100 godzin. Główny wątek ledwo co zaczęty, bo zawsze jakiś loch się napatoczy. :lol:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
ODPOWIEDZ